Autoline » Aukcia predajov pneumatík a kolesá » Aukcia predajov kolies » Koleso Va 1301 »

Predám koleso Va 1301 prostredníctvom aukcie

Va 1301
280,90 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Koleso Va 1301 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 1 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 2 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 3 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 4 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 5 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 6 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 7 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 8 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 9 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 10 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 11 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 12 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 13 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 14 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 15 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 16 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 17 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 18 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 19 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 20 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 21 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 22 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 23 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 24 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 25 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 26 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 27 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 28 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 29 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 30 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 31 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 32 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 33 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 34 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 35 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 36 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 37 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 38 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 39 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 40 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 41 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 42 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 43 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 44 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 45 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 46 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 47 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 48 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 49 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 50 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 51 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 52 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 53 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 54 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 55 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 56 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 57 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 58 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 59 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 60 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 61 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 62 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 63 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 64 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 65 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 66 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 67 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 68 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 69 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 70 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 71 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 72 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 73 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 74 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 75 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 76 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 77 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 78 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 79 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 80 - Autoline
Koleso Va 1301 | Obraz 81 - Autoline
1/81
Začiatočná ponuka:
280,90 €
Cena bez DPH
2 100 DKK
351,12 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Druh: koleso
Rozmer: 145/70 R13
Rok výroby: 1995
Lokalizácia: Dánsko Tølløse6713 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 1422935
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 10:00
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Celkový rozmer: dĺžka - 7,25 m, výška - 2,8 m
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: VA130156509620

Dodatočné informácie — Koleso Va 1301

Mønsterdybde (mm) på dæk:Ca. 3-4 mmSynlig fugt:JaInformation om brug:Genstanden har ikke været i brug de seneste 12 månederInformation fra nuværende ejer:Brugt, slitage og defekter kan forekommeKommentar om stand fra nuværende ejer:Slidtage, buler & rust forekommer.

Skal have lavet nye bremser.Dækkenes stand:Dækkene er begyndt at blive møre og der er små revner i dem.
Køretøjsstatus: Afmeldt
Kørselsforbud: Ja, 2006-05-09
Seneste godkendte syn: 2008-07-15
Antal nøgler: 1 nøgle
Bredde: 2300 mm
Indvendig længde: 5.50 m
Indvendig bredde: 2.20 m
Indvendig højde: 2.10 m
mærke: Va
Udstyret med
Håndvask
Omklædningsskab
Bord
Stole
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 829,40 € 6 200 DKK
Koleso
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 414,70 € 3 100 DKK
Koleso
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 361,20 € 2 700 DKK
Koleso
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 575,30 € 4 300 DKK
Koleso
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
dražba 1 472 € 11 000 DKK
Koleso
Dánsko, Tølløse
Klaravik Denmark
Cena na požiadanie
Koleso
650/75 R34
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
315/70 R22.5
Dánsko, Tappernøje
KNL TRUCKPARTS APS – DENMARK
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
koleso Matador 275/70 R22.5 na  Volvo FL, FL6, FL7, FL10, FL12, FS718 (1985-2005)
1
149,19 € Bez DPH
Koleso
diesel
275/70 R22.5
Estónsko, Tallinn
TruckParts Eesti OÜ
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Koleso
Dánsko, Hemmet
Chr. Nielsen - Tingheden A/S
Obráťte sa na predajcu