Autoline » Aukcia predajov úžitkových vozidiel » Aukcia predajov skriňových áut < 3.5t » Aukcia predajov skriňových áut < 3.5t Volkswagen » Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter »

Predám skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter prostredníctvom aukcie

Volkswagen Crafter
16 550 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 1 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 2 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 3 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 4 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 5 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 6 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 7 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 8 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 9 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 10 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 11 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 12 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 13 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 14 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 15 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 16 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 17 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 18 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 19 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 20 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 21 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 22 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 23 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 24 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 25 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 26 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 27 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 28 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 29 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 30 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 31 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 32 - Autoline
Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter | Obraz 33 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/33
Začiatočná ponuka:
16 550 €
183 500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volkswagen
Model: Crafter
Rok výroby: 2019
Prvá registrácia: 2020-03
Kilometrový výkon: 103 360 km
Počet miest: 3
Nosnosť: 774 kg
Vlastná hmotnosť: 2 726 kg
Celková hmotnosť auta: 3 500 kg
Lokalizácia: Švédsko Svedala
Identifikačné číslo predajcu: 7285862
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-28 11:16
Dátum zakončenia: 2026-09-02 13:44
Dátum umiestnenia: 30. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: 7,035 m × 2,2 m × 3,174 m
Motor
Výkon: 177 HP (130 kW)
Palivo: diesel
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Systém štart-stop
Dažďový senzor
Elektrické regulovanie zrkadiel
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Ohrev sedadiel
Multimédiá
Autorádio
Bezpečnostné prvky
ESP
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Stav
Stav: pojazdené
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 1 - predávajúci je prvým vlastníkom
Technická prehliadka do: 2027-08
Dodatočné informácie
VIN: WV3ZZZSZZK9073848
Farba: biely

Dodatočné informácie — Skriňové auto < 3.5t Volkswagen Crafter

Anglický
How do you feel about a Volkswagen Crafter with tail lift and smooth automatic that makes every trip a little easier? Rear camera, LED headlights, AC and automatic braking provide safe driving in everyday life. Only one owner since new, recently serviced, inspected until August 2027 and winter tyres included.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 15 240 € 169 000 SEK
Minivan
2018
148 080 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie minivan
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 162 € 90 500 SEK
Športové úžitkové vozidlo
2018
143 540 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo benzín Druh karosérie športové úžitkové vozidlo
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 095 € 56 500 SEK
Crossover
2019
121 190 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 13 960 € 154 800 SEK
Hatchback
2017
39 070 km
Výkon 90 HP (66.15 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 16 940 € 187 800 SEK
Kombi
2019
137 580 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 930 € 198 800 SEK
Crossover
2018
134 270 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 16 040 € 177 900 SEK
Crossover
2020
61 510 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 32 450 € 359 800 SEK
Crossover
2019
152 560 km
Výkon 286 HP (210 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Sundsvall
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 14 470 € 160 500 SEK
Dodávkové vozidlo
2019
146 420 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Nosnosť 900 kg Počet miest 3
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 750 € 196 800 SEK
Kombi
2021
109 290 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 720 € 229 800 SEK
Crossover
2018
131 890 km
Výkon 180 HP (132 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 720 € 229 800 SEK
Liftback
2018
124 240 km
Výkon 239 HP (176 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Druh karosérie liftback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 21 000 € 232 900 SEK
Kombi
2020
90 960 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 460 € 116 000 SEK
Hatchback
2020
89 770 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 040 € 188 900 SEK
Crossover
2021
74 060 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 599 € 51 000 SEK
Automobil
2019
296 208 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 20 790 € 230 500 SEK
Crossover
2022
71 770 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 730 € 96 800 SEK
Hatchback
2017
134 880 km
Výkon 125 HP (92 kW) Druh karosérie hatchback
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 907 € 65 500 SEK
Hatchback
2017
73 540 km
Výkon 125 HP (92 kW) Druh karosérie hatchback
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 448 € 71 500 SEK
Hatchback
2017
121 360 km
Výkon 90 HP (66.15 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu