Autoline » Aukcia predajov dodávok » Aukcia predajov minivan dodávok » Aukcia predajov minivan dodávok Renault » Minivan dodávka Renault KANGOO »

Predám minivan dodávka Renault KANGOO prostredníctvom aukcie

Renault KANGOO
369 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Minivan dodávka Renault KANGOO - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 1 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 2 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 3 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 4 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 5 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 6 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 7 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 8 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 9 - Autoline
Minivan dodávka Renault KANGOO | Obraz 10 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/10
Začiatočná ponuka:
369 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Renault
Model: KANGOO
Prvá registrácia: 2008-09
Kilometrový výkon: 278 892 km
Lokalizácia: Francúzsko Agneaux
Identifikačné číslo predajcu: agora-429326
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 15:00
Dátum zakončenia: 2026-09-10 16:10
Dátum umiestnenia: 31. 8. 2026
Opis
Typ pohonu: Pohon predných kolies
Motor
Výkon: 68 HP (49.98 kW)
Palivo: diesel
Objem: 1 461 cm³
Prevodovka
Druh: manuálna
Počet prevodov: 5
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: VF1KW0VB540475646
Farba: biely

Dodatočné informácie — Minivan dodávka Renault KANGOO

label: ROLLING_AND_PUBLIC_WORKS_EQUIPMENT_TRADERS
Matériel roulant ? : Oui
Type de véhicule : COMBISPACE
Modèle : KANGOO
Version : 1.5 DCI
Numéro de série / VIN : VF1KW0VB540475646
Kilométrage : 278892
Nb portes : 4
Cylindrée : 1461
Puissance (CV) : 68
Energie : GAZOLE
Boite manuelle / automatique : MECANIQUE
Nb vitesses : 5
Transmission : AVANT
Description : Travaux à réaliser selon CT;Manque électrovanne de turbo et bouchon de vase d'expansion et poignées de porte .;Pare brise fissuré ;Manque poignée de porte AVD
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d’un délai de 7 jour calendaire pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 400 € Bez DPH
Minivan dodávka - veliteľský automobil
2011
Francúzsko, Compiègne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Minivan dodávka
2005
Francúzsko, Les Pieux
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Hatchback
2004
270 449 km
Výkon 65 HP (47.78 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Draguignan
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 350 € Bez DPH
Automobil
2007
262 000 km
Palivo diesel
Francúzsko, Le Plessis-Pâté
Dome Auctions
dražba 1 € Bez DPH
Hatchback
2024
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 50 000 € Bez DPH
Hákový nosič kontajnerov
2011
390 000 km
Palivo plyn
Francúzsko, Arras
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 500 € Bez DPH
Dodávkové vozidlo
2013
Francúzsko, Chamalières
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 500 € Bez DPH
Minivan
2011
Palivo diesel Druh karosérie minivan
Francúzsko, Saint-Germain-Du-Bois
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 500 € Bez DPH
Sklápač
2005
65 643 km
Palivo diesel
Francúzsko, Anzin
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 166,67 € Bez DPH
Hákový nosič kontajnerov
2005
Palivo diesel
Francúzsko, Montauban
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Hatchback
2010
280 240 km
Výkon 68 HP (49.98 kW) Palivo plyn Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Mont-De-Marsan
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 200 € Bez DPH
Minivan dodávka
2005
113 950 km
Palivo diesel
Francúzsko, Mundolsheim
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 200 € Bez DPH
Hatchback
2006
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Compiègne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 150 € Bez DPH
Minivan dodávka
2012
Francúzsko, Saint-Étienne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Minivan dodávka - polointegrovaný karavan
2007
Francúzsko, Scherwiller
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2010
166 229 km
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
čerpadlo posilňovača riadenia HPI XA5093809 6.26400 na nákladného auta Renault XERAX čerpadlo posilňovača riadenia HPI XA5093809 6.26400 na nákladného auta Renault XERAX
2
328 € Bez DPH
Minivan dodávka - čerpadlo posilňovača riadenia
Stav nový
6.26400, 5010600055, 5001865398
Francúzsko, Sommerau
EDEL INTERNATIONAL TRADING
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 500 € Bez DPH
Hatchback
2017
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Thiverval-Grignon
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 000 € Bez DPH
Minivan dodávka - požiarne auto
1994
25 402 km
Palivo plyn
Francúzsko, Bobigny
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
smetiarske auto Renault PREMIUM smetiarske auto Renault PREMIUM smetiarske auto Renault PREMIUM
3
dražba 3 000 € Bez DPH
Minivan dodávka - smetiarske auto
2013
181 470 km
18 953 m/h
Euro Euro 5 Výkon 19 HP (13.97 kW) Palivo diesel
Francúzsko, Beauvais
Agorastore
Obráťte sa na predajcu