Autoline » Aukcia predajov úžitkových vozidiel » Aukcia predajov sklápačov < 3.5t » Aukcia predajov sklápačov < 3.5t Piaggio » Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER »

Predám sklápač < 3.5t Piaggio PORTER prostredníctvom aukcie

Piaggio PORTER
150 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 1 - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 2 - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 3 - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 4 - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 5 - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 6 - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 7 - Autoline
Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER | Obraz 8 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/8
Začiatočná ponuka:
150 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Piaggio
Model: PORTER
Prvá registrácia: 2011-09
Lokalizácia: Francúzsko Saint-Étienne
Identifikačné číslo predajcu: agora-432582
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-02 15:00
Dátum zakončenia: 2026-09-16 17:20
Dátum umiestnenia: 27. 8. 2026
Motor
Výkon: 64 HP (47.04 kW)
Palivo: diesel
Objem: 1 201 cm³
Prevodovka
Druh: manuálna
Počet prevodov: 5
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: ZAPS90TKW00001048

Dodatočné informácie — Sklápač < 3.5t Piaggio PORTER

label: ROLLING_AND_PUBLIC_WORKS_EQUIPMENT_TRADERS
Matériel roulant ? : Oui
Type de véhicule : BENNE BASCULANTE
Modèle : PORTER
Numéro de série / VIN : ZAPS90TKW00001048
Cylindrée : 1201
Puissance (CV) : 64
Energie : GAZOLE
Boite manuelle / automatique : MECANIQUE
Nb vitesses : 5
Transmission : ARRIERE
Dimensions (Longueur
Largeur
Hauteur) : hauteur : 171 largeur : 146 longueur : 357
Date et lieu de visite : Prise de rdv avec Madame EYRAUD secteur La Terrasse à SAINT-ETIENNE 04 77 48 61 85
IMPORTANT : VENDU EN L'ETAT
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d’un délai de 7 jours calendaire pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
Cena na požiadanie
Sklápač < 3.5t
2016
13 000 km
Palivo benzín
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
sklápač < 3.5t Renault MASCOTT sklápač < 3.5t Renault MASCOTT sklápač < 3.5t Renault MASCOTT
3
dražba 1 400 € Bez DPH
Sklápač < 3.5t
2005
Francúzsko, Saint-Priest
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač < 3.5t
2018
208 000 km
Palivo diesel
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
sklápače < 3.5t Piaggio
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba Dražba
Sklápač < 3.5t
2013
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
4 500 € Bez DPH
Sklápač < 3.5t
1973
58 130 km
Palivo diesel Nosnosť 1 250 kg Objem 3 m³ Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pružiny
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
9 000 € Bez DPH
Sklápač < 3.5t
2008
147 000 km
Výkon 115 HP (85 kW) Palivo diesel Nosnosť 1 180 kg
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
8 500 € Bez DPH
Sklápač < 3.5t
2007
219 102 km
Palivo diesel
Francúzsko, Saint Victoret
AUTO EXPORT IVANOV
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápač < 3.5t
2008
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač < 3.5t
2022
97 315 km
Palivo diesel
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
17 000 €
Sklápač < 3.5t
2025
16 270 km
Výkon 163 HP (120 kW) Palivo diesel Pohon 4x4
Francúzsko, HUTTENHEIM
FCE
Obráťte sa na predajcu
4 500 € Bez DPH
Sklápač < 3.5t
1966
20 815 km
Palivo diesel Nosnosť 1 750 kg Pohon 4x2 Podvozok pružiny/pružiny
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
18 810 €
Sklápač < 3.5t
2016
153 236 km
Francúzsko, Paris
EQUIPPO AG
Obráťte sa na predajcu
27 930 €
Sklápač < 3.5t
2023
43 277 km
Francúzsko, Paris
EQUIPPO AG
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač < 3.5t
2019
143 797 km
Palivo diesel
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápač < 3.5t
2014
Euro 5
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
9 200 € Bez DPH
Sklápač < 3.5t
2023
94 000 km
Výkon 140 HP (103 kW) Palivo diesel Pohon 4x2 Podvozok parabolické Značka karosérie JPM Spôsob vykladania zadná
Francúzsko, HUTTENHEIM
FCE
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Sklápač < 3.5t
2021
115 000 km
Palivo diesel
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápač < 3.5t
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápač < 3.5t
2007
Spôsob vykladania z troch strán
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Sklápač < 3.5t
2017
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu