Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov kombi » Aukcia predajov kombi Volkswagen » Kombi Volkswagen Passat »

Predám automobil Volkswagen Passat prostredníctvom aukcie

Volkswagen Passat
4 078 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Volkswagen Passat - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 1 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 2 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 3 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 4 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 5 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 6 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 7 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 8 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 9 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 10 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 11 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 12 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 13 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 14 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 15 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 16 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 17 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 18 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 19 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 20 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 21 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 22 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 23 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 24 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 25 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 26 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 27 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 28 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 29 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 30 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 31 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 32 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 33 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 34 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 35 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 36 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 37 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 38 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 39 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 40 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 41 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 42 - Autoline
Automobil Volkswagen Passat | Obraz 43 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/43
Začiatočná ponuka:
4 078 €
45 500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volkswagen
Model: Passat
Druh: kombi
Rok výroby: 2013
Prvá registrácia: 2013-05
Kilometrový výkon: 39 780 km
Počet miest: 5
Nosnosť: 523 kg
Vlastná hmotnosť: 1 647 kg
Celková hmotnosť auta: 2 170 kg
Lokalizácia: Švédsko Åkersberga
Identifikačné číslo predajcu: 7285774
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 10:28
Dátum zakončenia: 2026-09-07 12:26
Dátum umiestnenia: 3. 9. 2026
Opis
Druh karosérie: kombi
Celkový rozmer: 4,771 m × 1,82 m × 1,464 m
Motor
Výkon: 150 HP (110 kW)
Palivo: plyn/benzín
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Dažďový senzor
Elektrické regulovanie zrkadiel
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Ohrev sedadiel
Multimédiá
Autorádio: CD
Bezpečnostné prvky
Isofix
ESP
Parkovací asistent
Parkovací snímač
Stav
Stav: pojazdené
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1 - predávajúci je prvým vlastníkom
Technická prehliadka do: 2027-01
Dodatočné informácie
VIN: WVWZZZ3CZDE145228
Farba: biely

Dodatočné informácie — Automobil Volkswagen Passat

Anglický
Here we present a very low-mileage Volkswagen Passat with a smooth automatic. Equipped with assistance systems, bluetooth, cruise control and air conditioning, you get a safe and pleasant driving experience. The car has had the same owner since new and winter tires are included. NOTE! Due to the car's broken spring, not all equipment has been able to be function tested. The car is sold as a repair object and must be towed from the facility.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 3 227 € 36 000 SEK
Kombi
2014
234 390 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 44,81 € 500 SEK
Kombi
2014
143 100 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo plyn/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 078 € 45 500 SEK
Hatchback
2013
198 730 km
Výkon 105 HP (77 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Volkswagen rok výroby: od 2010 do 2016
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 5 781 € 64 500 SEK
Kombi
2015
162 120 km
Výkon 177 HP (130 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 285 € 25 500 SEK
Kombi
2015
192 080 km
Výkon 125 HP (92 kW) Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 406 € 38 000 SEK
Kombi
2013
201 760 km
Výkon 177 HP (130 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Kombi
2013
82 660 km
Výkon 86 HP (63.21 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 722 € 75 000 SEK
Kombi
2013
115 580 km
Výkon 177 HP (130 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kombi
2012
114 710 km
Výkon 95 HP (69.83 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 571 € 51 000 SEK
Hatchback
2010
78 550 km
Výkon 160 HP (118 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 212 € 47 000 SEK
Pick-up
2013
216 052 km
Euro 5
Výkon 180 HP (132 kW) Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Švédsko, Holmsjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 389 € 15 500 SEK
Kombi
2015
118 950 km
Výkon 140 HP (103 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 616 € 51 500 SEK
Kombi
2015
177 200 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Umeå
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 481 € 50 000 SEK
Pick-up
2012
335 936 km
Euro 5
Výkon 180 HP (132 kW) Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Stora Mellösa
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 717 € 8 000 SEK
Kombi
2015
111 020 km
Výkon 131 HP (96 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 600 € 229 900 SEK
Kombi
2020
90 960 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 960 € 66 500 SEK
Kombi
2013
159 710 km
Výkon 136 HP (100 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 524 € 17 000 SEK
Kombi
2013
236 160 km
Výkon 184 HP (135 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 378 € 60 000 SEK
Kombi
2012
253 030 km
Výkon 313 HP (230 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 854 € 43 000 SEK
Automobil
2011
158 758 km
Euro 5
Výkon 211 HP (155 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden