Autoline » Aukcia predajov zariadení » Aukcia predajov zariadení pre komunálnu techniku » Aukcia predajov prípojných snehových fréz » Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo »

Predám snehovú frézu Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo prostredníctvom aukcie

Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo
150 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 1 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 2 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 3 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 4 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 5 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 6 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 7 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 8 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 9 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 10 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 11 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 12 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 13 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 14 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 15 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 16 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 17 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 18 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 19 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 20 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 21 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 22 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 23 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 24 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 25 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 26 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 27 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 28 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 29 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 30 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 31 - Autoline
Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo | Obraz 32 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/32
Začiatočná ponuka:
150 €
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Lokalizácia: Fínsko Salo
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-29 11:04
Dátum zakončenia: 2026-09-05 22:00
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Autoline ID: PK52197
Opis
Šírka záberu: 2 000 mm
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Prípojná snehová fréza Snow blower for tractor. Winter is coming, are you ready?, Salo

Snow blower, brand unknown. Working width 2000 mm. Wing height 550 mm and wing thickness 6 mm, so the wings are really sturdy compared with similar ones. Straight shaft, rotates freely. Includes the hatch handles, which need to be fitted in place. Otherwise the blower needs a few hours of workshop work before the snow comes. See pictures. This is a blower for refurbishing. It can be lifted onto the truck with a forklift free of charge when collected. It also travels well on a passenger car trailer. No pickup fees/collection charges are charged for this item. The pickup time can be arranged flexibly, also in the evenings and at weekends. There is no rush with collection either; it can be arranged flexibly if needed.
Rust. Wear. Some welding needed. Sold as scrap for refurbishing. With a few hours of workshop work, this can be made into a blower.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
145 € Bez DPH
Elektronická doska
16A50-04800
Fínsko, Pietarsaari
Jannen Trukki
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 486,06 € Bez DPH
Pluh otočný
Fínsko, Salo
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
prípojné snehové frézy
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
140 € Bez DPH
Koleso
18.00 x 7.00 R8
Fínsko, Pietarsaari
Jannen Trukki
Obráťte sa na predajcu
140 € Bez DPH
Koleso
Fínsko, Pietarsaari
Jannen Trukki
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 100 €
Kolesový traktor
3 595 m/h
Fínsko, Salo
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
140 € Bez DPH
Disk kolesa
Fínsko, Pietarsaari
Jannen Trukki
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 569,72 € Bez DPH
Pásové rýpadlo
2015
17 404 m/h
Fínsko, Hämeenlinna
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 063,75 € Bez DPH
Pásové rýpadlo
2018
7 794 m/h
Fínsko, Ruovesi
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Stroj na ohýbanie plechov
1983
Fínsko, Nokia
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 023,90 € Bez DPH
Nákladné auto podvozok
1997
1 000 000 km
Palivo diesel
Fínsko, Tampere
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Hydraulické kladivo
2022
Stav nový
Fínsko, Lempäälä
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 478,09 € Bez DPH
Kolesový nakladač
2009
14 751 m/h
Fínsko, Lahti
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 657,37 € Bez DPH
Hákový nosič kontajnerov
2004
810 000 km
Výkon 420 HP (309 kW) Pohon 8x4 Značka karosérie Joab
Fínsko, Lahti
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 509,96 € Bez DPH
Minirýpadlo
2026
Stav nový
Výkon 15.4 kW (20.95 HP)
Fínsko, Muurame
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Minirýpadlo
2 578 m/h
Fínsko, Lahti
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Kĺbová pracovná plošina
1997
1 560 m/h
Palivo elektr. Nosnosť 200 kg Výška zdvihu 6,1 m
Fínsko, Lahti
Huutokaupat.com
Obráťte sa na predajcu