Autoline » Aukcia predajov komunálna technika » Aukcia predajov cestnej upratovacej techniky » Aukcia predajov zametacích vozidiel » Aukcia predajov zametacích vozidiel Schmidt » Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 »

Predám zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 prostredníctvom aukcie

Schmidt Compact 200
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 1 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 2 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 3 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 4 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 5 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 6 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 7 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 8 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 9 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 10 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 11 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 12 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 13 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 14 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 15 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 16 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 17 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 18 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 19 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 20 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 21 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 22 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 23 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 24 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 25 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 26 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 27 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 28 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 29 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 30 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 31 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 32 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 33 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 34 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 35 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 36 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 37 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 38 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 39 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 40 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 41 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 42 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 43 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 44 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 45 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 46 - Autoline
Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200 | Obraz 47 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/47
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Schmidt
Model: Compact 200
Rok výroby: 2014
Lokalizácia: Nórsko Kongsberg
Identifikačné číslo predajcu: 625461
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-01 10:29
Dátum zakončenia: 2026-09-08 14:24
Dátum umiestnenia: dnes
Motor
Euro: Euro 6
Nápravy
Počet náprav: 2
Multimédiá
Autorádio
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: WSVS462S2E1730014
Farba: červený

Dodatočné informácie — Zametacie vozidlo Schmidt Compact 200

CE-merket: Ja
Karosseritype: Annet
Hyttetype: Lukket
Tilleggshydraulikk: Nei
Samsvarserklæring: Nei
Vedlikeholdsavtale: Nei
merke: Andre
Schmidt feiebil
Koster
CE-merket
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 92,52 € 1 000 NOK
Ťahaný zametací stroj
2010
Nórsko, Lillestrom
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 92,52 € 1 000 NOK
Nádrž na benzín
2014
Objem 1 000 m³
Nórsko, Stokke
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápěcí návěs
2014
1 km
Nosnosť 33 500 kg Počet náprav 3
Nórsko, Skodje
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Kolesový nakladač
2014
4 700 m/h
Nórsko, Langangen
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Ťažkotonážny vysokozdvižný vozík
2014
Nosnosť 3 000 kg
Nórsko, Drammen
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Koleso
17.50 R25
Nórsko, Melhus
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 92,52 € 1 000 NOK
Mini dumper
2014
Nórsko, Nordkisa
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 185 € 2 000 NOK
Teleskopický čelný nakladač
2014
3 193 m/h
Nosnosť 2 200 kg Rýchlosť 20 km/h
Nórsko, Nordkisa
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 960 € 32 000 NOK
Skriňové auto
2014
59 000 km
Výkon 150 HP (110 kW) Nosnosť 3 680 kg
Nórsko, Oslo
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápací príves
2014
Počet náprav 3
Nórsko, Storsteinnes
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 185 € 2 000 NOK
Dieselový vysokozdvižný vozík
2014
2 778 m/h
Nosnosť 3 000 kg Palivo diesel Druh sťažňa dvojitý Výška zdvihu 4 220 m Dĺžka vidiel 1,2 m
Nórsko, Molde
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Zametacie vozidlo - vertikálna miešačka krmiva
2014
Počet skrutiek 2
Nórsko, Levanger
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 277,50 € 3 000 NOK
Rezač špár
2014
Nórsko, Sørum
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápací príves
2014
Nosnosť 8 000 kg Vlastná hmotnosť 1 800 kg Počet náprav 2
Nórsko, Levanger
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
rýchloupínacie zariadenie Dieci BUB 2486 na teleskopického nakladača
1
dražba Dražba
Rýchloupínacie zariadenie
Nórsko, Tiller
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Posuvná podlaha
2014
1 km
Nosnosť 37 290 kg Počet náprav 3
Nórsko, Kyrksæterøra
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 586 € 82 000 NOK
Ťahač
2014
590 000 km
Výkon 330 HP (243 kW) Nosnosť 19 180 kg Podvozok pneumatický/pneumatický
Nórsko, Sør-Fron
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Zametacie vozidlo - svahovacia lyžica
2014
Nórsko, Gjerdrum
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Tunelovací stroj
2014
2 016 m/h
Nórsko, Nordkisa
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Skriňové auto
2014
364 930 km
Palivo diesel Nosnosť 6 470 kg
Nórsko, Ytre Enebakk
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu