Autoline » Aukcia predajov komunálna technika » Aukcia predajov cestnej upratovacej techniky » Aukcia predajov ťahaných sypačov » Aukcia predajov ťahaných sypačov Bredal » Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn »

Predám ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn prostredníctvom aukcie

Bredal K 105 Sandvogn
6 890 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 1 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 2 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 3 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 4 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 5 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 6 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 7 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 8 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 9 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 10 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 11 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 12 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 13 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 14 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 15 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 16 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 17 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 18 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 19 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 20 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 21 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 22 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 23 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 24 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 25 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 26 - Autoline
Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn | Obraz 27 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/27
Začiatočná ponuka:
6 890 €
51 500 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Bredal
Rok výroby: 1997
Vlastná hmotnosť: 3 200 kg
Výška zdvihu: 2 m
Lokalizácia: Dánsko Midtjylland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-05 23:06
Dátum zakončenia: 2026-09-11 09:08
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Autoline ID: WZ52080
Opis
Šírka záberu: 2,7 m
Celkový rozmer: 7 m × 2,9 m × 2,7 m
Nápravy
Počet náprav 1
Rozmer pneumatík: 800/35R32
Stav pneumatík: 80 %
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: čierny

Dodatočné informácie — Ťahaný sypač Bredal K 105 Sandvogn

Anglický
Make: Bredal
Model: K 105 Sandvogn
Note: Alliance 800/35R32 dæk - Nyt transportbånd / New conveyor belt
Year: 1997
Year is estimated and non-binding: Yes
Hours approx: Unknown
Propellant: PTO
Boom length m: 5,20
Working height m: 2
Tire make: Alliance
Tire dimension: 800/35R32
Tires % good: 80
PTO front: Yes
Brakes: Hydr
CE marked: Yes
Working width m: 2,7
Transport dim. (L x W x H) m: 7 X 2,9 X 2,7
Weight kg approx: 3,200
Weight is estimated and non-binding: Yes
Has been mounted on: John Deere 7280
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Garden & Grounds Care

,
 

Attachments for Grounds care machines


Very nice sand wagon. Bredal K 105 Sandvogn - Alliance 800/35R32 dæk - Nyt transportbånd / New conveyor belt
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 943 € 22 000 DKK
Ťahaný sypač
1976
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 401,30 € 3 000 DKK
Ťahaný sypač
2017
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Ťahaný sypač
1997
Slovinsko, Ajdovščina
Balavto d.o.o. Ajdovscina
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
1 850 € Bez DPH
Ťahaný sypač
1996
Nosnosť 1 950 kg Objem 1 m³ Šírka záberu 3 m
Bulharsko, Blagoevgrad
ALEX TRUCK EOOD
Obráťte sa na predajcu
ťahaný sypač Econ ETW ťahaný sypač Econ ETW ťahaný sypač Econ ETW
3
2 500 €
Ťahaný sypač
1994
Objem 2,5 m³
Rumunsko, Bihor
SZENTMIKLOSI ADALBERT ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ
Obráťte sa na predajcu
9 020 € Bez DPH
Ťahaný sypač
2026
Stav nový
Palivo benzín Objem 1 500 m³ Šírka záberu 8 m
Poľsko, Rzeszow , Poland
TRADE INDUSTRIAL COMPANY AB LTD
Obráťte sa na predajcu
2 750 € Bez DPH
Ťahaný sypač
2000
Fínsko, Savonlinna
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
6 900 € Bez DPH
Ťahaný sypač
Šírka záberu 9 m
Fínsko, Turku
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
9 200 €
Ťahaný sypač
Objem 7,5 m³
Fínsko, Siilinjärvi
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
10 000 € Bez DPH
Ťahaný sypač
Objem 10 m³
Fínsko, Salo
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
7 401 € 80 000 NOK
Ťahaný sypač
2012
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
6 900 € Bez DPH
Ťahaný sypač
2008
Objem 4,5 m³ Šírka záberu 8 m
Fínsko, Pori
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
4 500 € Bez DPH
Ťahaný sypač
2001
Holandsko, Rheden
Obráťte sa na predajcu
6 900 €
Ťahaný sypač
Fínsko, Raseborg
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
4 500 € Bez DPH
Ťahaný sypač
2001
250 m/h
Holandsko, Rheden
Obráťte sa na predajcu
ťahaný sypač Wiedenmann TERRA-TOP-400 ťahaný sypač Wiedenmann TERRA-TOP-400 ťahaný sypač Wiedenmann TERRA-TOP-400
3
6 500 €
Ťahaný sypač
1901
Taliansko, Rome
OMECO SPA
Obráťte sa na predajcu
3 900 € Bez DPH
Ťahaný sypač
2002
Objem 0,8 m³
Poľsko, Głuchołazy
JARDS
Obráťte sa na predajcu
2 000 €
Ťahaný sypač
1983
Fínsko, Raseborg
Kenttäsepät Oy
Obráťte sa na predajcu
16 900 € Bez DPH
Ťahaný sypač
2022
Objem 4 m³ Šírka záberu 2,8 m
Nemecko, Itterbeck
EURO-Jabelmann Veurink GmbH
Obráťte sa na predajcu
1 950 € Bez DPH
Ťahaný sypač
Stav nový
Nemecko, Itterbeck
EURO-Jabelmann Veurink GmbH
Obráťte sa na predajcu