Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov kombi » Aukcia predajov kombi BMW » Kombi BMW 5-serien »

Predám automobil BMW 5-serien prostredníctvom aukcie

BMW 5-serien
5 378 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil BMW 5-serien - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 1 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 2 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 3 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 4 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 5 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 6 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 7 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 8 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 9 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 10 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 11 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 12 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 13 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 14 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 15 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 16 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 17 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 18 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 19 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 20 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 21 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 22 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 23 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 24 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 25 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 26 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 27 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 28 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 29 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 30 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 31 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 32 - Autoline
Automobil BMW 5-serien | Obraz 33 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/33
Začiatočná ponuka:
5 378 €
60 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: BMW
Model: 5-serien
Druh: kombi
Rok výroby: 2012
Prvá registrácia: 2011-12
Kilometrový výkon: 253 030 km
Počet miest: 5
Nosnosť: 565 kg
Vlastná hmotnosť: 1 970 kg
Celková hmotnosť auta: 2 535 kg
Lokalizácia: Švédsko Kungälv
Identifikačné číslo predajcu: 7286080
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 12:13
Dátum zakončenia: 2026-09-08 21:49
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Druh karosérie: kombi
Celkový rozmer: 4,907 m × 1,86 m × 1,462 m
Počet dverí: 4/5
Motor
Výkon: 313 HP (230 kW)
Palivo: diesel
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Bezkľúčové otváranie dverí
Systém štart-stop
Dažďový senzor
Elektrické regulovanie zrkadiel
Elektrický pohon dverí batožinového priestoru
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Ohrev sedadiel
Multimédiá
GPS
Autorádio: CD
Bezpečnostné prvky
Isofix
ESP
Parkovací asistent
Parkovací snímač
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Technická prehliadka do: 2027-09
Dodatočné informácie
VIN: WBAXB11060DW99332
Farba: sivý, metalik

Dodatočné informácie — Automobil BMW 5-serien

Anglický
Imagine driving a well-equipped grey metallic BMW 535d. Automatic and four-wheel drive provide safe driving all year round, while full leather, head-up display, keyless start system, and bluetooth enhance everyday life. Inspected until September 2027 and winter tires included. This is a car with significant technical remarks. We encourage you to carefully read through both technical and visual remarks and study the remark images provided.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 524 € 17 000 SEK
Kombi
2013
236 160 km
Výkon 184 HP (135 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 080 € 112 500 SEK
Kombi
2014
213 860 km
Výkon 313 HP (230 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Druh karosérie kombi
Švédsko, Östersund
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 300 € 14 500 SEK
Kombi
2009
212 570 km
Výkon 177 HP (130 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Kombi
2012
114 710 km
Výkon 95 HP (69.83 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 781 € 64 500 SEK
Kombi
2015
162 120 km
Výkon 177 HP (130 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 960 € 66 500 SEK
Kombi
2013
159 710 km
Výkon 136 HP (100 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 019 € 56 000 SEK
Kombi
2016
166 370 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 722 € 75 000 SEK
Kombi
2013
115 580 km
Výkon 177 HP (130 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 600 € 229 900 SEK
Kombi
2018
88 840 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 319 € 70 500 SEK
Sedan
2014
149 030 km
Výkon 184 HP (135 kW) Palivo diesel Druh karosérie sedan
Švédsko, Umeå
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 406 € 38 000 SEK
Kombi
2013
201 760 km
Výkon 177 HP (130 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 627,40 € 7 000 SEK
Kupé
2013
304 990 km
Výkon 306 HP (225 kW) Palivo benzín Druh karosérie kupé
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 616 € 51 500 SEK
Kombi
2015
177 200 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Umeå
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 344 € 15 000 SEK
Hatchback
2011
209 530 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 582,60 € 6 500 SEK
Kombi
2014
278 410 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 28 100 € 313 500 SEK
Kombi
2023
99 950 km
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 972 € 22 000 SEK
Kombi
2010
88 170 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 243 € 58 500 SEK
Kombi
2016
281 390 km
Výkon 181 HP (133 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 019 € 56 000 SEK
Automobil
2014
264 408 km
Euro 6
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 033 € 45 000 SEK
Crossover
2014
228 230 km
Výkon 184 HP (135 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu