Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov automobilov Renault » Automobil Renault Kangoo »

Predám automobil Renault Kangoo prostredníctvom aukcie

Renault Kangoo
350 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Renault Kangoo - Autoline
Automobil Renault Kangoo | Obraz 1 - Autoline
Automobil Renault Kangoo | Obraz 2 - Autoline
Automobil Renault Kangoo | Obraz 3 - Autoline
Automobil Renault Kangoo | Obraz 4 - Autoline
Automobil Renault Kangoo | Obraz 5 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
350 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Renault
Model: Kangoo
Druh: automobil
Rok výroby: 2007
Kilometrový výkon: 262 000 km
Lokalizácia: Francúzsko Le Plessis-Pâté
Identifikačné číslo predajcu: 1096-28
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-18 17:00
Dátum zakončenia: 2026-09-24 15:00
Dátum umiestnenia: 18. 8. 2026
Motor
Palivo: diesel
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Automobil Renault Kangoo

Anglický
KANGOO EXPRESS van

1.5 DCI 70 CH,

DIESEL

Mileage: 262,000 km

Online auction held following the closure of the "Supadis" production facility in Le Plessis-Pâté (91), a company specializing in precision machining. This sale includes more than 100 lots, notably several 3-, 4-, and 5-axis CNC machining centers from “Matsuura,” “OKK,” “Biglia,” and “Nakamura Tome,” as well as a “Kasto Functional A” automatic saw. The lot also includes grinding machines, a “Cincinnati” column drill press, “Trimos” and “Mitutoyo” measuring columns, as well as numerous tools, workbenches, and inspection equipment. The sale also includes stocks of raw materials (steel, aluminum, titanium, “Inconel,” “PEEK,” copper, etc.), workshop equipment, compressors, shelving, and various material-handling equipment. Sale organized by Dome Auctions France, OVV No. 331-2026, auctioneer Blandine Camper.

The online auction opens Tuesday 18 August and closes Thursday 24 September. Register your account via our website and place your bid. For viewings and inspections check the auction information on the website.

Viewing day is on:
- Tuesday 22 September

Dome Auctions is an innovative auction platform dedicated exclusively to the industrial sector. By focusing on machinery sales from business closures, restructurings, and bankruptcies, we provide a trusted marketplace where buyers and sellers connect with confidence. Unlike general auction houses, Dome Auctions specializes in selling complete industrial assets directly from factories, ensuring quality and reliability. With a commitment to transparency, industry expertise, and tailored service, we streamline the sales process and maximize value for all parties. As online auctions continue to grow in the European industrial market, Dome Auctions offers a professional and efficient solution for companies seeking high-quality machinery at competitive prices.

= More information =

Auction:
- Closing date: 24 Sep 2026
- Location: Le Plessis-Pâté, France
- Type: online
VAT/margin: VAT qualifying
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 609 € Bez DPH
Hatchback
2007
200 136 km
Výkon 68 HP (49.98 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Mably
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 200 € Bez DPH
Hatchback
2007
212 211 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bavilliers
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 400 € Bez DPH
Hatchback
2004
270 449 km
Výkon 65 HP (47.78 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Draguignan
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 900 € Bez DPH
Hatchback
2009
250 000 km
Výkon 131 HP (96 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Corbas
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 200 € Bez DPH
Hatchback
2006
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Compiègne
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2010
166 229 km
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Hatchback
2010
280 240 km
Výkon 68 HP (49.98 kW) Palivo plyn Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Mont-De-Marsan
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
automobil Renault Clio automobil Renault Clio automobil Renault Clio
3
2 400 €
Hatchback
2010
190 000 km
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, L'HOPITAL ST LIEFFROY
SARL SETTRA
Obráťte sa na predajcu
automobil Renault CLIO automobil Renault CLIO automobil Renault CLIO
3
dražba 1 000 € Bez DPH
Hatchback
2010
283 000 km
Výkon 68 HP (49.98 kW) Palivo plyn Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Mont-De-Marsan
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 300 € Bez DPH
Hatchback
2006
188 500 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Quimper
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Minivan
2003
211 337 km
Výkon 5 HP (3.68 kW) Palivo diesel Druh karosérie minivan
Francúzsko, Saint-Dizier
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Automobil
2007
173 000 km
Palivo diesel
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2004
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Hatchback
2010
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bavilliers
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 500 € Bez DPH
Minivan
2011
Palivo diesel Druh karosérie minivan
Francúzsko, Saint-Germain-Du-Bois
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
5 831 € Vrátane DPH
Automobil
2007
347 185 km
Euro 4
Výkon 114 HP (84 kW) Palivo diesel
Nemecko, Limburg
Ferdun Mehmed GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Automobil
2008
127 000 km
Palivo diesel
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 900 € Bez DPH
Hatchback
2006
122 000 km
Výkon 90 HP (66.15 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Saint-Germain-Du-Bois
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
4 300 € Bez DPH
Hatchback
2008
170 000 km
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, L'HOPITAL ST LIEFFROY
SARL SETTRA
Obráťte sa na predajcu
2 900 € Bez DPH
Hatchback
2018
217 683 km
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Ablis
ABLIS POIDS LOURDS
Obráťte sa na predajcu