Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov hatchbackov » Aukcia predajov hatchbackov Peugeot » Hatchback Peugeot 206 »

Predám automobil Peugeot 206 prostredníctvom aukcie

Peugeot 206
100 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Peugeot 206 - Autoline
Automobil Peugeot 206 | Obraz 1 - Autoline
Automobil Peugeot 206 | Obraz 2 - Autoline
Automobil Peugeot 206 | Obraz 3 - Autoline
Automobil Peugeot 206 | Obraz 4 - Autoline
Automobil Peugeot 206 | Obraz 5 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/5
Začiatočná ponuka:
100 €
Cena bez DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Peugeot
Model: 206
Druh: hatchback
Prvá registrácia: 2011-11
Kilometrový výkon: 111 400 km
Lokalizácia: Francúzsko Bourges
Identifikačné číslo predajcu: agora-432270
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-31 11:00
Dátum zakončenia: 2026-09-14 15:20
Dátum umiestnenia: 25. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: hatchback
Počet dverí: 4/5
Multimédiá
Autorádio
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: biely, metalik

Dodatočné informácie — Automobil Peugeot 206

label: ROLLING_AND_PUBLIC_WORKS_EQUIPMENT_TRADERS
Matériel roulant ? : Non
Type de véhicule : Véhicule léger
Modèle : 206+ 1.4L HDI
Kilométrage : 111400
Puissance (CV) : 4
Energie : DIESEL
Couleur : blanche
Etat général : EN L'ÉTAT
Nombre de places : 5
Description : CARACTERISTIQUES :;;Réservé aux professionnels de l’automobile (code APE 4511Z et 4520A);Véhicule non roulant prévoir plateau obligatoirement;;Dernier CT le 13/10/2025 (refusé);Véhicule 5 places;Kit distribution : 20/01/2023 à 84551 km;Equipé : Clim
vitres électriques AV;;REPARATIONS A PREVOIR :;Train arrière
Dernier passage au contrôle technique : 13/10/2025
Date et lieu de visite : Retrait à compter du 1er octobre 2026 SUR RENDEZ-VOUS UNIQUEMENT : PYRAMIDE DEPARTEMENT DU CHER - ROUTE DE GUERRY - 18000 BOURGES Laurent GRISARD 06 83 85 12 34 ou Mickaël HOAREAU 06 07 72 16 29
IMPORTANT : PHOTOS NON CONTRACTUELLES. Aucune aide au chargement ou assistance technique ne sera fournie. POUR LE RETRAIT DES VEHICULES UN PLATEAU EST NECESSAIRE
Modalités de paiement : Paiement sous 48h par CB en ligne ou virement bancaire après réception du mail de confirmation d’enchère gagnante
Modalités de retrait : Retrait sur RDV à la charge de l'Acheteur après réception du paiement et autorisation de retrait. L'Acheteur dispose d'un délai de 7 jours calendaires pour retirer le bien
à compter de la réception du mail de confirmation d'enchère gagnante
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2011
133 907 km
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2012
157 990 km
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Hatchback
2017
113 942 km
Výkon 82 HP (60.27 kW) Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Annecy
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 300 € Bez DPH
Hatchback
2006
188 500 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Quimper
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Hatchback
2017
103 882 km
Výkon 82 HP (60.27 kW) Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Annecy
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Hatchback
2016
108 552 km
Výkon 82 HP (60.27 kW) Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Annecy
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 300 € Bez DPH
Hatchback
2001
222 140 km
Výkon 69 HP (50.72 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Mably
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2010
166 229 km
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2015
247 877 km
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 950 € Bez DPH
Hatchback
2017
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Thiverval-Grignon
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2004
221 000 km
Výkon 88 HP (64.68 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Saint-Georges-D'espéranche
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Hatchback
2016
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Annecy
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 14 000 € Bez DPH
Hatchback
2021
26 592 km
Výkon 131 HP (96 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Francúzsko, La Riche
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 000 € Bez DPH
Hatchback
2009
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Saran
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 150 € Bez DPH
Hatchback
2005
380 000 km
Výkon 90 HP (66.15 kW) Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Mer
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2004
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2014
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2008
Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Bourges
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Hatchback
2014
132 935 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Annecy
Agorastore
Obráťte sa na predajcu
dražba 500 € Bez DPH
Hatchback
2014
80 346 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Druh karosérie hatchback
Francúzsko, Annecy
Agorastore
Obráťte sa na predajcu