Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov crossoverov » Aukcia predajov crossoverov KIA » Crossover KIA Sorento »

Predám automobil KIA Sorento prostredníctvom aukcie

KIA Sorento
26 930 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil KIA Sorento - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 1 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 2 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 3 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 4 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 5 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 6 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 7 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 8 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 9 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 10 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 11 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 12 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 13 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 14 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 15 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 16 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 17 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 18 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 19 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 20 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 21 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 22 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 23 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 24 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 25 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 26 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 27 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 28 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 29 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 30 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 31 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 32 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 33 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 34 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 35 - Autoline
Automobil KIA Sorento | Obraz 36 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/36
Začiatočná ponuka:
26 930 €
300 500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: KIA
Model: Sorento
Druh: crossover
Rok výroby: 2023
Prvá registrácia: 2023-10
Kilometrový výkon: 95 820 km
Počet miest: 7
Nosnosť: 552 kg
Vlastná hmotnosť: 2 128 kg
Celková hmotnosť auta: 2 680 kg
Lokalizácia: Švédsko Åkersberga
Identifikačné číslo predajcu: 7284838
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 17:33
Dátum zakončenia: 2026-09-07 12:49
Dátum umiestnenia: 3. 9. 2026
Opis
Druh karosérie: crossover
Celkový rozmer: 4,81 m × 1,9 m × 1,695 m
Počet dverí: 4/5
Motor
Výkon: 91 HP (66.89 kW)
Palivo: elektrický/benzín
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Bezkľúčové otváranie dverí
Vyhrievaný volant
Bezdrôtová nabíjačka telefónu
Dažďový senzor
Elektrické regulovanie zrkadiel
Elektrický pohon dverí batožinového priestoru
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Nastavenie výšky vnútorných sedadiel
Ohrev sedadiel: predné a zadné sedadlá
Multimédiá
GPS
Autorádio
Bezpečnostné prvky
Systém varovania pred opustením jazdného pruhu
Sledovanie mŕtveho uhla
Isofix
ESP
Parkovací asistent
Parkovací snímač
Kamera spätného chodu
Optika
Svetlomety: LED
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Technický stav: servisná knižka
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1 - predávajúci je prvým vlastníkom
Technická prehliadka do: 2026-10
Dodatočné informácie
VIN: KNARM81HDP5222454
Farba: sivý, metalik

Dodatočné informácie — Automobil KIA Sorento

Anglický
Is your next car a seven-seater KIA Sorento plug-in hybrid in grey metallic that combines four-wheel drive with smooth automatic? Bose sound system, adaptive cruise control, and smartphone integration make every trip comfortable. Full leather interior elevates the feel. Rearview camera assists with parking and provides extra security in everyday life. Winter tires included.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 24 780 € 276 500 SEK
Crossover
2023
37 290 km
Výkon 91 HP (66.89 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 29 570 € 329 900 SEK
Crossover
2022
56 720 km
Výkon 91 HP (66.89 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 31 410 € 350 500 SEK
Crossover
2023
50 920 km
Výkon 325 HP (239 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily KIA rok výroby: od 2020
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 23 350 € 260 500 SEK
Crossover
2024
67 980 km
Výkon 84 HP (61.74 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 23 890 € 266 500 SEK
Crossover
2024
47 660 km
Výkon 84 HP (61.74 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 000 € 245 500 SEK
Crossover
2023
62 550 km
Výkon 91 HP (66.89 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 190 € 169 500 SEK
Crossover
2022
99 680 km
Výkon 204 HP (150 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Getinge
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 880 € 199 500 SEK
Crossover
2022
110 650 km
Výkon 91 HP (66.89 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 27 830 € 310 500 SEK
Crossover
2023
72 370 km
Výkon 286 HP (210 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 690 € 275 500 SEK
Crossover
2023
86 120 km
Výkon 204 HP (150 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 470 € 273 000 SEK
Crossover
2023
43 020 km
Výkon 117 HP (86 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 160 € 224 900 SEK
Crossover
2020
64 960 km
Výkon 204 HP (150 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 27 380 € 305 500 SEK
Crossover
2023
68 310 km
Výkon 231 HP (170 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Helsingborg
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 28 900 € 322 500 SEK
Crossover
2023
87 800 km
Výkon 204 HP (150 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 30 450 € 339 800 SEK
Crossover
2023
129 980 km
Výkon 200 HP (147 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 23 840 € 266 000 SEK
Crossover
2023
47 140 km
Výkon 229 HP (168 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Helsingborg
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 560 € 274 000 SEK
Crossover
2024
114 750 km
Výkon 340 HP (250 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 27 020 € 301 500 SEK
Crossover
2024
38 050 km
Výkon 204 HP (150 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 29 670 € 331 000 SEK
Crossover
2024
90 120 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 13 940 € 155 500 SEK
Crossover
2020
76 190 km
Výkon 61 HP (44.84 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Ďalšie modely v sekcii "automobily KIA"