Autoline » Aukcia predajov dodávok » Aukcia predajov dodávkových vozidiel » Aukcia predajov dodávkových vozidiel Ford » Dodávkové vozidlo Ford Transit »

Predám dodávkové vozidlo Ford Transit prostredníctvom aukcie

Ford Transit
1 849 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Dodávkové vozidlo Ford Transit - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 1 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 2 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 3 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 4 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 5 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 6 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 7 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 8 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 9 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 10 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 11 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 12 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 13 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 14 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 15 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 16 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 17 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 18 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 19 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 20 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 21 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 22 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 23 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 24 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 25 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 26 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 27 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 28 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 29 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 30 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 31 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 32 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 33 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 34 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 35 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 36 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 37 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 38 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 39 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 40 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 41 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 42 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 43 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 44 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 45 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 46 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 47 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 48 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 49 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 50 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 51 - Autoline
Dodávkové vozidlo Ford Transit | Obraz 52 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
1/52
Začiatočná ponuka:
1 849 €
Cena bez DPH
20 500 SEK
2 311,25 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Ford
Model: Transit
Prvá registrácia: 2017-09
Kilometrový výkon: 236 048 km
Celková hmotnosť auta: 3 500 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3262328
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-03 12:43
Dátum umiestnenia: 29. 8. 2026
Opis
Celkový rozmer: 5,981 m × 2,059 m × 2,547 m
Karoséria
Veľkosť karosérie: dĺžka - 3,35 m
Motor
Palivo: diesel
Euro: Euro 6
Prevodovka
Druh: automat
Nápravy
Rozmer pneumatík: 235/65R16C
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Posilňovač riadenia: hydraulický
Bezpečnostné prvky
Centrálny zámok
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Dodávkové vozidlo Ford Transit

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Begagnad, glapp och läckage kan förekommaKända anmärkningar och fel:Rost och kosmetiska brister förekommer, se bilder
Parkeringssensorer behöver service, fungerar inte, felkod kommer uppService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstad
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2017
Registrerad som: Lätt lastbil
Antal passagerare: 2
Typ av kamdrivning: Kamkedja
AdBlue: Ja, inkopplat
Drag: Annan
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20260506
Besiktigad till och med: 20270630
Skatt/årsavgift: 5326 kr
Årsskatt betald t o m: 20261031
Antal registrerade ägare: 3
Antal nycklar: 2
Fordonskategori EU: N1
Karosserikod: BB
motoreffekt: гидравлический
OBS! Inventarierna i skåpet ingår inte!
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
Multifunktionsratt
Verktygsförvaring
Parkeringssensor fram
Parkeringssensor bak
Bluetooth
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 5 186 € 57 500 SEK
Dodávkové vozidlo
2015
128 151 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 058 € 45 000 SEK
Minivan dodávka
2020
162 478 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 698 € 41 000 SEK
Minivan dodávka
2017
216 485 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 414,80 € 4 600 SEK
Minivan dodávka
2014
279 164 km
Euro 5
Výkon 75.19 HP (55.27 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 156 € 35 000 SEK
Minivan dodávka
2018
130 270 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 488 € 16 500 SEK
Iné priemyselné stroje
2017
Výkon 102 HP (75 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 923 € 43 500 SEK
Dodávkové vozidlo
2014
124 268 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 894 € 21 000 SEK
Dodávkové vozidlo
2013
191 200 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 631,30 € 7 000 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 288,60 € 3 200 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 45,09 € 500 SEK
Iné priemyselné stroje
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 074 € 23 000 SEK
Minivan dodávka
2010
163 311 km
Palivo plyn
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 217 € 13 500 SEK
Dodávkové vozidlo
2007
259 697 km
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 324,70 € 3 600 SEK
Dodávkové vozidlo
2008
233 042 km
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 75 030 € 832 000 SEK
Dodávkové vozidlo - obytný dodávka
2022
98 379 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 575 € 84 000 SEK
Iné priemyselné stroje
2018
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8 117 € 90 000 SEK
Dodávkové vozidlo
2020
331 403 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 505 € 5 600 SEK
Dodávkové vozidlo
2011
439 120 km
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 261,50 € 2 900 SEK
Pojazdna predajna
2009
646 422 km
Euro 5
Výkon 280 HP (206 kW) Palivo diesel Nosnosť 9 535 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 300 € 25 500 SEK
Minivan dodávka
2017
198 886 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden