Autoline » Aukcia predajov komunálna technika » Aukcia predajov cestnej upratovacej techniky » Aukcia predajov zametacích vozidiel » Aukcia predajov zametacích vozidiel Drivex » Zametacie vozidlo Drivex T250B »

Predám zametacie vozidlo Drivex T250B prostredníctvom aukcie

Drivex T250B
385,40 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Zametacie vozidlo Drivex T250B - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 1 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 2 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 3 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 4 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 5 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 6 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 7 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 8 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 9 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 10 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 11 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 12 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 13 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 14 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 15 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 16 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 17 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 18 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 19 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 20 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 21 - Autoline
Zametacie vozidlo Drivex T250B | Obraz 22 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
1/22
Začiatočná ponuka:
385,40 €
Cena bez DPH
4 300 SEK
481,75 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Drivex
Model: T250B
Rok výroby: 2019
Vlastná hmotnosť: 1 280 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3269217
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 13:25
Dátum umiestnenia: 29. 8. 2026
Opis
Šírka záberu: 2 500 m
Celkový rozmer: 2 m × 2,7 m × 1,2 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 10000571

Dodatočné informácie — Zametacie vozidlo Drivex T250B

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Slitage i botten se bilder.Service:Service har genomförts de senaste 12 månaderna i egen regiObjektet har förvarats:Utomhus
År enligt: Typskylt
Sopbehållarens kapacitet (L): Ca1000L
Fäste: Stora BM
Lastmått: 2,7x1,2x2m
Lasthjälp: Lasthjälp i överenskommelse med säljaren
Vattentankens kapacitet: 550 L
Borstdiameter: 700 mm
CE-märkt
Bevattningssystem
Pivåhjul
Höger kantborste
Flytlägesfunktion i fästet
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 430,20 € 4 800 SEK
Zametacie vozidlo
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 35,85 € 400 SEK
Zametacie vozidlo
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 941,10 € 10 500 SEK
Zametacie vozidlo
2014
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Zametacie vozidlo
2025
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 17,93 € 200 SEK
Zametacie vozidlo
1999
2 613 m/h
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 17,93 € 200 SEK
Zametacie vozidlo
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 62,74 € 700 SEK
Zametacie vozidlo
Šírka záberu 1,5 m
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
11 060 € 9 500 GBP
Zametacie vozidlo
2019
Veľká Británia, Halifax
Universal Commercial Vehicle Export
Obráťte sa na predajcu
33 920 € Vrátane DPH
Zametacie vozidlo
2019
515 m/h
Výkon 42 HP (30.87 kW)
Francúzsko, Fr-62136 Richebourg
E-FARM GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Zametacie vozidlo
2019
78 km
3 008 m/h
Euro Euro 6 Palivo diesel Pohon 4x2
Veľká Británia
Hopkinsons Fairdeals Group
Obráťte sa na predajcu
99 800 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2019
194 744 km
Euro Euro 6 Výkon 360 HP (265 kW) Palivo diesel Nosnosť 8 580 kg Pohon 6x2
Holandsko, Veghel
Obráťte sa na predajcu
zametacie vozidlo DAF LF 180
1
60 090 € 260 000 PLN
Zametacie vozidlo
2019
165 800 km
Euro Euro 6 Výkon 180 HP (132 kW) Palivo diesel
Poľsko, Markowice
EVENTUS
Obráťte sa na predajcu
22 950 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2019
69 875 km
8 936 m/h
Euro Euro 6 Výkon 74.78 HP (54.97 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 125 kg Objem 2 m³ Šírka záberu 2,3 m
Nemecko, Sottrum
Nutzfahrzeuge 2000 GmbH
Obráťte sa na predajcu
90 400 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2019
163 000 km
3 846 m/h
Euro Euro 6 Výkon 230 HP (169 kW) Palivo diesel Pohon 4x2
Maďarsko, Budapest
Laslo Truck
Obráťte sa na predajcu
90 400 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2019
3 846 m/h
Euro Euro 6 Výkon 230 HP (169 kW) Palivo diesel Pohon 4x2
Rumunsko, Bucharest
Laslo Truck Romania
Obráťte sa na predajcu
69 500 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2019
Euro Euro 6 Výkon 207 HP (152 kW) Palivo diesel Nosnosť 3 535 kg Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pružiny
Holandsko, Andelst
CLEANMAT
Obráťte sa na predajcu
zametacie vozidlo Kärcher HOLDER S 100
1
Cena na požiadanie
Zametacie vozidlo
2019
818 m/h
Výkon 101 HP (74 kW)
Nemecko, Olfen
Agravis Technik Münsterland-Ems GmbH
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Zametacie vozidlo
2019
37 907 km
1 844 m/h
Euro Euro 6 Výkon 163 HP (120 kW) Palivo diesel
Holandsko, Heinenoord
Holland SADCC Trading Company
Obráťte sa na predajcu
19 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2019
62 800 km
7 430 m/h
Pohon 4x2
Holandsko, Hoogerheide
Obráťte sa na predajcu
19 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2019
40 550 km
7 866 m/h
Výkon 84 HP (61.74 kW) Pohon 4x2
Holandsko, Hoogerheide
Obráťte sa na predajcu