Autoline » Aukcia predajov nákladných áut » Aukcia predajov sklápačov » Aukcia predajov sklápačov Scania » Sklápač Scania R580LB »

Predám sklápač Scania R580LB prostredníctvom aukcie

Scania R580LB
2 345 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sklápač Scania R580LB - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 1 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 2 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 3 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 4 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 5 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 6 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 7 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 8 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 9 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 10 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 11 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 12 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 13 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 14 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 15 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 16 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 17 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 18 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 19 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 20 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 21 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 22 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 23 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 24 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 25 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 26 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 27 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 28 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 29 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 30 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 31 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 32 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 33 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 34 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 35 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 36 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 37 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 38 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 39 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 40 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 41 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 42 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 43 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 44 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 45 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 46 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 47 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 48 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 49 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 50 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 51 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 52 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 53 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 54 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 55 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 56 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 57 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 58 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 59 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 60 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 61 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 62 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 63 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 64 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 65 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 66 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 67 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 68 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 69 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 70 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 71 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 72 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 73 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 74 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 75 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 76 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 77 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 78 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 79 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 80 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 81 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 82 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 83 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 84 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 85 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 86 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 87 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 88 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 89 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 90 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 91 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 92 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 93 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 94 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 95 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 96 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 97 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 98 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 99 - Autoline
Sklápač Scania R580LB | Obraz 100 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/100
Začiatočná ponuka:
2 345 €
26 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Scania
Model: R580LB
Druh: sklápač
Rok výroby: 2015
Kilometrový výkon: 1 106 253 km
Vlastná hmotnosť: 12 550 kg
Celková hmotnosť auta: 27 000 kg
Lokalizácia: Švédsko Växjö
Identifikačné číslo predajcu: 251653
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-07 09:20
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: 8,527 m × 2,6 m × 3,957 m
Motor
Výkon: 581 HP (427 kW)
Palivo: diesel
Euro: Euro 6
Prevodovka
Druh: automat
Nápravy
Počet náprav: 3
Pohon: 6x2
Stav pneumatík: 10 %
Prvá náprava: 385/65R22,5
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Stav
Stav: pojazdené
Technická prehliadka do: 2027-07

Dodatočné informácie — Sklápač Scania R580LB

Fabrikat: SCANIA
Modell: R580LB6X2*4HNB
Alkolås: Nej
Hyttvärme: Dieselvärmare
Typ: Lastväxlare
Lastväxlarflak ca: 15,5 m3
Marke: SCANIA
Baujahr: 2015
Länge: 8527
Breite: 2600
Höhe: 3957
Leergewicht: 12550
Gesamtgewicht: 27000
Letzte Inspektion: 2025-02-11
Farbe: Flerf
Reifengröße hinten: 315/80R22,5
Maximalbelastung: 14450
Begutachtet bis: 2026-01-31
Hergestellt: 201510
Fahrzeugtyp: Lastwagen
Maximale Anhängelast: 60000
Radstand 1: 4500
Axelavstånd 2: 1350
Kylskåp
VBG-drag
Lastbil / lastväxlare
Utrustning
Ledlampor 8 st
Roterande ljus på taket
Frontbåge
Klädd hytt med våningssäng
Kromade fälgar
Slir-ej båda sidor
Mått & vikt
Påbyggnad
Modell: Hooklift
Medföljande redskap eller tillbehör
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Fungerade skick utan kända fel
förutom de kosmetiska
Alla eventuella frågor besvaras av mäklaren
Jan Olof 0707842526
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 9 559 € 106 000 SEK
Sklápač
1992
1 015 733 km
Euro 1
Výkon 500 HP (368 kW) Palivo diesel Pohon 6x4
Švédsko, Stockaryd
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
54 500 € Bez DPH
Sklápač
2015
640 000 km
Euro 6
Výkon 450 HP (331 kW) Palivo diesel Nosnosť 14 020 kg Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pružiny Značka karosérie Schwarzmüller Spôsob vykladania z troch strán
Poľsko, Jabłonna
WL TRUCK Łukasz Dłużniewski
Obráťte sa na predajcu
44 970 € 195 000 PLN
Sklápač
2014
700 000 km
Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pneumatický Značka karosérie Dautel Spôsob vykladania z troch strán
Poľsko, Dąbrowa Tarnowska
SM Truck
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
45 890 € 199 000 PLN
Sklápač
2014
770 000 km
Výkon 450 HP (331 kW) Palivo diesel Objem 12,86 m³ Spôsob vykladania z dvoch strán
Poľsko, Dąbrowa Tarnowska
SM Truck
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 156 € 35 000 SEK
Sklápač
2011
Euro 5
Výkon 337 HP (248 kW) Palivo diesel Objem 12 m³
Švédsko, Väse
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač
2016
886 228 km
Euro 6
Výkon 450 HP (331 kW) Palivo diesel Nosnosť 15 080 kg Objem 14,85 m³ Pohon 6x2 Podvozok pružiny/pneumatický Spôsob vykladania z troch strán
Taliansko, Peveragno (CN)
ALLIAM Italia
Obráťte sa na predajcu
38 500 € Bez DPH
Sklápač
2014
674 135 km
Euro 6
Výkon 580 HP (426 kW) Palivo diesel Nosnosť 17 450 kg Pohon 8x4 Podvozok pneumatický/pneumatický
Estónsko, Lääne-Harju Vald
KB AUTO EESTI OÜ
Obráťte sa na predajcu
38 900 € Bez DPH
Sklápač
2016
751 062 km
Euro 6
Výkon 519 HP (381 kW) Palivo diesel Nosnosť 16 905 kg Pohon 8x4 Podvozok pneumatický/pneumatický
Estónsko, Otepää
Engeros Otepaa
Obráťte sa na predajcu
39 500 € Bez DPH
Sklápač
2014
786 809 km
Euro 6
Výkon 411 HP (302 kW) Palivo diesel Nosnosť 30 050 kg Pohon 10x4
Belgicko, Meer
GA den Otter bedrijfsauto’s BV
Obráťte sa na predajcu
16 900 € Bez DPH
Sklápač
2008
960 000 km
Euro 4
Výkon 480 HP (353 kW) Palivo diesel Nosnosť 17 510 kg Pohon 6x2 Podvozok pneumatický/pneumatický
Švédsko
Obráťte sa na predajcu
52 900 € Bez DPH
Sklápač
2016
626 200 km
Euro 6
Výkon 411 HP (302 kW) Palivo diesel Nosnosť 28 550 kg Pohon 10x4 Podvozok pružiny/pneumatický
Holandsko, Schiedam
S-TRUCKS B.V.
Obráťte sa na predajcu
35 820 € 389 000 NOK
Sklápač
2014
665 000 km
Euro 6
Výkon 580 HP (426 kW) Nosnosť 15 555 kg Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pneumatický
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
36 950 € Bez DPH
Sklápač
2016
662 836 km
Euro 6
Výkon 581 HP (427 kW) Palivo diesel Nosnosť 17 325 kg Pohon 8x4
Holandsko, Vuren
Obráťte sa na predajcu
49 900 €
Sklápač
2015
420 426 km
Euro 6
Výkon 730 HP (537 kW) Palivo diesel Pohon 10x4 Spôsob vykladania zadná
Litva, Ilgakiemis
UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ "RATARAS"
Obráťte sa na predajcu
57 900 € Bez DPH
Sklápač
2015
309 000 km
Výkon 360 HP (265 kW) Palivo diesel Nosnosť 14 000 kg Objem 9,57 m³ Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pružiny
Poľsko, Nowy Sącz
"LSI" Lupa Sebastian
Obráťte sa na predajcu
17 900 € Bez DPH
Sklápač
2013
1 606 001 km
Euro 5
Výkon 730 HP (537 kW) Palivo diesel Nosnosť 14 450 kg Pohon 6x2 Podvozok pneumatický/pneumatický
Estónsko, Lääne-Harju Vald
KB AUTO EESTI OÜ
Obráťte sa na predajcu
57 420 € 249 000 PLN
Sklápač
2015
290 000 km
Euro 5
Výkon 400 HP (294 kW) Palivo diesel Nosnosť 32 000 kg Objem 25 m³ Pohon 8x4 Podvozok pružiny/pružiny Spôsob vykladania zadná
Poľsko, Olkusz
AMPLIZ
Obráťte sa na predajcu
46 950 € Bez DPH
Sklápač
2015
457 237 km
Euro 6
Výkon 520 HP (382 kW) Palivo diesel Nosnosť 17 600 kg Pohon 8x2
Holandsko, Groot-Ammers
RH Trucks BV
Obráťte sa na predajcu
59 400 € Bez DPH
Sklápač
2015
309 000 km
Výkon 360 HP (265 kW) Palivo diesel Nosnosť 14 000 kg Objem 9,57 m³ Pohon 6x4 Podvozok pružiny/pružiny
Rumunsko, Bucharest
Laslo Truck Romania
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač
2015
369 286 km
Euro 6
Výkon 450 HP (331 kW) Palivo diesel Nosnosť 19 110 kg Pohon 8x4 Podvozok pneumatický/pneumatický
Holandsko, Oud-Gastel
Ossenblok Trucks EN Machines B.V.
Obráťte sa na predajcu