Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov kombi » Aukcia predajov kombi Volvo » Kombi Volvo V60 »

Predám automobil Volvo V60 prostredníctvom aukcie

Volvo V60
10 100 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Volvo V60 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 1 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 2 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 3 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 4 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 5 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 6 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 7 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 8 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 9 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 10 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 11 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 12 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 13 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 14 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 15 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 16 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 17 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 18 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 19 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 20 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 21 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 22 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 23 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 24 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 25 - Autoline
Automobil Volvo V60 | Obraz 26 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/26
Začiatočná ponuka:
10 100 €
112 000 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Volvo
Model: V60
Druh: kombi
Rok výroby: 2019
Prvá registrácia: 2019-07
Kilometrový výkon: 128 750 km
Počet miest: 5
Nosnosť: 460 kg
Vlastná hmotnosť: 1 770 kg
Celková hmotnosť auta: 2 230 kg
Lokalizácia: Švédsko Svedala
Identifikačné číslo predajcu: 7285650
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-27 13:37
Dátum zakončenia: 2026-09-01 12:38
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: kombi
Celkový rozmer: 4,761 m × 1,85 m × 1,421 m
Motor
Výkon: 150 HP (110 kW)
Palivo: diesel
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Bezkľúčové otváranie dverí
Systém štart-stop
Vyhrievaný volant
Dažďový senzor
Elektrické regulovanie zrkadiel
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Materiál interiéru: látka
Ohrev sedadiel
Multimédiá
Autorádio
Bezpečnostné prvky
Systém varovania pred opustením jazdného pruhu
Isofix
ESP
Parkovací asistent
Parkovací snímač
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 4 - predávajúci je štvrtým vlastníkom
Technická prehliadka do: 2027-05
Dodatočné informácie
VIN: YV1ZW72VDK1342519
Farba: biely

Dodatočné informácie — Automobil Volvo V60

Anglický
This Volvo V60 is a practical and safe estate car with a smooth automatic transmission that makes every journey relaxing. Equipped with adaptive cruise control, LED headlights, parking heater, and advanced assistance systems, you get both comfort and safety in everyday life.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 13 660 € 151 500 SEK
Kombi
2018
176 190 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 9 063 € 100 500 SEK
Kombi
2020
207 340 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 040 € 133 500 SEK
Kombi
2022
196 270 km
Výkon 88 HP (64.68 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Volvo rok výroby: od 2016 do 2022
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 22 530 € 249 800 SEK
Kombi
2019
139 880 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 380 € 214 900 SEK
Kombi
2019
120 250 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 790 € 274 900 SEK
Kombi
2020
82 470 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 220 € 168 800 SEK
Kombi
2018
111 160 km
Výkon 152 HP (112 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 16 030 € 177 800 SEK
Kombi
2018
108 850 km
Výkon 152 HP (112 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 27 400 € 303 800 SEK
Kombi
2020
134 040 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 162 € 90 500 SEK
Kombi
2018
163 830 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Bromölla
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 220 € 135 500 SEK
Kombi
2022
177 700 km
Výkon 88 HP (64.68 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 252 € 91 500 SEK
Kombi
2017
92 510 km
Výkon 152 HP (112 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Getinge
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 9 063 € 100 500 SEK
Kombi
2023
355 320 km
Výkon 197 HP (145 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 17 630 € 195 500 SEK
Kombi
2021
109 440 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 510 € 116 500 SEK
Kombi
2018
243 980 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 900 € 120 900 SEK
Kombi
2020
104 950 km
Výkon 131 HP (96 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Uppsala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 060 € 111 500 SEK
Kombi
2020
203 560 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Sundsvall
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 10 100 € 112 000 SEK
Kombi
2018
205 090 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 11 990 € 132 900 SEK
Hatchback
2018
108 750 km
Výkon 152 HP (112 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 170 € 135 000 SEK
Kombi
2018
96 650 km
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu