Autoline » Aukcia predajov dodávok » Aukcia predajov dodávkových vozidiel » Aukcia predajov dodávkových vozidiel Renault » Dodávkové vozidlo Renault Master »

Predám dodávkové vozidlo Renault Master prostredníctvom aukcie

Renault Master
13 360 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Dodávkové vozidlo Renault Master - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 1 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 2 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 3 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 4 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 5 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 6 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 7 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 8 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 9 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 10 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 11 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 12 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 13 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 14 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 15 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 16 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 17 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 18 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 19 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 20 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 21 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 22 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 23 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 24 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 25 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 26 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 27 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 28 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 29 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 30 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 31 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 32 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 33 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 34 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 35 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 36 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 37 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 38 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 39 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 40 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 41 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 42 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 43 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 44 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 45 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 46 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 47 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 48 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 49 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 50 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 51 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 52 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 53 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 54 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 55 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 56 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 57 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 58 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 59 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 60 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 61 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 62 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 63 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 64 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 65 - Autoline
Dodávkové vozidlo Renault Master | Obraz 66 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
1/66
Začiatočná ponuka:
13 360 €
Cena bez DPH
149 100 SEK
16 700 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Renault
Model: Master
Prvá registrácia: 2022-09
Kilometrový výkon: 72 070 km
Celková hmotnosť auta: 3 500 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3247449
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-04 11:14
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: 6,198 m × 2,07 m × 2,475 m
Karoséria
Veľkosť karosérie: dĺžka - 3,733 m
Motor
Výkon: 179 HP (132 kW)
Palivo: diesel
Euro: Euro 6
Prevodovka
Druh: automat
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Bezpečnostné prvky
Centrálny zámok
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Dodávkové vozidlo Renault Master

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt slitage för ett begagnat fordonKända anmärkningar och fel:En plastdel saknas vid huven (Se sista bild) inget som påverkar funktionenService:Se kommentar om serviceKommentar om service:Levereras nyservadServicebok:Ja, digital servicebok
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2022
Registrerad som: Lätt lastbil
Antal passagerare: 1
Drag: Annan
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20260612
Besiktigad till och med: 20280630
Skatt/årsavgift: 8970 kr
Årsskatt betald t o m: 20261130
Antal registrerade ägare: 2
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1
Karosserikod: BB
Sommardäck
Vinterdäck
Parkeringssensor fram
Parkeringssensor bak
Inredning System Edström
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 4 840 € 54 000 SEK
Dodávkové vozidlo
2016
153 510 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 285 € 25 500 SEK
Minivan dodávka
2017
198 886 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 571 € 51 000 SEK
Dodávkové vozidlo
2018
Euro 6
Palivo diesel Typ pohonu celkový pohon
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
dodávkové vozidlá Renault
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 1 300 € 14 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2010
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 255 € 14 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2026
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 882 € 21 000 SEK
Dodávkové vozidlo
2013
191 200 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 153 € 57 500 SEK
Dodávkové vozidlo
2015
128 151 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 061 € 23 000 SEK
Minivan dodávka
2010
163 311 km
Palivo plyn
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 033 € 45 000 SEK
Minivan dodávka
2020
162 478 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 74 570 € 832 000 SEK
Dodávkové vozidlo - obytný dodávka
2022
98 379 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 330 € 26 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2024
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 479 € 16 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2017
Výkon 102 HP (75 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 932 € 88 500 SEK
Minivan dodávka
2017
206 312 km
Euro 6
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 137 € 35 000 SEK
Minivan dodávka
2018
130 270 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 002 € 33 500 SEK
Minivan dodávka
2014
130 036 km
Euro 5
Výkon 102 HP (75 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 778 € 31 000 SEK
Minivan dodávka
2018
143 235 km
Euro 6
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 479 € 16 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2007
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 363 € 71 000 SEK
Dodávkové vozidlo
2019
191 215 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 465 € 27 500 SEK
Minivan dodávka
2007
100 065 km
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 5 198 € 58 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden