Autoline » Aukcia predajov návesov » Aukcia predajov chladiarenskych návesov » Aukcia predajov chladiarenskych návesov Schmitz Cargobull » Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 »
UAB Trucks merchant
UAB Trucks merchant
V predaji: 118 inzerátov
4 roky v Autoline
4 roky v Autoline
16 rokov na trhu
16 rokov na trhu

Predám chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 prostredníctvom aukcie

Schmitz Cargobull SKO 24
24 500 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 1 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 2 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 3 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 4 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 5 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 6 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 7 - Autoline
Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24 | Obraz 8 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/8
Začiatočná ponuka:
24 500 €
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Model: SKO 24
Prvá registrácia: 2019-04
Objem: 88,49 m³
Objem: 24 paliet
Lokalizácia: Poľsko Poznan
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-24 14:00
Dátum zakončenia: 2026-09-09 10:00
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Autoline ID: WQ52060
Opis
Chladiaci agregat
Celkový rozmer: 13,55 m × 2,6 m × 4,05 m
Karoséria
Veľkosť karosérie: 13,41 m × 2,49 m × 2,65 m
Nápravy
Počet náprav: 3
Rozmer pneumatík: 385/65R22.5
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: biely
Dodatočné služby

Dodatočné informácie — Chladiarenský náves Schmitz Cargobull SKO 24

Cabin: Standart
condition: undamaged
Technical specifications Wall thickness: FP45Deck layoutPallet rack for 36 Euro/ 24 ISO palletsCooling unit: THERMO KING Spectrum SLXi-2 S-3 -50 with BlueBox
OptiSet - MT ISO PlusAxle manufacturer: SCBMultitemperatureRear underrun bar boltedInternal/EXTERNAL width - 2490 MM/2600 MMInternal/TOTAL height - 2650 MM / 4050 MMInternal/EXTERNAL length - 13410 MM/13550 MMTyres385/65R22.5Tapa lock4 pairs ferry hold down shackles to DIN/ISO 9367
with trestle support plates1 insulated ventilation flap in the front bulkhead
on the top l.h.s.1 insulated ventilation flap in the left hand rear door at the bottomSCHMITZ black plastic fuel tank 245l 1 filling neck
BIO-Diesel proofBasket-type spare wheel carrier for 2 wheels behind the axle groupPrinter: available to mounth on separate order
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 24 500 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 500 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 26 000 €
Chladiarenský náves
2021
Palivo diesel Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 500 €
Chladiarenský náves
2020
Palivo diesel Vlastná hmotnosť 8 410 kg Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Podvozok pneumatický/pneumatický Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 500 €
Chladiarenský náves
2021
Palivo diesel Objem 87,42 m³ Vlastná hmotnosť 8 410 kg
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 500 €
Chladiarenský náves
2020
Palivo diesel
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2021
Palivo diesel Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Podvozok pneumatický/pneumatický Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 23 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 500 €
Chladiarenský náves
2020
Palivo diesel
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 000 €
Chladiarenský náves
2019
Palivo diesel Objem 88,49 m³ Počet náprav 3
Poľsko, Poznań
Obráťte sa na predajcu