Autoline » Aukcia predajov motocyklov » Aukcia predajov trojkolesovych motoriek » Aukcia predajov trojkolesovych motoriek Transportel » Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi »

Predám trojkolesovu motorku Transportel 1200 Kombi prostredníctvom aukcie

Transportel 1200 Kombi
179,30 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 1 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 2 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 3 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 4 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 5 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 6 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 7 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 8 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 9 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 10 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 11 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 12 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 13 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 14 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 15 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 16 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 17 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 18 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 19 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 20 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 21 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 22 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 23 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 24 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 25 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 26 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 27 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 28 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 29 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 30 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 31 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 32 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 33 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 34 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 35 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 36 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 37 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 38 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 39 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 40 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 41 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 42 - Autoline
Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi | Obraz 43 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/43
Začiatočná ponuka:
179,30 €
2 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Transportel
Model: 1200 Kombi
Lokalizácia: Švédsko Herrljunga
Identifikačné číslo predajcu: 273265
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 11:21
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Celkový rozmer: 2,5 m × 1,02 m × 1,1 m
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Trojkolesova motorka Transportel 1200 Kombi

Fabrikat: Transportel
Modell: 1200 Kombi
Årsmodell: Okänd
Transmission: Steglös fram & back
Mätarställning: Mätare saknas
Antal nycklar: 1
Vikt: Okänd
Flakmoped Eldriven
Utrustning
Flak med gallergrindar
Flaket är tippbart
Flakets invändiga storlek 1180x1000x450 mm
Förvaringslåda baktill
Skivbromsar
Mått & vikt
Övriga upplysningar
Säljarens kommentarer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Trojkolesova motorka - dojacie zariadenie
Švédsko, Åseda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 125,50 € 1 400 SEK
Sklápací príves
Počet náprav 1
Švédsko, Västervik
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 116,50 € 1 300 SEK
Trojkolesova motorka - montážná plošina
2002
Švédsko, Trelleborg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
trojkolesove motorky Transportel
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Príves za traktor
Počet náprav 1
Švédsko, Åseda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 116,50 € 1 300 SEK
Trojkolesova motorka - vyzúvačka
2013
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Trojkolesova motorka - kovová konštrukcia
Švédsko, Aneby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 98,59 € 1 100 SEK
Príves na prepravu stavebných strojov
Švédsko, Nybro
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 224,10 € 2 500 SEK
Trojkolesova motorka - stacionárny kompresor
2022
Výkon 7.48 HP (5.5 kW) Kompresorový piest Výkonnosť 950 l/min Tlak 10 bar Objem nádrže 500 l
Švédsko, Södertälje
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 116,50 € 1 300 SEK
Ľahký príves
2005
Vlastná hmotnosť 200 kg Počet náprav 2
Švédsko, Svärdsjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 116,50 € 1 300 SEK
Trojkolesova motorka - vyzúvačka
1999
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Trojkolesova motorka - príves na ťažké náklady
Počet náprav 2
Švédsko, Hällekis
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 107,60 € 1 200 SEK
Trojkolesova motorka - ručný paletový vozík
2011
2 200 kg
Švédsko, Ljungby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 89,63 € 1 000 SEK
Príves na prepravu dreva
1980
Počet náprav 2
Švédsko, Rockneby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 188,20 € 2 100 SEK
Motorka
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 251 € 2 800 SEK
Trojkolesova motorka - výmenná chladiarenská nadstavba
Švédsko, Södertälje
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 134,40 € 1 500 SEK
Trojkolesova motorka - bremenový magnet
Švédsko, Nybro
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu