Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov hatchbackov » Aukcia predajov hatchbackov Opel » Hatchback Opel Corsa »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1387 inzerátov
8 rokov v Autoline
8 rokov v Autoline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám automobil Opel Corsa prostredníctvom aukcie

Opel Corsa
250 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Opel Corsa - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 1 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 2 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 3 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 4 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 5 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 6 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 7 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 8 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 9 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 10 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 11 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 12 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 13 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 14 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 15 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 16 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 17 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 18 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 19 - Autoline
Automobil Opel Corsa | Obraz 20 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/20
Začiatočná ponuka:
250 €
Cena bez DPH
302,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Opel
Model: Corsa
Druh: hatchback
Rok výroby: 2008
Kilometrový výkon: 190 926 km
Lokalizácia: Holandsko Stoutenburg-Noord
Identifikačné číslo predajcu: A1-49067-48
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-08 20:33
Dátum umiestnenia: 29. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: hatchback
Počet dverí: 4/5
Motor
Palivo: benzín
Euro: Euro 4
Prevodovka
Druh: automat
Počet prevodov: 5
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: sivý, metalik

Dodatočné informácie — Automobil Opel Corsa

Bodytype: Hatchback
License Plate: Export kenteken
NAP status: Nedeterminat
Mileage during intake: 190926 km
fuel: Benzina
Gearbox type: Semi-automat (5)
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 250 € Bez DPH
Hatchback
2008
230 758 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Holandsko, Eerbeek
dražba 500 € Bez DPH
Sedan
2008
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie sedan
Holandsko, Eerbeek
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2006
246 342 km
Euro 4
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Holandsko, Drachten
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Opel rok výroby: od 2005 do 2011
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 250 € Bez DPH
Hatchback
2009
Euro 4
Druh karosérie hatchback
Holandsko, Ter Apel
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2011
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Holandsko, Alblasserdam
dražba 250 € Bez DPH
Minidodávka
2009
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie minidodávka
Holandsko, Budel
dražba 250 € Bez DPH
Crossover
2010
Euro 5
Druh karosérie crossover
Holandsko, Klazienaveen
dražba 250 € Bez DPH
Automobil - pokosová píla
2010
Holandsko, Oudenbosch
dražba Dražba
Hatchback
2013
Euro 5
Druh karosérie hatchback
Holandsko, Alblasserdam
dražba 260 € Bez DPH
Automobil
2011
Euro 5
Palivo benzín
Holandsko, Loon op Zand
dražba 500 € Bez DPH
Automobil - elektrický vysokozdvižný vozík
2008
Palivo elektr.
Holandsko, Thorn
dražba 250 € Bez DPH
Kombi
2011
287 164 km
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie kombi
Holandsko, Bruinisse
dražba 2 500 € Bez DPH
Automobil - náves podvalník
2008
Počet náprav 4
Holandsko, Weert
dražba 150 € Bez DPH
Kombi
2008
245 272 km
Euro 5
Palivo benzín Druh karosérie kombi
Holandsko, Buitenpost
dražba 1 000 € Bez DPH
Ťahač
2008
1 164 247 km
Euro 4
Pohon 6x2
Holandsko, Lage Zwaluwe
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2008
Euro 4
Druh karosérie hatchback
Holandsko, Alblasserdam
dražba Dražba
Hatchback
2008
188 879 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Holandsko, Alblasserdam
dražba 100 € Bez DPH
Automobil - minivan dodávka
2008
334 788 km
Euro 4
Palivo diesel
Holandsko, Barneveld
dražba 450 € Bez DPH
Hatchback
2008
218 119 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Holandsko, Wenum-Wiesel
dražba 1 000 € Bez DPH
Automobil - dieselový vysokozdvižný vozík
2008
Holandsko, Slootdorp