Autoline » Aukcia predajov nákladných áut » Aukcia predajov sklápačov » Aukcia predajov sklápačov Volvo » Sklápač Volvo FM »

Predám sklápač Volvo FM prostredníctvom aukcie

Volvo FM
3 156 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sklápač Volvo FM - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 1 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 2 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 3 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 4 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 5 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 6 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 7 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 8 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 9 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 10 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 11 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 12 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 13 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 14 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 15 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 16 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 17 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 18 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 19 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 20 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 21 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 22 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 23 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 24 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 25 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 26 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 27 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 28 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 29 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 30 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 31 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 32 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 33 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 34 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 35 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 36 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 37 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 38 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 39 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 40 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 41 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 42 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 43 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 44 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 45 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 46 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 47 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 48 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 49 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 50 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 51 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 52 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 53 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 54 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 55 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 56 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 57 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 58 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 59 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 60 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 61 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 62 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 63 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 64 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 65 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 66 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 67 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 68 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 69 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 70 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 71 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 72 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 73 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 74 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 75 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 76 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 77 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 78 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 79 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 80 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 81 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 82 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 83 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 84 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 85 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 86 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 87 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 88 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 89 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 90 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 91 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 92 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 93 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 94 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 95 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 96 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 97 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 98 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 99 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 100 - Autoline
Sklápač Volvo FM | Obraz 101 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/101
Začiatočná ponuka:
3 156 €
35 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: FM
Druh: sklápač
Rok výroby: 2011
Objem: 12 m³
Vlastná hmotnosť: 11 090 kg
Celková hmotnosť auta: 28 000 kg
Lokalizácia: Švédsko Väse
Identifikačné číslo predajcu: 272596
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 11:10
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 8,2 m, šírka - 2,55 m
Motor
Výkon: 337 HP (248 kW)
Palivo: diesel
Euro: Euro 5
Prevodovka
Druh: automat
Nápravy
Počet náprav: 3
Stav pneumatík: 5 %
Prvá náprava: 385/65R22,5
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Stav
Stav: pojazdené
Technická prehliadka do: 2026-09

Dodatočné informácie — Sklápač Volvo FM

Fabrikat: VOLVO
Modell: FM
Mätarställning: kilometer
Antal nycklar: 2
Färdskrivare besiktigad till och med: 2027-03-17
AC: Ja, behöver fyllas på
Alkolås: Nej
Hyttvärme: Dieselvärmare
Kylskåp: Nej
Drag: VBG
Höjd: ca 2900mm
Typ: Lastväxlare
Mått: 6000x2500x800mm
Marke: VOLVO
Baujahr: 2011
Länge: 8200
Breite: 2550
Leergewicht: 11090
Gesamtgewicht: 28000
Letzte Inspektion: 2025-09-12
Farbe: Flerf
Reifengröße hinten: 295/80R22,5
Maximalbelastung: 16910
Begutachtet bis: 2026-09-30
Fahrzeugtyp: Lastwagen
Maximale Anhängelast: 60000
Radstand 1: 4300
Axelavstånd 2: 1365
Sovhytt
Komradio
Rotellor
Lastväxlare
Utrustning
Mått & vikt
Påbyggnad
Modell: Okänt
Årsmodell: Okänt
Flak
Fabrikat: Okänt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 36 520 € 405 000 SEK
Sklápač
2012
403 942 km
Euro 5
Palivo diesel Nosnosť 12 040 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
30 900 € Bez DPH
Sklápač
2009
295 000 km
Euro 4
Výkon 307 HP (226 kW) Palivo diesel Nosnosť 15 380 kg Pohon 6x2 Podvozok pružiny/pružiny
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 517 € 39 000 SEK
Sklápač
1988
566 995 km
Výkon 245 HP (180 kW) Palivo diesel Nosnosť 12 080 kg Pohon 6x2
Švédsko, Holm
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
sklápače Volvo rok výroby: od 2008 do 2014
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
35 200 € Bez DPH
Sklápač
2008
315 000 km
Euro 5
Výkon 307 HP (226 kW) Palivo diesel Nosnosť 7 370 kg Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pneumatický
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
36 900 € Bez DPH
Sklápač
2008
463 000 km
Euro 4
Výkon 441 HP (324 kW) Palivo diesel Nosnosť 25 360 kg Pohon 8x4
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 968 € 44 000 SEK
Sklápač
1995
416 980 km
Výkon 470 HP (346 kW) Palivo diesel Objem 10,15 m³ Pohon 6x2
Švédsko, Föllinge
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 345 € 26 000 SEK
Sklápač
2015
1 106 253 km
Euro 6
Výkon 581 HP (427 kW) Palivo diesel Pohon 6x2
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
sklápač Volvo FM9 300 *6x2 *MANUAL *STEEL/STEEL sklápač Volvo FM9 300 *6x2 *MANUAL *STEEL/STEEL sklápač Volvo FM9 300 *6x2 *MANUAL *STEEL/STEEL
3
18 500 € Bez DPH
Sklápač
2006
465 000 km
Euro 3
Výkon 299 HP (220 kW) Palivo diesel Nosnosť 14 530 kg Pohon 6x2 Podvozok pružiny/pružiny
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
60 300 € Bez DPH
Sklápač
2011
295 231 km
Euro 5
Výkon 430 HP (316 kW) Nosnosť 10 975 kg Objem 9,87 m³ Pohon 6x2
Maďarsko, Budapest
Laslo Truck
Obráťte sa na predajcu
19 800 € Bez DPH
Sklápač
2011
435 000 km
Euro 5
Pohon 8x4 Podvozok pneumatický/pneumatický
Litva, Kaunas
UAB Girena
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač
2011
458 000 km
Euro 5
Palivo diesel Nosnosť 18 225 kg Pohon 8x4 Podvozok pneumatický/pneumatický
Holandsko, Heteren
Damen Trucks
Obráťte sa na predajcu
60 300 € Bez DPH
Sklápač
2011
295 231 km
Euro 5
Výkon 430 HP (316 kW) Pohon 6x2
Maďarsko, Budapest
Laslo Truck
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač
2011
243 064 km
Pohon 4x2
Portugalsko, AGUIM
Auto Transportadora Moderna Portuense, Lda
Obráťte sa na predajcu
19 770 € 16 950 GBP
Sklápač
2011
Euro 5
Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pneumatický
Veľká Británia, Stoke on Trent
Law Trucks
Obráťte sa na predajcu
37 000 €
Sklápač
2011
350 000 km
Pohon 10x4
Litva, Kužiai
JOINT STOCK COMPANY KASLITA
Obráťte sa na predajcu
70 400 € Bez DPH
Sklápač
2011
499 000 km
Výkon 420 HP (309 kW) Palivo diesel Nosnosť 20 000 kg Objem 1,23 m³ Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pružiny
Maďarsko, Budapest
Laslo Truck
Obráťte sa na predajcu
18 610 € 15 950 GBP
Sklápač
2011
Euro 5
Pohon 6x2
Veľká Británia, Stoke on Trent
Law Trucks
Obráťte sa na predajcu
38 900 € Bez DPH
Sklápač
2011
638 000 km
Euro 5
Výkon 500 HP (368 kW) Pohon 10x4
Slovinsko, Gomilsko
FIŠ D.O.O.
Obráťte sa na predajcu
36 900 € Bez DPH
Sklápač
2011
350 000 km
Euro 5
Výkon 612 HP (450 kW) Palivo diesel Nosnosť 14 960 kg Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pružiny
Nórsko
Obráťte sa na predajcu
68 950 € 299 000 PLN
Sklápač
2011
417 000 km
Výkon 410 HP (301 kW) Palivo diesel Pohon 6x4
Poľsko, K/Kielc
DUET DUDA
Obráťte sa na predajcu