Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov automobilov SEAT » Automobil SEAT Ibiza »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1346 inzerátov
8 rokov v Autoline
8 rokov v Autoline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám automobil SEAT Ibiza prostredníctvom aukcie

SEAT Ibiza
150 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil SEAT Ibiza - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 1 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 2 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 3 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 4 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 5 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 6 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 7 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 8 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 9 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 10 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 11 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 12 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 13 - Autoline
Automobil SEAT Ibiza | Obraz 14 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/14
Začiatočná ponuka:
150 €
Cena bez DPH
181,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: SEAT
Model: Ibiza
Druh: automobil
Rok výroby: 2011
Lokalizácia: Holandsko Buitenpost
Identifikačné číslo predajcu: A1-41708-61
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-15 20:50
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Počet dverí: 4/5
Motor
Palivo: diesel
Euro: Euro 5
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Elektrické regulovanie zrkadiel
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: biely

Dodatočné informácie — Automobil SEAT Ibiza

Anglický
Electric windows; Cruise control; Air conditioning; tow bar; Parrot; Electric mirrors; AUX; Radio/CD
NAP status: Logico
License Plate: 53-NZV-2
Bodytype: MPV
Mileage during intake: 284800 km
Gearbox type: H5
Parrot
AUX
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 250 € Bez DPH
Crossover
2010
Euro 5
Druh karosérie crossover
Holandsko, Klazienaveen
dražba 260 € Bez DPH
Automobil
2011
Euro 5
Palivo benzín
Holandsko, Loon op Zand
dražba Dražba
Hatchback
2011
200 768 km
Euro 5
Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Holandsko, Drachten
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 500 € Bez DPH
Automobil - vidlice
2011
Holandsko, Barneveld
dražba 2 500 € Bez DPH
Automobil - autožeriav
2012
Holandsko, Ommen
dražba 650 € Bez DPH
Kombi
2010
212 276 km
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie kombi
Holandsko, Heeten
dražba 1 000 € Bez DPH
Automobil - dieselový vysokozdvižný vozík
2012
Holandsko, Bergeijk