Autoline » Aukcia predajov motocyklov » Aukcia predajov mopedov » Aukcia predajov mopedov Ultra » Moped Ultra ULD01 GR »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1387 inzerátov
8 rokov v Autoline
8 rokov v Autoline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám moped Ultra ULD01 GR prostredníctvom aukcie

Ultra ULD01 GR
825 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Moped Ultra ULD01 GR - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 1 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 2 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 3 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 4 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 5 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 6 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 7 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 8 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 9 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 10 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 11 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 12 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 13 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 14 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 15 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 16 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 17 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 18 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 19 - Autoline
Moped Ultra ULD01 GR | Obraz 20 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/20
Začiatočná ponuka:
825 €
Cena bez DPH
998,25 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Ultra
Model: ULD01 GR
Druh: moped
Rok výroby: 2025
Vlastná hmotnosť: 38 kg
Celková hmotnosť auta: 38 kg
Lokalizácia: Holandsko Drachten
Identifikačné číslo predajcu: A1-39132-241
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 21:42
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: 1,47 m × 0,64 m × 0,92 m
Motor
Palivo: elektr.
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: zelený

Dodatočné informácie — Moped Ultra ULD01 GR

Anglický
Equipped with Battery: 48V13Ah lithium; Transmission: intelligent controller, adjustable in 2 functions; Throttle response adjustable from 0.2S to 1.0S; Maximum speed adjustable from 10km/h - 55km/h (1800W); Final Drive: Front 10T / Rear 76T; Range per full charge (13Ah lithium battery): ~24 km; Rim & tires: Rim with steel spokes, front 14" and rear 12"; Tire: front 2.75-14" / rear 3.00-12"; Max Speed: 55km/h (1800W); Max. load capacity: 65 kg; Braking system: mechanical brake/disc front and rear (Ø 180 mm); Suspension: hydraulic upside-down fork and rear monoshock; Dimensions (L*W*H): 1470*640*920 mm; Wheelbase: 1010 mm; Seat height: 680 mm; Minimum ground clearance: 300 mm; Weight: 38 kg; Unused in box (Transport dimensions 129x37x66cm 49kg)
Voorzien van Accu: 48V13Ah lithium
Transmissie: intelligente controller, instelbaar in 2 functies
Eindaandrijving: voor 10T / achter 76T
Actieradius per volle lading (13Ah lithium accu): ~24 km
Velg & banden: Velg met stalen spaken, voor 14" en achter 12"
Band: voor 2,75-14" / achter 3,00-12"
Max. Snelheid: 55 km/u (1800 W)
Max. draagvermogen: 65 kg
Remsysteem: mechanische rem/schijf voor en achter (Ø 180 mm)
Vering: hydraulische upside-down vork en monoshock achter
Afmetingen (L*B*H): 1470*640*920 mm
Wielbasis: 1010 mm
Zithoogte: 680 mm
Minimale bodemvrijheid: 300 mm
net weight: 39
Gasrespons instelbaar van 0,2S tot 1,0S
Maximale snelheid instelbaar van 10 km/u - 55 km/u (1800W)
Ongebruikt in doos (Transport afmetingen 129x37x66cm 49kg)
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 1 000 € Bez DPH
Moped
2025
Holandsko, De Lier
dražba 100 € Bez DPH
Moped
2024
Palivo elektr.
Holandsko, Brakel
dražba 1 000 € Bez DPH
Moped
2014
Holandsko, Wijchen
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 250 € Bez DPH
Moped
Holandsko, Wijchen
dražba 100 € Bez DPH
Moped
2018
Holandsko, Brakel