Autoline » Aukcia predajov komunálna technika » Aukcia predajov cestnej upratovacej techniky » Aukcia predajov priemyselných vysávačov lístia » Aukcia predajov priemyselných vysávačov lístia Avant » Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 »

Predám priemyselný vysávač lístia Avant A428800 prostredníctvom aukcie

Avant A428800
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 1 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 2 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 3 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 4 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 5 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 6 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 7 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 8 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 9 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 10 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 11 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 12 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 13 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 14 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 15 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 16 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 17 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 18 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 19 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 20 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 21 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 22 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 23 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 24 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 25 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 26 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 27 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 28 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 29 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 30 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 31 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 32 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 33 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 34 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 35 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 36 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 37 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 38 - Autoline
Priemyselný vysávač lístia Avant A428800 | Obraz 39 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/39
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Avant
Model: A428800
Rok výroby: 2024
Nosnosť: 250 kg
Vlastná hmotnosť: 460 kg
Celková hmotnosť auta: 710 kg
Lokalizácia: Švédsko Enköping
Identifikačné číslo predajcu: O-000013342
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 14:38
Dátum zakončenia: 2026-09-14 11:18
Dátum umiestnenia: 3. 9. 2026
Opis
Šírka záberu: 1,3 m
Objem: 800 l
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: 00140
Farba: zelený

Dodatočné informácie — Priemyselný vysávač lístia Avant A428800

Lövsug 1300mm Avantfäste

Fabrikat: Avant
Modell: Lövsug 1300mm
Typ: A428800
Serienr: 00140
Tillverkningsår: 2024
Handhållen sugslang

Teknisk info:
Arbetsbredd (mm): 1300
Volym (uppsamlare (Liter): 800
Rotationshastighet på sopvals: 0 - 600 rpm
Rek. oljeflöde: 40 - 50 l/min
Max oljeflöde: 70 l/min
Max lastvikt (kg): 250
Vikt (kg): 460

Maskinen har haft en ägare sedan ny. Nyttjad vid egen fastighet. Nuvarande ägare uppskattar att Lövsugen har en drifttid på ca 20tim.

Se bilder för mer info om skick.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač lístia
2024
Holandsko, Lieshout
Kraakman B.V.
Obráťte sa na predajcu
nový priemyselný vysávač lístia Peruzzo Overig nový priemyselný vysávač lístia Peruzzo Overig
2
3 658 €
Priemyselný vysávač lístia
2023
Stav nový
Výkon 16.33 HP (12 kW)
Holandsko, Molenaarsgraaf
Kraakman B.V.
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač lístia
2023
Stav nový
Turecko
KADEME A.Ş.
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač lístia
2022
Taliansko, Pratissolo di Scandiano, Reggio Emilia
TECNOMOTOSCOPE SRL
Obráťte sa na predajcu
11 500 € Bez DPH
Priemyselný vysávač lístia
2026
Stav nový
Výkon 1.63 HP (1.2 kW) Palivo elektr.
Nemecko
Trade Industrial Company AB
Obráťte sa na predajcu
11 500 € Bez DPH
Priemyselný vysávač lístia
2026
Stav nový
Rakúsko, Vienna
TRADE INDUSTRIAL COMPANY AB LTD
Obráťte sa na predajcu
11 500 € Bez DPH
Priemyselný vysávač lístia
2026
Stav nový
Portugalsko, Lisboa
TRADE INDUSTRIAL COMPANY AB LTD
Obráťte sa na predajcu
11 500 USD ≈ 9 933 €
Priemyselný vysávač lístia
2026
Stav nový
Poľsko, 35-105 Rzeszów
TICAB
Obráťte sa na predajcu
11 500 €
Priemyselný vysávač lístia
2026
Dánsko, Copenhagen
TICAB
Obráťte sa na predajcu
12 500 € Bez DPH
Priemyselný vysávač lístia
2026
Stav nový
Výkon 3.4 HP (2.5 kW) Palivo elektr.
Nemecko
Trade Industrial Company AB
Obráťte sa na predajcu
11 500 €
Priemyselný vysávač lístia
2026
Stav nový
Poľsko, Rzeszow , Poland
TRADE INDUSTRIAL COMPANY AB LTD
Obráťte sa na predajcu
dražba 672,20 € 7 500 SEK
Priemyselný vysávač lístia
2015
Palivo benzín
Švédsko, Nyhammar
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
109 000 € Bez DPH
Priemyselný vysávač lístia
2020
3 011 m/h
Výkon 250 HP (184 kW) Palivo diesel
Poľsko, Starachowice
CS Ciężarówki Starachowice
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač lístia
2020
Poľsko, Krzykosy
PPHU MAR-PIEK
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Priemyselný vysávač lístia
2018
97 m/h
Nórsko, Nordland
Landbruksauksjon.no AS
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Priemyselný vysávač lístia
Dánsko, Aabenraa
Retrade AS
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Priemyselný vysávač lístia
Holandsko, Goudriaan
Aantjes Goudriaan Machinery
Obráťte sa na predajcu
3 900 € Bez DPH
Priemyselný vysávač lístia
2011
Nemecko, Wendelstein
Auto Ungar GmbH & Co. KG
Obráťte sa na predajcu