Sklápač JAC HFC3314KR1
PDF
JAC HFC3314KR1
cena na požiadanie
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sklápač JAC HFC3314KR1 - Autoline
Sklápač JAC HFC3314KR1 | Obraz 1 - Autoline
Sklápač JAC HFC3314KR1 | Obraz 2 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
1/2
PDF
Cena:
na požiadanie
Spýtať sa na cenu
Informujte ma o zmene ceny
Kúpiť
Značka: JAC
Model: HFC3314KR1
Druh: sklápač
Rok výroby: 2015
Lokalizácia: Spojené Arabské Emiráty SHARJAH, P.O. BOX 3711576 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 21667
Dátum umiestnenia: 18. 4. 2026
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné služby
Dodatočné informácie — Sklápač JAC HFC3314KR1
Machine ID: 21667
Brand: JAC
Model: HFC3314KR1
Capacity: 20-M3
Year: 2015
Running Hours: 209,253
Dôležité
Táto ponuka má informačný charakter. Presnú informáciu si pýtajte od predavača.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho
Cenová kontrola
Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.
Pochybná platba vopred
Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
sklápač JAC HFC3314KR1 sklápač JAC HFC3314KR1
Cena na požiadanie
Sklápač
2015
Spojené Arabské Emiráty, SHARJAH, P.O. BOX 37
Arabian Jerusalem Equipment Trd Co LLC
10 rokov v Autoline
Obráťte sa na predajcu
Sklápač
2016
Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pružiny Spôsob vykladania zadná
Spojené Arabské Emiráty, Dubai
NOJOOM ALBAHR USED TRUCKS & HEAVY EQUIPMENT TRADING LLC
202 371 km
Čile
www.be-market.com
1 rok v Autoline
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
138 199 km
Výkon 380 HP (279 kW) Palivo diesel Objem 18 m³ Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pružiny
Spojené Arabské Emiráty, Dubai
Golden Target Heavy Equipment LLC
6 rokov v Autoline
Výkon 420 HP (309 kW) Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pružiny Spôsob vykladania zadná
dražba Dražba
Spojené Arabské Emiráty, Jebel Ali Free Zone
Euro 6
Výkon 664 HP (488 kW) Palivo diesel Nosnosť 20 810 kg Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pneumatický
Nórsko
sklápač Howo sklápač Howo sklápač Howo
3
Euro 3
Výkon 375 HP (276 kW) Palivo diesel Nosnosť 35 000 kg Objem 22,68 m³ Pohon 6x4
Čína, Shanghai
BONFEE Trading (Machinery)
13 rokov v Autoline
Euro 2
Výkon 340 HP (250 kW) Palivo diesel Nosnosť 22 250 kg Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pružiny
Belgicko, Meer
GA den Otter bedrijfsauto’s BV
18 rokov v Autoline
Palivo diesel Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pružiny Spôsob vykladania zadná
Výkon 410 HP (301 kW) Palivo diesel Nosnosť 20 000 kg Objem 11,28 m³ Pohon 8x4 Podvozok vinutá pružina Spôsob vykladania z dvoch strán
Maďarsko, Budapest
Laslo Truck
11 rokov v Autoline
Euro 6
Výkon 440 HP (323 kW) Palivo diesel Nosnosť 18 110 kg Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pneumatický
Belgicko, Handzame
BRAEM NV/SA
17 rokov v Autoline
Výkon 450 HP (331 kW) Pohon 8x8 Podvozok pružiny/pružiny Značka karosérie Meiller Spôsob vykladania z troch strán
Poľsko, Daleszyce
Samochodowy Transport Drogowy
13 rokov v Autoline
Výkon 411 HP (302 kW) Palivo diesel Nosnosť 14 000 kg Objem 11,66 m³ Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pneumatický Značka karosérie Meiller Spôsob vykladania z troch strán
Nemecko, Peine
Auto Henze
16 rokov v Autoline
Výkon 581 HP (427 kW) Palivo diesel Nosnosť 19 530 kg Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pružiny
Nórsko
Výkon 430 HP (316 kW) Nosnosť 18 010 kg Pohon 8x4
Poľsko, Nowe Iganie
AUTOIGANIE
1 rok v Autoline
Výkon 430 HP (316 kW) Palivo diesel Nosnosť 17 160 kg Objem 12,01 m³ Pohon 8x4 Spôsob vykladania z dvoch strán
Poľsko, Bilcza
MOTO-RAD
Výkon 428 HP (315 kW) Palivo diesel Nosnosť 18 800 kg Objem 13,74 m³ Pohon 8x4
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Výkon 238 HP (175 kW) Palivo diesel Nosnosť 8 815 kg Objem 5,64 m³ Pohon 4x4 Podvozok pružiny/pružiny Značka karosérie Meiller Spôsob vykladania z troch strán
Nemecko, Peine
Auto Henze
16 rokov v Autoline
Výkon 354 HP (260 kW) Palivo diesel Nosnosť 7 085 kg Objem 7 m³ Pohon 4x2