Autoline » Aukcia predajov prívesov » Aukcia predajov prívesov na prepravu stavebných strojov » Aukcia predajov prívesov na prepravu stavebných strojov Moiroud » Príves na prepravu stavebných strojov Moiroud REMORQUE MOIROUD »

Predám príves na prepravu stavebných strojov Moiroud REMORQUE MOIROUD prostredníctvom aukcie

Moiroud REMORQUE MOIROUD
1 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Príves na prepravu stavebných strojov Moiroud REMORQUE MOIROUD - Autoline
Príves na prepravu stavebných strojov Moiroud REMORQUE MOIROUD | Obraz 1 - Autoline
Príves na prepravu stavebných strojov Moiroud REMORQUE MOIROUD | Obraz 2 - Autoline
Príves na prepravu stavebných strojov Moiroud REMORQUE MOIROUD | Obraz 3 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/3
Začiatočná ponuka:
1 000 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Moiroud
Model: REMORQUE MOIROUD
Prvá registrácia: 2000-06
Lokalizácia: Francúzsko Saint-Dizier
Identifikačné číslo predajcu: agora-417336
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-24 15:00
Dátum zakončenia: 2026-09-08 15:00
Dátum umiestnenia: 20. 8. 2026
Opis
Nakladacia rampa
Celkový rozmer: šírka - 1,9 m
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: VLVTR200000000794
Farba: sivý

Dodatočné informácie — Príves na prepravu stavebných strojov Moiroud REMORQUE MOIROUD

Matériel roulant ? : Oui
Type de remorque : REMORQUE MOIROUD
Numéro de série / VIN : VLVTR200000000794
Taille des pneumatiques : LARGEUR : 1M90 SURF : 9M3 POIDS TC : 2 T POIDS A VIDE : 0T500
Description : PNEUS A PREVOIR ET ROULANTE
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 7 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
5 990 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
Stav nový
Nosnosť 2 700 kg Podvozok pružiny/pružiny Vlastná hmotnosť 800 kg Počet náprav 2
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
6 990 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
Stav nový
Nosnosť 2 610 kg Podvozok pružiny/pružiny Vlastná hmotnosť 890 kg Počet náprav 3
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
dražba 850 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
Vlastná hmotnosť 550 kg
Francúzsko, Rosières-aux-Salines
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
prívesy na prepravu stavebných strojov Moiroud
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 400 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
Francúzsko, Savignac
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Príves na prepravu stavebných strojov
1982
Počet náprav 2
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Príves na prepravu stavebných strojov
2021
Počet náprav 2
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
10 990 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
Stav nový
Nosnosť 2 820 kg Podvozok pružiny/pružiny Vlastná hmotnosť 680 kg Počet náprav 2
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Príves na prepravu stavebných strojov
2020
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Príves na prepravu stavebných strojov
2010
Počet náprav 3
Francúzsko, St Aubin Sur Gaillon
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Príves na prepravu stavebných strojov
2026
Nosnosť 24 100 kg Podvozok pružiny/pružiny Vlastná hmotnosť 7 400 kg Počet náprav 3
Francúzsko, Jâlons
SOBEMAT
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Príves na prepravu stavebných strojov
2008
Počet náprav 3
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
5 890 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
Stav nový
Nosnosť 2 740 kg Podvozok pružiny/pružiny Vlastná hmotnosť 760 kg Počet náprav 2
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Príves na prepravu stavebných strojov
2016
Počet náprav 2
Francúzsko, Limay
GUAINVILLE INTERNATIONAL
Obráťte sa na predajcu
14 000 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
2001
Nosnosť 14 450 kg Vlastná hmotnosť 4 550 kg Počet náprav 2
Francúzsko, Lillers
STP TRADING
Obráťte sa na predajcu
4 900 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
2012
Vlastná hmotnosť 1 760 kg Počet náprav 2
Francúzsko, Neuville-Saint-Amand
SODINEG
Obráťte sa na predajcu
3 200 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
2000
Nosnosť 2 390 kg Podvozok pružiny/pružiny Vlastná hmotnosť 810 kg Počet náprav 2
Francúzsko, Serrières en Chautagne
DB EQUIPMENT
Obráťte sa na predajcu
1 025 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
2026
Stav nový
Nosnosť 532 kg Vlastná hmotnosť 218 kg Počet náprav 1
Poľsko, Nowa Sól
Mazzo Przyczepy - Modrzyca
Obráťte sa na predajcu
996 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
2026
Stav nový
Nosnosť 540 kg Vlastná hmotnosť 210 kg Počet náprav 1
Poľsko, Olsztyn
KUBIX Izabela Jablonowska
Obráťte sa na predajcu
993 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
2026
Stav nový
Počet náprav 1
Poľsko, Tomaszów Mazowiecki
www.besttrailers.eu
Obráťte sa na predajcu
3 640 € Bez DPH
Príves na prepravu stavebných strojov
2026
Stav nový
Nosnosť 2 065 kg Vlastná hmotnosť 635 kg Počet náprav 2
Poľsko, Kolonia Zawada
Przedsiębiorstwo Handlowo Produkcyjno Usługowe TA-NO
Obráťte sa na predajcu