Slovensko / slovenský
Prihlásenie / Registrácia
Prihlásenie / Registrácia
Zverejniť inzerát
Zverejniť inzerát
Autoline
»
Náhradné diely
»
Náhradné diely Irisbus
Bosch
DAF
IVECO
MAN
Mercedes-Benz
Renault
Scania
Volvo
WABCO
ZF
»
Náhradné diely Irisbus Axer
»
Prevodové ústrojenstvá Irisbus Axer
Riadiacie jednotky Irisbus
Náboje Irisbus
Prístrojové dosky Irisbus
Vstrekovače Irisbus
Brzdové strmeňe Irisbus
Viskózne spojky Irisbus
Spojovacie materiály Irisbus
Ojnice Irisbus
Monitory Irisbus
Piesty Irisbus
Generátory Irisbus
Hlavné brzdové ventily Irisbus
Kardanové hriadele Irisbus
Svetlomety Irisbus
Čerpadlá AdBlue Irisbus
»
Prevodové ústrojenstvá Irisbus Axer
Hľadaj
(katalógové číslo, značka, model, náhradný diel)
Kategória
kardanové hriadele
prevodovky
hnacie nápravy
hlavné spojkové valce
reduktory
domec zotrvačníka
vidlice radiacej páky
ostatné náhradné diely prevodovky
ukázať všetky
Kategória vozidla
autobusy
ukázať všetky
Značka
Pre tento dopyt neboli nájdené žiadne výsledky.
ACDelco
AXA
AXE
Ahlmann
AZ
Air Fren
Alfa Romeo
Allison
Ashok Leyland
Astra
BM
HD
Atlas
1604
1804
AR
Audi
A-series
Q-series
Auger
Ayats
BAZ
BMC
BMW
1-Series
2-Series
3-Series
5-Series
6-Series
7-Series
8-Series
M-Series
X-Series
BPW
BTS Turbo
Baltacıoğlu
Bedford
Beka-Max
Benalu
Berliet
Bezares
Binotto
BorgWarner
Bosch
Bova
Futura
Magiq
Brand
Broce
CEI
CF
CM
CNH
Came
Carraro
Carrier
SUPRA
Case
580
621
688
921
1088
Caterpillar
120
235
321
325
769
771
C-series
DE
D series
Champion
Chevrolet
Silverado
Tahoe
Cincinnati
Citroen
Berlingo
C-series
Jumper
Jumpy
Xsara
Clark
Clark-Hurth
Continental
Crane
Cummins
C-series
DAF
AS
CF
LF
SB
XB
XD
XF
XG
YA
DT Spare Parts
Daewoo
D-series
Daihatsu
Daimler
Daimler-Benz
Dana
Demag
AC
HC
Dennis
Elite
Detroit
Deutz
BF
D-series
Dodge
Domar
Doosan
ERF
EC
Eaton
Ebro
Edbro
FPT
FTE
Febi
Festo
Fiat
Doblo
Ducato
Fiorino
Punto
Scudo
Tipo
FoMoCo
Ford
1848
2000
Cargo
E-series
Escort
F-MAX
F-series
Fiesta
Fusion
Galaxy
Mondeo
Ranger
Tourneo
Transit
Fresia
Fuchs
MHL
Fuji
Fuller
Furukawa
W-series
GAZ
GINAF
M series
X series
Geely
Germo
Goetze
Groeneveld
Grove
GMK
RT
HANOMAG
HSW
Haldex
Hamm
Hendrickson
Hino
300
Honda
Civic
Hongyan
Howo
Hydrema
Hydros
T-series
Hyundai
H-series
HD-series
Hyva
IFA
IPV
IVECO
Crossway
Daily
EuroCargo
EuroStar
Eurofire
Eurorider
Eurotech
Eurotrakker
Magirus
Mago
S-Way
Stralis
T-Way
Trakker
Turbo Daily
Turbostar
X-Way
International Harvester
Interpump Hydraulics
Irisbus
Axer
Citelis
Crossway
Daily
Domino
Evadys
Karosa
Magelys
Proway
Recreo
Isuzu
ELF
FVR
M-Series
NKR
NPR
NQR
JCB
Jaguar
XF
Jeep
Grand Cherokee
John Deere
Jurid
KIA
K-series
Rio
Sorento
KamAZ
Karosa
Kawasaki
Mule
Kenworth
T-series
Kessler+Co
Knorr
Knorr-Bremse
Kobelco
SK
Komatsu
PC
Kongsberg Automotive
Krupp
KMK
Kässbohrer
Lancia
Land Rover
Range Rover
Leyland
Liebherr
A-series
L-series
LH
LTM
R-series
Lincoln
Linde
Linkker
LuK
MAN
A-series
F8
F90
KAT
L2000
LE
Lion's series
NL series
TGA
TGE
TGL
TGM
TGS
TGX
MAN-VW
MAZ
MB
MP Filtri
Mack
Magirus
Magnum
Manitou
Masson
Mazda
Mercedes-Benz
A-Class
Actros
Antos
Arocs
Atego
Axor
C-Class
Citaro
Conecto
E-Class
Econic
Integro
Intouro
LK
MB
O-series
R-Class
S-Class
SK
Sprinter
Tourismo
Travego
Unimog
Vario
Vito
Meritor
Mitsubishi Fuso
Canter
Mitsubishi
Canter
D-series
FB
L-series
Pajero
Modine
Moxy
MT
Mählers
NCH
Neoplan
Cityliner
Euroliner
Jetliner
Skyliner
Spaceliner
Tourliner
Nissan
Atleon
Cabstar
Datsun
Interstar
NT
NV
Navara
Patrol
Vanette
X-Trail
Norgren
O&K
L-series
OEM
OMFB
Opel
Combo
Corsa
Movano
Vivaro
Optare
Optibelt
Optima
Otokar
Sultan
Vectio
P&H
Paccar
Parker
Pegaso
Perkins
Peugeot
2008
Boxer
Expert
Partner
Piaggio
Ape
Porter
Plumett
Pontiac
Praga
Proton
RCM
Rampini
Renault
C-series
Clio
D-series
D Wide
Espace
G-series
Kangoo
Kerax
Magnum
Major
Manager
Mascott
Master
Maxity
Megane
Messenger
Midliner
Midlum
Premium
T-series
TRM
Trafic
Renders
Rexroth
Rockwell
Rotor
Rover
SAF
SGF
SKF
SMZ
SOR
Sachs
Safematic
Sampa
Scania
G-series
K-series
L-series
P-series
R-series
S-series
T-series
Vest
Schaeff
SKL
Schmidt
Swingo
Schneider Electric
Schuitemaker
Seko
Setra
S-series
SG
Sisu Diesel
Sisu
E-series
Solaris
Alpino
Urbino
Spicer
Spierings
SsangYong
Rexton
Stavostroj
VV
Steyr
Stomil
Strautmann
Suzuki
Jimny
T.E.C.
TAM
Tata
Tatra
Phoenix
T-series
Temsa
Maraton
Prestij
Terberg
FM
Terex
TA
Thermo King
Toyota
Coaster
Corolla
Dyna
Hiace
Hilux
Hino
Land Cruiser
Prius
Transgruas
Twin Disc
UTB
Unic
VAZ
VBG
VDL Bova
Magiq
VDL Jonckheere
VDL
Futura
VG
VM Motori
Valeo
Van Hool
A-series
T-series
Voith
Volkswagen
Caravelle
Crafter
Golf
LT
Passat
Polo
Touareg
Transporter
Volvo
7700
9700
9900
A-series
B-series
C
FE
FH
FL
FM
FMX
G-series
L-series
N-series
VNL
Volvo-ABG
Vulcan
WABCO
Walterscheid
Weidemann
Werklust
WG
WestLake
Willi Elbe Group
Yamaha
Yanmar
V-series
ZF Lenksysteme
ZF
ZIL
130
Zeppelin
Zettelmeyer
ZL
Škoda
Octavia
ukázať všetky
Lokalizácia
Vyhľadať v okruhu
10 km
20 km
30 km
50 km
100 km
200 km
300 km
500 km
800 km
1000 km
Slovensko
ukázať všetky
Cena
–
€
$
Typ inzerátu
predaj
od výrobcu
lízing
úver
na splátky
výmena staré za nové
výmena
ukázať všetky
Dostupnosť
na sklade
ukázať všetky
Rok výroby
–
Chýbajú vám nejaké filtre?
Navrhnite zmenu
Výsledok:
-
ukázať
Výsledok:
13 inzerátov
Ukázať
13 inzerátov:
Prevodové ústrojenstvá Irisbus Axer
Filter
Druh
:
Dátum umiestnenia
Dátum umiestnenia
Najdrahšie hore
Najlacnejšie hore
Rok výroby - nové hore
Rok výroby - staré hore
prevodovka Voith CITELIS (01.05-) C4VT0R2/W50-8 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
12
Prevodovka Voith CITELIS (01.05-) C4VT0R2/W50-8 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
1 189,52 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - prevodovka
C4VT0R2/W50-8,5 1520011681 C4VT0R2/W50 504226348
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ Bosch EURORIDER (01.01-) 7035955178 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
5
Kardanový hriadeľ Bosch EURORIDER (01.01-) 7035955178 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
100,81 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - kardanový hriadeľ
7035955178 2007300682 5006309138 5801357631
diesel
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
Ako by ste stručne opísali náš portál?
inzertný portál so špeciálnou technikou
predajca špeciálnej techniky
výrobca špeciálnej techniky
neexistuje správna odpoveď
Vybrať odpoveď
kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) 5010512676 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
5
Kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) 5010512676 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
100,81 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - kardanový hriadeľ
5010512676 504319172 5801252690
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
vidlica radiacej páky Irisbus KAROSA (01.99-12.07) 77701149 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
6
Vidlica radiacej páky Irisbus KAROSA (01.99-12.07) 77701149 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
49,19 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - vidlica radiacej páky
77701149
diesel
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
domec zotrvačníka Irisbus AXER (01.03-12.07) 500392530 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
6
Domec zotrvačníka Irisbus AXER (01.03-12.07) 500392530 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
399,19 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - domec zotrvačníka
500392530 504056534 504065330
diesel
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) 5010512676 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
5
Kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) 5010512676 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
100,81 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - kardanový hriadeľ
5010512676 504319172 5801252690
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
hnacia náprava ZF CITELIS (01.05-) 4472036372 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
7
Hnacia náprava ZF CITELIS (01.05-) 4472036372 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
789,52 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - hnacia náprava
4472036372 504185477 5801413610
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
Neviete nájsť náhradný diel?
Poslať žiadosť ihneď!
Objednať náhradný diel
kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) 5006100081 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
5
Kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) 5006100081 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
213,71 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - kardanový hriadeľ
5006100081 5801719926
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
Air Spring Bracket, Drive Axle,Left Irisbus EURORIDER (01.01-) 5006305920 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
4
Air Spring Bracket, Drive Axle,Left Irisbus EURORIDER (01.01-) 5006305920 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
201,61 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - ostatné náhradné diely prevodovky
5006305920
diesel
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
hnacia náprava ZF CITELIS (01.05-) 4472036372 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
8
Hnacia náprava ZF CITELIS (01.05-) 4472036372 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
789,52 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - hnacia náprava
4472036372 504185477 5801413610
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
hlavný spojkový valec Irisbus 443611004002 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
5
Hlavný spojkový valec Irisbus 443611004002 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
29,03 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - hlavný spojkový valec
443611004002 5001844145 5801110509
diesel
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
reduktor Meritor EURORIDER (01.01-) A53200N2120463 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
5
Reduktor Meritor EURORIDER (01.01-) A53200N2120463 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
689,52 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - reduktor
A53200N2120463 A5-3200N2120-463 42561129
diesel
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
prevodovka Voith CITELIS (01.05-) C4VT0R2/W50-8 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
9
Prevodovka Voith CITELIS (01.05-) C4VT0R2/W50-8 na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
1 189,52 €
Bez DPH
Prevodové ústrojenstvo - prevodovka
C4VT0R2/W50-8,5 1520011681 C4VT0R2/W50 504226348
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
Výsledok:
13 inzerátov
Ukázať
Ceny za prevodové ústrojenstvá Irisbus Axer
Kardanový hriadeľ Bosch EURORIDER (01.01-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 7035955178 2007300682 5006309138 5801357631, palivo: diesel
100,81 €
Domec zotrvačníka Irisbus AXER (01.03-12.07) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 500392530 504056534 504065330, palivo: diesel
399,19 €
Hnacia náprava ZF CITELIS (01.05-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 4472036372 504185477 5801413610
789,52 €
Kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 5006100081 5801719926
213,71 €
Kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 5010512676 504319172 5801252690
100,81 €
Prevodovka Voith CITELIS (01.05-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: C4VT0R2/W50-8,5 1520011681 C4VT0R2/W50 504226348
1 189,52 €
Air Spring Bracket, Drive Axle,Left Irisbus EURORIDER (01.01-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 5006305920, palivo: diesel
201,61 €
Reduktor Meritor EURORIDER (01.01-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: A53200N2120463 A5-3200N2120-463 42561129, palivo: diesel
689,52 €
Hnacia náprava ZF CITELIS (01.05-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 4472036372 504185477 5801413610
789,52 €
Kardanový hriadeľ Irisbus CITELIS (01.05-) na autobusa Irisbus Access, Evadys, Axer, Karosa, Recreo, Domino, Agora, Citelis, Eurorider (1999-)
Katalógové číslo: 5010512676 504319172 5801252690
100,81 €
Obľúbené katalógové čísla
Kardanové hriadele Irisbus 5801297324
Kardanové hriadele Irisbus 23157012
Reduktory Irisbus 500021845
Diferenciály IVECO 500023385
Domec zotrvačníka IVECO 504004754
Kardanové hriadele Irisbus 504131861
Kardanové hriadele Irisbus 5801323224
Kardanové hriadele Irisbus 4821317
Kardanové hriadele Irisbus 504154782
Kardanové hriadele Irisbus 580148272747