Autoline » Aukcia predajov prívesov » Aukcia predajov sklápacích prívesov » Aukcia predajov sklápacích prívesov CMT » Sklápací príves CMT PT 12-20 »

Predám sklápací príves CMT PT 12-20 prostredníctvom aukcie

CMT PT 12-20
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sklápací príves CMT PT 12-20 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 1 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 2 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 3 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 4 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 5 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 6 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 7 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 8 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 9 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 10 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 11 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 12 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 13 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 14 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 15 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 16 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 17 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 18 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 19 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 20 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 21 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 22 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 23 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 24 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 25 - Autoline
Sklápací príves CMT PT 12-20 | Obraz 26 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/26
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: CMT
Model: PT 12-20
Rok výroby: 2020
Vlastná hmotnosť: 6 380 kg
Lokalizácia: Švédsko Upplands Väsby
Identifikačné číslo predajcu: O-000013297
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-01 16:53
Dátum zakončenia: 2026-09-09 11:48
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Opis
Celkový rozmer: 10,555 m × 2,545 m × 2,58 m
Nápravy
Počet náprav: 3
Rozmer pneumatík: 385/65R22,5
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: SW9PT122PK1CH3278

Dodatočné informácie — Sklápací príves CMT PT 12-20

Tippsläp Cmt PT 12-20

Fabrikat: CMT
Modell: PT 12-20
Årsmodell: 2020
Chassinr / serienr: SW9PT122PK1CH3278

CE-märkt: Ja
Vikt: 6380 kg
Senast godkända besiktning: 2025-10-31
Fordonsstatus: Påställd
Längd: 10555 mm
Bredd: 2545 mm
Höjd: 2580 mm
Däckdimension: 385/65R22,5

Övrigt:
Inga kända fel, har gått bra för nuvarande ägare!
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 255 € 14 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2020
Objem 12 m³
Švédsko, Växjö
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 268,90 € 3 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2003
Švédsko, Ronneby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 806,60 € 9 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2007
Švédsko, Uppsala
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
sklápacie prívesy CMT rok výroby: od 2017 do 2023
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2010
Švédsko, Gothenburg
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Švédsko, Arvika Municipality
Rackstad Bil & Delar AB
Obráťte sa na predajcu
22 850 € 255 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2014
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
3 316 € 37 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
7 000 € Bez DPH
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2020
Stav nový
Česko
Obráťte sa na predajcu
4 800 € Bez DPH
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2020
Nemecko, Bottrop
Safi Dorani GmbH company
Obráťte sa na predajcu
dražba 268,90 € 3 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Objem 15 m³
Švédsko, Osby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
11 560 € 129 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2020
Nemecko, Jestetten
Motortrade SA
Obráťte sa na predajcu
dražba 985,90 € 11 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Švédsko, Mörbylånga
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
2 500 € Bez DPH
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2020
Objem 9 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu
2 241 € 25 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
4 929 € 55 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Objem 15 m³
Švédsko, Stugun
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 793 € 20 000 SEK
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Švédsko, Munkedal
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Švédsko, Gothenburg
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
12 500 € Bez DPH
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2020
Stav nový
Estónsko, Tallinn
OÜ GoCraft
Obráťte sa na predajcu
37 900 € Bez DPH
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
2020
Objem 13 m³
Nemecko, Bovenden
Gassmann GmbH
Obráťte sa na predajcu