Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov crossoverov » Aukcia predajov crossoverov BMW » Crossover BMW iX3 »

Predám automobil BMW iX3 prostredníctvom aukcie

BMW iX3
27 830 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil BMW iX3 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 1 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 2 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 3 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 4 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 5 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 6 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 7 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 8 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 9 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 10 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 11 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 12 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 13 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 14 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 15 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 16 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 17 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 18 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 19 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 20 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 21 - Autoline
Automobil BMW iX3 | Obraz 22 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/22
Začiatočná ponuka:
27 830 €
310 500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: BMW
Model: iX3
Druh: crossover
Rok výroby: 2023
Prvá registrácia: 2023-03
Kilometrový výkon: 72 370 km
Počet miest: 5
Nosnosť: 449 kg
Vlastná hmotnosť: 2 276 kg
Celková hmotnosť auta: 2 725 kg
Lokalizácia: Švédsko Kungälv
Identifikačné číslo predajcu: 7285445
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-29 18:44
Dátum zakončenia: 2026-09-11 12:51
Dátum umiestnenia: 31. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: crossover
Celkový rozmer: 4,734 m × 1,891 m × 1,668 m
Motor
Výkon: 286 HP (210 kW)
Palivo: elektr.
Kapacita batérie: 187 kWh
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Bezkľúčové otváranie dverí
Vyhrievaný volant
Dažďový senzor
Panoramatická strecha
Posuvná strecha
Elektrické regulovanie zrkadiel
Elektrický pohon dverí batožinového priestoru
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Nastavenie výšky vnútorných sedadiel
Ohrev sedadiel
Multimédiá
GPS
Autorádio
Bezpečnostné prvky
Systém varovania pred opustením jazdného pruhu
Sledovanie mŕtveho uhla
Isofix
Parkovací asistent
Parkovací snímač
Kamera spätného chodu
Optika
Svetlomety: LED
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1 - predávajúci je prvým vlastníkom
Technická prehliadka do: 2028-03
Dodatočné informácie
VIN: WBY41DU05PS724375
Farba: čierny, metalik

Dodatočné informácie — Automobil BMW iX3

Anglický
An electric BMW iX3 in black metallic that combines the sporty look of the M Sport package with the comfort of the full leather interior. Well equipped with an opening panoramic roof, adaptive cruise control, rearview camera, and LED headlights. Inspected until March 2028 and fine winter wheels included.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 28 050 € 313 000 SEK
Kombi
2023
99 950 km
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 31 010 € 346 000 SEK
Crossover
2024
32 130 km
Výkon 272 HP (200 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 31 360 € 349 900 SEK
Kombi
2021
70 980 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 23 440 € 261 500 SEK
Hatchback
2023
12 610 km
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 39 570 € 441 500 SEK
Crossover
2022
114 520 km
Výkon 113 HP (83 kW) Palivo elektrický/benzín Pohon 4x4 Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 28 990 € 323 500 SEK
Crossover
2023
29 330 km
Výkon 237 HP (174 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 23 290 € 259 900 SEK
Crossover
2020
60 280 km
Výkon 192 HP (141 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Bromölla
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 21 040 € 234 800 SEK
Kombi
2021
113 860 km
Výkon 113 HP (83 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 36 160 € 403 500 SEK
Crossover
2020
104 490 km
Výkon 113 HP (83 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 700 € 297 900 SEK
Kombi
2019
62 820 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 29 560 € 329 800 SEK
Crossover
2019
91 140 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Luleå
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 310 € 215 500 SEK
Crossover
2021
87 320 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 30 020 € 334 900 SEK
Crossover
2022
56 720 km
Výkon 91 HP (66.89 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 32 350 € 361 000 SEK
Crossover
2023
49 820 km
Výkon 237 HP (174 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 27 320 € 304 800 SEK
Sedan
2023
76 090 km
Výkon 163 HP (120 kW) Palivo benzín Druh karosérie sedan
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 780 € 276 500 SEK
Crossover
2023
37 290 km
Výkon 91 HP (66.89 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 42 530 € 474 500 SEK
Sedan
2025
30 200 km
Výkon 544 HP (400 kW) Palivo elektr. Druh karosérie sedan
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 27 380 € 305 500 SEK
Kombi
2022
107 020 km
Výkon 143 HP (105 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 420 € 294 800 SEK
Kombi
2023
115 800 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Umeå
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 28 900 € 322 500 SEK
Liftback
2024
51 600 km
Výkon 422 HP (310 kW) Palivo elektr. Druh karosérie liftback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu