Autoline » Aukcia predajov prívesov » Aukcia predajov prívesov na prepravu dreva » Aukcia predajov prívesov na prepravu dreva Farma » Príves na prepravu dreva Farma T 17 »

Predám príves na prepravu dreva Farma T 17 prostredníctvom aukcie

Farma T 17
14 110 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Príves na prepravu dreva Farma T 17 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 1 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 2 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 3 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 4 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 5 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 6 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 7 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 8 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 9 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 10 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 11 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 12 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 13 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 14 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 15 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 16 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 17 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 18 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 19 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 20 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 21 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 22 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 23 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 24 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 25 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 26 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 27 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 28 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 29 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 30 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 31 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 32 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 33 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 34 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 35 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 36 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 37 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 38 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 39 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 40 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 41 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 42 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 43 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 44 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 45 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 46 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 47 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 48 - Autoline
Príves na prepravu dreva Farma T 17 | Obraz 49 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/49
Začiatočná ponuka:
14 110 €
105 500 DKK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Farma
Model: T 17
Rok výroby: 2022
Vlastná hmotnosť: 810 kg
Lokalizácia: Dánsko Midtjylland
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-04 10:54
Dátum zakončenia: 2026-09-11 08:21
Dátum umiestnenia: viac ako 1 mesiac
Autoline ID: TM51337
Opis
Hydraulická ruka
Celkový rozmer: 6,78 m × 2,5 m × 2,8 m
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Príves na prepravu dreva Farma T 17

Anglický
Make: Farma
Model: T 17
Note: Farma Kran C7.02
Year: 2022
Hours approx: Unknown
Propellant: None
Drive:
CE marked: Yes
Working width m: 2,8
Transport dim. (L x W x H) m: 6,78 x 2,5 x 2,8
Weight kg approx: 810
Is visually reviewed, but not fully tested in all functions: Yes
Visual condition (1-5) 5=best: 4
Technical condition (1-5) 5=best: 4
Categories: Farm & Forest Equipment

,
 

Forest Equipment


See more photos and information - as well as other auctions on ukázať kontakty Farma T 17 - Farma Kran C7.02
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
Cena na požiadanie
Príves na prepravu dreva
2020
Stav nový
Nosnosť 15 440 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 8 560 kg Počet náprav 3
Dánsko, Horsens
Poulsen Trucks & Trailers ApS
Obráťte sa na predajcu
7 950 €
Príves na prepravu dreva
2002
Počet náprav 2
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Príves na prepravu dreva
2024
Počet náprav 2
Nórsko, Nordkisa
Auksjonen.no AS
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
prívesy na prepravu dreva Farma rok výroby: od 2019
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
10 200 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2005
Počet náprav 2
Nórsko, Akershus
LANDBRUKSSALG.NO AS
Obráťte sa na predajcu
príves na prepravu dreva Bodex 4 axle timber príves na prepravu dreva Bodex 4 axle timber príves na prepravu dreva Bodex 4 axle timber
3
39 500 €
Príves na prepravu dreva
2022
Nosnosť 34 500 kg Vlastná hmotnosť 5 500 kg Počet náprav 4
Estónsko
Ranners
Obráťte sa na predajcu
18 000 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2022
Nosnosť 19 350 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 4 650 kg Počet náprav 3
Estónsko, Uhtna
Obráťte sa na predajcu
8 500 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2019
Nosnosť 2 000 kg Vlastná hmotnosť 405 kg Počet náprav 2
Fínsko, Tallinna, Viro
MAATORI
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Príves na prepravu dreva
2022
Stav nový
Počet náprav 4
Holandsko, Goudriaan
Aantjes Goudriaan Machinery
Obráťte sa na predajcu
7 100 €
Príves na prepravu dreva
1999
Počet náprav 2
Litva, Mažeikiai
UAB “Kunista”
Obráťte sa na predajcu
19 900 €
Príves na prepravu dreva
2022
Počet náprav 2
Litva, Saviečiai
UAB Ivabaltė
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Príves na prepravu dreva
2002
Podvozok pneumatický/pneumatický Počet náprav 3
Dánsko, Aabenraa
Trailerpartner A/S
Obráťte sa na predajcu
6 800 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2021
diesel
Nosnosť 7 450 kg Vlastná hmotnosť 1 550 kg Počet náprav 1
Nemecko, Bakum
A1-Truck GmbH
Obráťte sa na predajcu
27 900 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2022
Počet náprav 3
Rakúsko, Hörsching
MG Handel GmbH
Obráťte sa na predajcu
10 540 € 255 000 CZK
Príves na prepravu dreva
2020
Vlastná hmotnosť 1 050 kg Počet náprav 2
Česko, Jablonec nad Nisou
LUTWA s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
12 900 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2011
Nosnosť 24 200 kg Podvozok pneumatický/pneumatický Vlastná hmotnosť 5 800 kg Počet náprav 4
Dánsko, Padborg
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Príves na prepravu dreva
2021
Počet náprav 2
Nórsko, Møre og Romsdal
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
90 720 € 4 681 000 UAH
Príves na prepravu dreva
2023
Stav nový
Ukrajina, Zhytomyr
FOP Tomchuk A.M.
Obráťte sa na predajcu
59 500 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2023
Stav nový
Nosnosť 14 100 kg Podvozok pružiny/pružiny Vlastná hmotnosť 3 900 kg Počet náprav 2
Poľsko, Swiebodzin
MHS SERWIS Spółka z o.o.
Obráťte sa na predajcu
21 500 € Bez DPH
Príves na prepravu dreva
2021
Podvozok krútenie Počet náprav 3
Litva, Šiauliai
Obráťte sa na predajcu
47 750 €
Príves na prepravu dreva
2023
Nemecko, Rietberg
Deppe & Stücker GmbH
Obráťte sa na predajcu