Autoline » Aukcia predajov prívesov » Aukcia predajov skriňových prívesov » Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV »

Predám skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV prostredníctvom aukcie

ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV
72,15 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 1 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 2 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 3 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 4 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 5 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 6 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 7 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 8 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 9 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 10 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 11 - Autoline
Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV | Obraz 12 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/12
Začiatočná ponuka:
72,15 €
800 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Rok výroby: 2004
Nosnosť: 1 060 kg
Vlastná hmotnosť: 540 kg
Celková hmotnosť auta: 1 600 kg
Lokalizácia: Švédsko Norrköping
Identifikačné číslo predajcu: 273332
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-14 08:46
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 5,35 m, šírka - 2 m
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené
Technická prehliadka do: 2026-09

Dodatočné informácie — Skriňový príves ÖVRIGT TPM-SLÄPET TM 350-2SV

Fabrikat: ÖVRIGT
Modell: TPM-SLÄPET TM 350-2SV
Höjd: 1,40-1,60 meter
Marke: ÖVRIGT
Baujahr: 2004
Länge: 5350
Breite: 2000
Leergewicht: 540
Gesamtgewicht: 1600
Letzte Inspektion: 2024-10-03
Farbe: Svart
Reifengröße hinten: 185R14
Maximalbelastung: 1060
Begutachtet bis: 2026-09-30
Fahrzeugtyp: Anhänger
Radstand 1: 670
tillverkare: ÖVRIGT
bränsle: Uppgift saknas
växellåda: Uppgift saknas
Släp renoveringsobjekt
Mått & vikt
Invändiga lastmått
Längd: 3,40 meter
Bredd: 1,45 mete
Säljarens kommentarer
Ramen är sprucken/dålig under till så den behöver lagas
OBS
Alla frågor om objektet går till mäklaren
Thomas Swärd 072-6448036
[email protected]
Upphämtning Måndag-Fredag 07,30-15,30
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - zachytávač prachu
2004
Švédsko, Löddeköpinge
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - prenosný kompresor
2004
Švédsko, Tollarp
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Príves s navijakom na káble
2005
Počet náprav 1
Švédsko, Nybro
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - pozicionér vidlíc
2005
Švédsko, Charlottenberg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - traktorový mulčovač
2004
Šírka záberu 2,5 m
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - nádrž na benzín
2006
Objem 2 400 l
Švédsko, Umeå
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - iné kŕmne zariadenie
2006
Švédsko, Åseda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - parný kotol
2006
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - kolesový nakladač
2004
35 858 m/h
Výkon 121 kW (165 HP) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - nádrž na benzín
2007
Objem 2 m³
Švédsko, Umeå
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 450,90 € 5 000 SEK
Skriňový náves
2004
Nosnosť 38 170 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 14 830 kg Počet náprav 4
Švédsko, Piteå
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 074 € 23 000 SEK
Štvorkolka
2004
Výkon 42.15 HP (30.98 kW)
Švédsko, Olofström
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - nožnicová plošina
2005
Palivo elektr.
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 144,30 € 1 600 SEK
Skriňový príves - snežný pluh
2004
Švédsko, Lenhovda
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - rezač špár
2007
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - stacionárny kompresor
2007
Švédsko, Tenhult
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Kosačka na trávu
2007
Švédsko, Stöde
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 27,06 € 300 SEK
Skriňový príves - varný kotol
2007
20.39 HP (14.99 kW)
Objem 50 l
Švédsko, Lidköping
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 279,60 € 3 100 SEK
Ľahký príves
2004
Vlastná hmotnosť 210 kg Počet náprav 1
Švédsko, Holmsjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 496 € 5 500 SEK
Pick-up
2004
359 397 km
Výkon 102 HP (75 kW) Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Švédsko, Bräkne-Hoby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu