Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov crossoverov » Aukcia predajov crossoverov Volvo » Crossover Volvo XC40 »

Predám automobil Volvo XC40 prostredníctvom aukcie

Volvo XC40
17 970 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Volvo XC40 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 1 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 2 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 3 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 4 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 5 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 6 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 7 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 8 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 9 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 10 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 11 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 12 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 13 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 14 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 15 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 16 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 17 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 18 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 19 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 20 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 21 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 22 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 23 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 24 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 25 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 26 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 27 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 28 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 29 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 30 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 31 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 32 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 33 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 34 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 35 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 36 - Autoline
Automobil Volvo XC40 | Obraz 37 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/37
Začiatočná ponuka:
17 970 €
200 500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: XC40
Druh: crossover
Rok výroby: 2023
Prvá registrácia: 2022-12
Kilometrový výkon: 76 860 km
Počet miest: 5
Nosnosť: 388 kg
Vlastná hmotnosť: 1 902 kg
Celková hmotnosť auta: 2 290 kg
Lokalizácia: Švédsko Åkersberga
Identifikačné číslo predajcu: 7285395
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 12:35
Dátum zakončenia: 2026-09-08 13:35
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Druh karosérie: crossover
Celkový rozmer: 4,44 m × 1,873 m × 1,632 m
Motor
Výkon: 82 HP (60.27 kW)
Palivo: elektrický/benzín
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Bezkľúčové otváranie dverí
Vyhrievaný volant
Dažďový senzor
Posuvná strecha
Elektrické regulovanie zrkadiel
Elektrický pohon dverí batožinového priestoru
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Nastavenie výšky vnútorných sedadiel
Ohrev sedadiel
Multimédiá
GPS
Autorádio
Bezpečnostné prvky
Systém varovania pred opustením jazdného pruhu
Sledovanie mŕtveho uhla
Isofix
ESP
Parkovací asistent
Parkovací snímač
Kamera spätného chodu
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 3 - predávajúci je tretím vlastníkom
Technická prehliadka do: 2027-12
Dodatočné informácie
VIN: YV1XZBBV0P2992738
Farba: čierny

Dodatočné informácie — Automobil Volvo XC40

Anglický
Is your next car a Volvo XC40 plug-in hybrid with automatic transmission that offers smooth and fuel-efficient driving? Full leather creates a luxurious cabin, while an opening panoramic roof provides extra space. Adaptive cruise control, rearview camera, and smartphone integration increase comfort. Inspected until December 2027.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 17 070 € 190 500 SEK
Kombi
2024
147 360 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 200 € 270 000 SEK
Kombi
2022
81 400 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 21 640 € 241 500 SEK
Kombi
2022
134 820 km
Výkon 197 HP (145 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Arboga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Volvo rok výroby: od 2020
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 18 420 € 205 500 SEK
Kombi
2021
109 440 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 23 890 € 266 500 SEK
Crossover
2023
65 680 km
Výkon 231 HP (170 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 420 € 294 800 SEK
Kombi
2023
115 800 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Umeå
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 21 960 € 245 000 SEK
Kombi
2024
113 600 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 29 670 € 331 000 SEK
Crossover
2024
90 120 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 860 € 232 800 SEK
Automobil
2020
168 370 km
Výkon 82 HP (60.27 kW) Palivo elektrický/benzín
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 33 250 € 371 000 SEK
Crossover
2022
85 690 km
Výkon 249 HP (183 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Bromölla
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 260 € 214 900 SEK
Kombi
2019
120 250 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 31 060 € 346 500 SEK
Crossover
2024
114 020 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Getinge
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 310 € 215 500 SEK
Kombi
2021
86 720 km
Výkon 197 HP (145 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Helsingborg
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 40 330 € 450 000 SEK
Ťahač
2023
191 822 km
Euro 6
Palivo diesel Nosnosť 17 700 kg
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 618 € 85 000 SEK
Kombi
2023
355 320 km
Výkon 197 HP (145 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 930 € 200 000 SEK
Kombi
2023
93 540 km
Výkon 204 HP (150 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 18 270 € 203 800 SEK
Kombi
2023
40 080 km
Výkon 131 HP (96 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 680 € 174 900 SEK
Hatchback
2019
97 070 km
Výkon 152 HP (112 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 980 € 289 900 SEK
Crossover
2021
131 970 km
Výkon 197 HP (145 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 18 870 € 210 500 SEK
Crossover
2023
56 220 km
Výkon 98 HP (72.03 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu