Autoline » Aukcia predajov ťahačov » Aukcia predajov ťahačov Volvo » Ťahač Volvo FH 460 »

Predám ťahač Volvo FH 460 prostredníctvom aukcie

Volvo FH 460
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Ťahač Volvo FH 460 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 1 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 2 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 3 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 4 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 5 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 6 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 7 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 8 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 9 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 10 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 11 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 12 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 13 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 14 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 15 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 16 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 17 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 18 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 19 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 20 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 21 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 22 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 23 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 24 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 25 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 26 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 27 - Autoline
Ťahač Volvo FH 460 | Obraz 28 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/28
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: FH 460
Druh: ťahač
Rok výroby: 2021
Prvá registrácia: 2021-06
Kilometrový výkon: 934 458 km
Celková hmotnosť auta: 44 000 kg
Lokalizácia: Veľká Británia Doncaster6058 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: YD21CXE
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 09:30
Dátum umiestnenia: včera
Motor
Objem: 12 780 cm³
Prevodovka
Druh: automat
Nápravy
Pohon: 6x2
Podvozok: pneumatický/pneumatický
Kabína a komfort
Chladič
Kabína
Druh: Globetrotter
Pravé kormidlo
Stav
Stav: pojazdené
Technická prehliadka do: 2027-03
Doklady
Dodatočné informácie
VIN: YV2RZ80C3MA880851
Farba: biely

Dodatočné informácie — Ťahač Volvo FH 460

Lot Number: 32035
Mileage Warranted: Warranted
V5: 0
Vehicle Id: 20429
Url: ukázať kontakty
Body Type: Tractor Unit
V5 Order Status: T/F
Taxdue: 2026-04-02
V5orderstatus: T/F
Steeringcombi: Mid-Lift
fuel: LNG
*WARNING LIGHT ON DASH* LIGHT WEIGHT AXLE
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
34 650 € 29 750 GBP
Ťahač
2021
819 793 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
71 910 € 61 750 GBP
Ťahač
2021
674 342 km
Euro 6
Výkon 540 HP (397 kW) Pravé kormidlo
Veľká Británia, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Obráťte sa na predajcu
38 140 € 32 750 GBP
Ťahač
2021
801 145 km
Euro 6
Výkon 460 HP (338 kW) Pohon 6x2
Veľká Británia, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
28 820 € 24 750 GBP
Ťahač
2020
926 811 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
41 630 € 35 750 GBP
Ťahač
2022
879 111 km
Euro 6
Výkon 460 HP (338 kW) Pohon 6x2 Pravé kormidlo
Veľká Británia, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Obráťte sa na predajcu
27 660 € 23 750 GBP
Ťahač
2020
852 564 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
29 990 € 25 750 GBP
Ťahač
2020
819 977 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
40 470 € 34 750 GBP
Ťahač
2022
950 772 km
Euro 6
Výkon 460 HP (338 kW) Pravé kormidlo
Veľká Británia, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ťahač
2022
530 000 km
Euro 6
Pohon 6x2 Pravé kormidlo
Veľká Británia, Armagh
Cormac Leonard Commercials
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ťahač
2023
344 966 km
Palivo diesel Pohon 6x2 Podvozok pneumatický/pneumatický Pravé kormidlo
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
38 140 € 32 750 GBP
Ťahač
2022
1 021 323 km
Euro 6
Výkon 460 HP (338 kW)
Veľká Británia, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Obráťte sa na predajcu
27 660 € 23 750 GBP
Ťahač
2020
869 160 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
28 820 € 24 750 GBP
Ťahač
2020
945 740 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
26 490 € 22 750 GBP
Ťahač
2020
989 265 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
36 970 € 31 750 GBP
Ťahač
2020
812 912 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
31 150 € 26 750 GBP
Ťahač
2020
790 814 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu
40 470 € 34 750 GBP
Ťahač
2022
982 712 km
Euro 6
Veľká Británia, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Obráťte sa na predajcu
58 170 € 49 950 GBP
Ťahač
2020
511 085 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Stoke on Trent
Law Trucks
Obráťte sa na predajcu
40 470 € 34 750 GBP
Ťahač
2022
968 632 km
Euro 6
Veľká Británia, Cliffe Hill Depot Beveridge Lan
Obráťte sa na predajcu
28 820 € 24 750 GBP
Ťahač
2020
939 157 km
Euro 6
Pravé kormidlo
Veľká Británia, Sawley
Obráťte sa na predajcu