Autoline » Aukcia predajov prívesov » Aukcia predajov sklápacích prívesov » Aukcia predajov sklápacích prívesov ABC » Sklápací príves ABC 23 tons »

Predám sklápací príves ABC 23 tons prostredníctvom aukcie

ABC 23 tons
4 147 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sklápací príves ABC 23 tons - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 1 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 2 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 3 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 4 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 5 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 6 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 7 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 8 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 9 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 10 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 11 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 12 - Autoline
Sklápací príves ABC 23 tons | Obraz 13 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/13
Začiatočná ponuka:
4 147 €
31 000 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: ABC
Model: 23 tons
Rok výroby: 2008
Vlastná hmotnosť: 6 300 kg
Celková hmotnosť auta: 23 000 kg
Lokalizácia: Dánsko Nordjylland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 23:22
Dátum zakončenia: 2026-09-11 08:38
Dátum umiestnenia: dnes
Autoline ID: ZR48763
Opis
Celkový rozmer: 6,4 m × 2,8 m × 3,2 m
Nápravy
Počet náprav: 2
Rozmer pneumatík: 560/65-22,5
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 1000407

Dodatočné informácie — Sklápací príves ABC 23 tons

Anglický
Vin/Chassis no: 1000407
Year: 2008
Body type: Rear
First Registration: Thursday, January 31, 2008
Bogie: Yes
Drive: 2
Tyre type: Air
Tire dimension: 560/65-22,5
Volume m³: 18
CE marked: Yes
Transport dim. (L x W x H) m: 6,4 x 2,8 x 3,2
Weight kg approx: 6,300
Total weight kg: 23,000
Weight is estimated and non-binding: Yes
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Visible dents or scratches: Yes
Might be in operation until delivery: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 3
Technical condition (1-5) 5=best: 3
Categories: Trucks & Vehicles

,
 

Trailers

A tailgate is included but is currently removed.

Hydraulic support leg.

 


See more photos and information - as well as other auctions at ukázať kontakty ABC 23 tons - Morsø tipvogn / Dump trailer
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 3 813 € 28 500 DKK
Sklápací príves
1993
Vlastná hmotnosť 10 000 kg
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 13 380 € 100 000 DKK
Sklápací príves
2023
Vlastná hmotnosť 4 000 kg Počet náprav 2
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 007 € 15 000 DKK
Sklápací príves
1995
Vlastná hmotnosť 12 000 kg Počet náprav 2
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 668,90 € 5 000 DKK
Sklápací príves
1990
Objem 4,75 m³ Vlastná hmotnosť 2 000 kg Počet náprav 1
Dánsko, Sjælland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 234,10 € 1 750 DKK
Sklápací príves
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápací príves
2008
Nosnosť 13 900 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 4 100 kg Počet náprav 2
Dánsko, Silkeborg
Scanvo Trucks Danmark A/S
Obráťte sa na predajcu
dražba 14 450 € 108 000 DKK
Sklápací príves
2006
Počet náprav 2
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 415 € 33 000 DKK
Sklápací príves
1996
Nosnosť 11 000 kg Vlastná hmotnosť 2 000 kg Počet náprav 2
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
4 305 €
Sklápací príves
2008
Vlastná hmotnosť 4 000 kg
Slovensko, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 689 € 50 000 DKK
Sklápací príves
2002
Nosnosť 18 000 kg Vlastná hmotnosť 3 000 kg
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
4 305 €
Sklápací príves
2008
Vlastná hmotnosť 4 000 kg Počet náprav 1
Slovensko, Levice
SLOVAK FINANCE s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
dražba 401,30 € 3 000 DKK
Sklápací príves
Vlastná hmotnosť 3 000 kg Počet náprav 2
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 802,70 € 6 000 DKK
Sklápací príves
Nosnosť 10 000 kg Vlastná hmotnosť 1 kg
Dánsko, Fyn
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 267,60 € 2 000 DKK
Sklápací príves
Objem 2,72 m³ Vlastná hmotnosť 1 500 kg Počet náprav 1
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 742 € 20 500 DKK
Sklápací príves
Nosnosť 10 000 kg Vlastná hmotnosť 8 000 kg
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 735,80 € 5 500 DKK
Sklápací príves
Vlastná hmotnosť 3 000 kg
Dánsko, Sønderjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 710 € 95 000 DKK
Sklápací príves
2024
Objem 5,5 m³ Vlastná hmotnosť 3 000 kg Počet náprav 2
Dánsko, Midtjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 700 € 80 000 DKK
Sklápací príves
2016
Nosnosť 18 000 kg Vlastná hmotnosť 5 600 kg Počet náprav 2
Dánsko, Nordjylland
Fymas Auctions ApS – visit the auction fymasauctions.dk
Obráťte sa na predajcu
4 533 € 49 000 NOK
Sklápací príves
2010
Nosnosť 34 430 kg Vlastná hmotnosť 46 000 kg Počet náprav 3
Nórsko, HEIMDAL
Obráťte sa na predajcu
3 318 € Bez DPH
Sklápací príves
Počet náprav 1
Dánsko, Lintrup
Lintrup Maskinhandel
Obráťte sa na predajcu