Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov crossoverov » Aukcia predajov crossoverov Volvo » Crossover Volvo C40 »

Predám automobil Volvo C40 prostredníctvom aukcie

Inzerát Predám automobil Volvo C40 prostredníctvom aukcie bol predaný a nie je zahrnutý do vyhľadávania!
Podobné inzeráty
automobil Volvo C40 Volvo C40 26 930 € Automobil 2024 100 670 km Švédsko, Borlänge
automobil Volvo V60 Volvo V60 21 960 € Automobil 2024 113 600 km Švédsko, Åkersberga
automobil Volvo V60 Volvo V60 15 280 € Automobil 2024 147 360 km Švédsko, Åkersberga
automobil Volvo V60 Volvo V60 27 110 € Automobil 2024 90 120 km Švédsko, Åkersberga
automobil Volvo V60 Volvo V60 26 420 € Automobil 2023 115 800 km Švédsko, Umeå
Automobil Volvo C40 - Autoline
Predané
Automobil Volvo C40 | Obraz 1 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 2 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 3 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 4 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 5 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 6 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 7 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 8 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 9 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 10 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 11 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 12 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 13 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 14 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 15 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 16 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 17 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 18 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 19 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 20 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 21 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 22 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 23 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 24 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 25 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 26 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 27 - Autoline
Automobil Volvo C40 | Obraz 28 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/28
Značka: Volvo
Model: C40
Druh: crossover
Rok výroby: 2024
Prvá registrácia: 2023-11
Kilometrový výkon: 62 700 km
Počet miest: 5
Nosnosť: 368 kg
Vlastná hmotnosť: 2 252 kg
Celková hmotnosť auta: 2 620 kg
Lokalizácia: Švédsko Åkersberga
Identifikačné číslo predajcu: 7280120
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-28 10:03
Dátum zakončenia: 2026-09-02 10:56
Dátum umiestnenia: 30. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: crossover
Celkový rozmer: 4,44 m × 1,873 m × 1,591 m
Motor
Výkon: 408 HP (300 kW)
Palivo: elektr.
Prevodovka
Druh: automat
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Bezkľúčové otváranie dverí
Vyhrievaný volant
Dažďový senzor
Posuvná strecha
Elektrické regulovanie zrkadiel
Elektrický pohon dverí batožinového priestoru
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Nastavenie výšky vnútorných sedadiel
Ohrev sedadiel
Multimédiá
GPS
Autorádio
Bezpečnostné prvky
Systém varovania pred opustením jazdného pruhu
Sledovanie mŕtveho uhla
Isofix
ESP
Parkovací asistent
Parkovací snímač
Kamera spätného chodu
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 2 - predávajúci je druhým vlastníkom
Technická prehliadka do: 2026-11
Dodatočné informácie
Farba: čierny, metalik

Dodatočné informácie — Automobil Volvo C40

Anglický
Here we have a Volvo C40 that combines electric drive with a sporty feel and stylish black metallic paint. Leather/alcantara interior, panoramic roof and all-wheel drive provide comfort and safety all year round. Adaptive cruise control, bluetooth and rearview camera make everyday life easier. Recently serviced.
Automobily Volvo
Výsledok: 269 inzerátov
Ukázať
Odosielanie na e-mail

Podobné inzeráty
dražba 20 860 € 232 800 SEK
Automobil
2020
168 370 km
Výkon 82 HP (60.27 kW) Palivo elektrický/benzín
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 25 880 € 288 800 SEK
Crossover
2021
65 710 km
Výkon 82 HP (60.27 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 32 310 € 360 500 SEK
Kombi
2025
88 730 km
Výkon 146 HP (107 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 33 250 € 371 000 SEK
Crossover
2022
85 690 km
Výkon 249 HP (183 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Bromölla
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 390 € 249 800 SEK
Kombi
2019
139 880 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 23 390 € 261 000 SEK
Crossover
2024
47 660 km
Výkon 84 HP (61.74 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 940 € 256 000 SEK
Crossover
2024
67 980 km
Výkon 84 HP (61.74 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 18 060 € 201 500 SEK
Kombi
2021
109 440 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 190 € 269 900 SEK
Kombi
2020
82 470 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 618 € 85 000 SEK
Kombi
2023
355 320 km
Výkon 197 HP (145 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 24 780 € 276 500 SEK
Crossover
2023
37 290 km
Výkon 91 HP (66.89 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 21 490 € 239 800 SEK
Hatchback
2023
30 790 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 26 870 € 299 800 SEK
Kombi
2020
134 040 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Linköping
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 19 260 € 214 900 SEK
Kombi
2019
120 250 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 22 450 € 250 500 SEK
Crossover
2023
54 810 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu