Autoline » Aukcia predajov prívesov » Aukcia predajov sklápacích prívesov » Aukcia predajov sklápacích prívesov BW Trailers » Sklápací príves BW Trailers 02T »

Predám sklápací príves BW Trailers 02T prostredníctvom aukcie

BW Trailers 02T
1 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sklápací príves BW Trailers 02T - Autoline
Sklápací príves BW Trailers 02T | Obraz 1 - Autoline
Sklápací príves BW Trailers 02T | Obraz 2 - Autoline
Sklápací príves BW Trailers 02T | Obraz 3 - Autoline
Sklápací príves BW Trailers 02T | Obraz 4 - Autoline
Sklápací príves BW Trailers 02T | Obraz 5 - Autoline
Sklápací príves BW Trailers 02T | Obraz 6 - Autoline
Sklápací príves BW Trailers 02T | Obraz 7 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/7
Začiatočná ponuka:
1 000 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: BW Trailers
Model: 02T
Nosnosť: 2 700 kg
Lokalizácia: Belgicko Antwerp6502 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 352746933
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 20:00
Dátum zakončenia: 2026-09-16 20:00
Dátum umiestnenia: včera
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Sklápací príves BW Trailers 02T

Slovenský
Aukcia:
- Štart: 3 sep. 2026
- Dátum uzávierky: 16 sep. 2026
Všeobecný stav: veľmi dobrý
Technický stav: veľmi dobrý
Optický stav: veľmi dobrý
DPH/marža: Odpočet DPH pre podnikateľov
Výrobné číslo: YB82700KBT1318458
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 000 € Bez DPH
Sklápací príves
Nosnosť 2 600 kg Počet náprav 2
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 000 € Bez DPH
Sklápací príves
2005
Nosnosť 24 000 kg Počet náprav 2
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 000 € Bez DPH
Sklápací príves
Stav nový
Nosnosť 3 500 kg Počet náprav 3
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 900 € Bez DPH
Sklápací príves
1990
Vlastná hmotnosť 12 000 kg Počet náprav 2
Belgicko, Depot Deinze
Dome Auctions
dražba 2 605 €
Sklápací príves
2023
Vlastná hmotnosť 1 080 kg Počet náprav 2
Belgicko, Antwerpen
Legal Brokers BVBA
8 350 € Bez DPH
Sklápací príves
1982
Objem 27,5 m³ Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 4 930 kg Počet náprav 2
Belgicko, Wingene
DEGROOTE TRUCKS-BELGIUM
Obráťte sa na predajcu
14 300 € Bez DPH
Sklápací príves
2011
Nosnosť 12 000 kg Počet náprav 2 Značka karosérie Bailey
Belgicko, Borgloon
BECK-IMPEX BV
Obráťte sa na predajcu
9 500 € Bez DPH
Sklápací príves
1996
Objem 32 m³ Podvozok pružiny/pružiny Počet náprav 3 Spôsob vykladania zadná
Belgicko, Peer
WILLEKENS GROND- EN BESTRATINGSWERKEN BVBA
Obráťte sa na predajcu
4 500 € Bez DPH
Sklápací príves
1994
Nosnosť 13 970 kg Vlastná hmotnosť 6 030 kg Počet náprav 2
Belgicko
Obráťte sa na predajcu
3 500 € Bez DPH
Sklápací príves - sklápacia nadstavba
Belgicko, Overijse
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápací príves
2006
Belgicko, Lokeren
VAVATO BVBA
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 €
Sklápací príves
2025
Objem 10,64 m³ Počet náprav 2
Belgicko, Aartselaar
Auctim
Obráťte sa na predajcu
3 900 € Bez DPH
Sklápací príves
1992
Nosnosť 13 930 kg Vlastná hmotnosť 5 070 kg Počet náprav 2
Belgicko
Obráťte sa na predajcu
65 000 € Bez DPH
Sklápací príves
2022
Nosnosť 25 000 kg Objem 30 m³ Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 8 000 kg Počet náprav 3
Belgicko, Jalhay Belgique
Obráťte sa na predajcu
16 500 € Bez DPH
Sklápací príves
2014
Nosnosť 15 160 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 4 840 kg Počet náprav 2
Belgicko, Tessenderlo-Ham
Truck Trading Vos bvba
Obráťte sa na predajcu
9 750 € Bez DPH
Sklápací príves
2009
Nosnosť 13 680 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 4 320 kg Počet náprav 2
Belgicko, Genk
BVBA OPTIMA TRUCKS
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 €
Sklápací príves
2024
Počet náprav 3
Belgicko, Aartselaar
Auctim
Obráťte sa na predajcu
925,20 € 10 000 NOK
Sklápací príves
1996
Nosnosť 16 960 kg Vlastná hmotnosť 22 000 kg
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
dražba 941,10 € 10 500 SEK
Sklápací príves
2023
Vlastná hmotnosť 374 kg Počet náprav 2
Švédsko, Tomelilla
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
940 € Bez DPH
Sklápací príves
2026
Stav nový
Nosnosť 560 kg Objem 1,25 m³ Vlastná hmotnosť 190 kg Počet náprav 1
Poľsko, Gietrzwałd
MAZZO - Maciej Kubiński
Obráťte sa na predajcu