Autoline » Aukcia predajov komunálna technika » Aukcia predajov cestnej upratovacej techniky » Aukcia predajov zametacích vozidiel » Aukcia predajov zametacích vozidiel Belos » Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 »

Predám zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 prostredníctvom aukcie

Belos Trans Pro 54
4 500 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 1 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 2 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 3 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 4 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 5 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 6 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 7 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 8 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 9 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 10 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 11 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 12 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 13 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 14 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 15 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 16 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 17 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 18 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 19 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 20 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 21 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 22 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 23 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 24 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 25 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 26 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 27 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 28 - Autoline
Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54 | Obraz 29 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/29
Začiatočná ponuka:
4 500 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Belos
Model: Trans Pro 54
Rok výroby: 2007
Prvá registrácia: 2007
Doba prevádzky: 5 121 m/h
Lokalizácia: Belgicko Antwerp6502 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 351800330
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-24 20:00
Dátum zakončenia: 2026-09-07 20:00
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Motor
Palivo: diesel
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: žltý

Dodatočné informácie — Zametacie vozidlo Belos Trans Pro 54

Slovenský
Aukcia:
- Dátum uzávierky: 7 sep. 2026
Všeobecný stav: veľmi dobrý
Technický stav: veľmi dobrý
Optický stav: veľmi dobrý
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
5 200 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2007
Belgicko, Bree
Smeets & Zonen
Obráťte sa na predajcu
11 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2006
4 208 m/h
Výkon 136 HP (100 kW) Palivo diesel
Belgicko, Stabroek
Aertssen Trading NV
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2000
5 848 m/h
Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
zametacie vozidlá Belos rok výroby: od 2004 do 2010
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
4 850 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2004
121 989 km
Euro Euro 3 Výkon 150 HP (110 kW) Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pružiny
Belgicko, Wingene
DEGROOTE TRUCKS-BELGIUM
Obráťte sa na predajcu
7 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2006
Výkon 136.05 HP (100 kW)
Belgicko, Genk
Haru Tools & Services BV
Obráťte sa na predajcu
17 850 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2008
404 960 km
Výkon 340 HP (250 kW) Palivo diesel Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pneumatický
Belgicko, Handzame
BRAEM NV/SA
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Zametacie vozidlo
2009
339 735 km
Euro Euro 4 Výkon 310 HP (228 kW) Palivo diesel Pohon 6x2 Podvozok pneumatický/pneumatický
Belgicko, Roeselare
INGELS TRUCKS&TRAILERS
Obráťte sa na predajcu
4 841 € 900 000 JPY
Zametacie vozidlo
2007
286 m/h
Japonsko, Chiba
Toyokami Co., Ltd.
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2025
Stav nový
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2024
Stav nový
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2024
Stav nový
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2025
Stav nový
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 500 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2025
Stav nový
1 m/h
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 500 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2026
Stav nový
1 m/h
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2025
Stav nový
51 m/h
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 500 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2025
Stav nový
1 m/h
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2026
Stav nový
Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
18 800 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2007
60 000 km
3 441 m/h
Výkon 239 HP (176 kW) Palivo diesel Podvozok pružiny/pneumatický
Poľsko, Sierakowice
DAWID GRZENKOWICZ "SLUE"
Obráťte sa na predajcu
32 500 € Bez DPH
Zametacie vozidlo
2007
338 640 km
7 500 m/h
Euro Euro 4 Výkon 230 HP (169 kW) Podvozok pružiny/pružiny Pravé kormidlo
Poľsko, Sierakowice
DAWID GRZENKOWICZ "SLUE"
Obráťte sa na predajcu
16 170 € 5 900 000 HUF
Zametacie vozidlo
2007
1 km
3 000 m/h
Výkon 97.89 HP (71.95 kW) Palivo diesel
Maďarsko, Kecskemet
TEHER-TRUCK KFT.
Obráťte sa na predajcu