Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov minivanov » Aukcia predajov minivanov Nissan » Minivan Nissan Note »
Troostwijk Veilingen B.V.
Troostwijk Veilingen B.V.
V predaji: 1334 inzerátov
8 rokov v Autoline
8 rokov v Autoline
96 rokov na trhu
96 rokov na trhu

Predám automobil Nissan Note prostredníctvom aukcie

Nissan Note
150 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Nissan Note - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 1 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 2 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 3 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 4 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 5 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 6 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 7 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 8 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 9 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 10 - Autoline
Automobil Nissan Note | Obraz 11 - Autoline
Požiadať o dodatočné fotografie
1/11
Začiatočná ponuka:
150 €
Cena bez DPH
181,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Nissan
Model: Note
Druh: minivan
Rok výroby: 2006
Kilometrový výkon: 352 835 km
Lokalizácia: Holandsko Buitenpost
Identifikačné číslo predajcu: A1-49621-52
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-16 20:29
Dátum umiestnenia: 28. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: minivan
Počet dverí: 4/5
Motor
Palivo: benzín
Euro: Euro 4
Prevodovka
Druh: manuálna
Kabína a komfort
Elektrické regulovanie zrkadiel
Ďalšie možnosti
Klimatizácia: ovládanie klimatizácie
Elektrický zdvihák skla
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: strieborný

Dodatočné informácie — Automobil Nissan Note

Anglický
Electric windows; electrically adjustable mirrors; multifunction steering wheel; Radio/CD; Air conditioning; Climate control
NAP status: Logic
License Plate: 47-TF-LS
Bodytype: MPV
Mileage during intake: 352835 km
fuel: Benzina
multifunctioneel stuurwiel
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
automobil Renault Grand Scénic
1
dražba 150 € Bez DPH
Minivan
2010
252 612 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie minivan
Holandsko, Buitenpost
dražba 100 € Bez DPH
Crossover
2005
233 500 km
Euro 3
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Holandsko, Spijkenisse
dražba 100 € Bez DPH
Minivan
2005
254 066 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie minivan
Holandsko, Spijkenisse
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 150 € Bez DPH
Minivan
2011
141 530 km
Euro 5
Palivo benzín Druh karosérie minivan
Holandsko, Buitenpost
dražba 150 € Bez DPH
Minivan
2010
Euro 5
Palivo benzín Druh karosérie minivan
Holandsko, Buitenpost
dražba 150 € Bez DPH
Kombi
2008
245 272 km
Euro 5
Palivo benzín Druh karosérie kombi
Holandsko, Buitenpost
dražba 150 € Bez DPH
Minidodávka
2006
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie minidodávka
Holandsko, Buitenpost
dražba 100 € Bez DPH
Crossover
2009
171 126 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Holandsko, Alblasserdam
dražba 100 € Bez DPH
Minivan
2003
185 008 km
Euro 3
Palivo benzín Druh karosérie minivan
Holandsko, Harreveld
dražba 1 500 € Bez DPH
Minivan
2010
203 436 km
Euro 5
Palivo benzín Druh karosérie minivan
Holandsko, Wenum-Wiesel
dražba 150 € Bez DPH
Hatchback
2006
117 057 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Holandsko, Harreveld
dražba 500 € Bez DPH
Sedan
2006
265 558 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie sedan
Holandsko, De Mortel
dražba 2 500 € Bez DPH
Crossover
2006
318 497 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Holandsko, Wenum-Wiesel
dražba 500 € Bez DPH
Crossover
2006
303 500 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Holandsko, Eerbeek
dražba 100 € Bez DPH
Kombi
2006
579 374 km
Euro 4
Palivo diesel Druh karosérie kombi
Holandsko, Spijkenisse
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2006
246 342 km
Euro 4
Palivo diesel Druh karosérie hatchback
Holandsko, Drachten
dražba Dražba
Kombi
2006
300 147 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie kombi
Holandsko, Alblasserdam
dražba 100 € Bez DPH
Hatchback
2007
171 882 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Holandsko, Spijkenisse
dražba 1 000 € Bez DPH
Kombi
2007
282 000 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie kombi
Holandsko, Wijchen
dražba 100 € Bez DPH
Sedan
2007
279 492 km
Euro 4
Palivo benzín Druh karosérie sedan
Holandsko, Spijkenisse