Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov pick-upov » Aukcia predajov pick-upov Nissan » Pick-up Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD »

Predám automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD prostredníctvom aukcie

Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD
1 210 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 1 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 2 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 3 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 4 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 5 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 6 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 7 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 8 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 9 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 10 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 11 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 12 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 13 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 14 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 15 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 16 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 17 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 18 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 19 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 20 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 21 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 22 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 23 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 24 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 25 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 26 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 27 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 28 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 29 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 30 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 31 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 32 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 33 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 34 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 35 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 36 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 37 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 38 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 39 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 40 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 41 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 42 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 43 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 44 - Autoline
Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD | Obraz 45 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
1/45
Začiatočná ponuka:
1 210 €
Cena bez DPH
13 500 SEK
1 512,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Nissan
Druh: pick-up
Rok výroby: 2010
Prvá registrácia: 2010-02
Kilometrový výkon: 302 279 km
Počet miest: 4
Celková hmotnosť auta: 2 805 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3265497
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-04 13:43
Dátum umiestnenia: včera
Opis
Druh karosérie: pick-up
Celkový rozmer: 5,22 m × 1,85 m × 1,894 m
Typ pohonu: celkový pohon
Počet dverí: 4/5
Karoséria
Veľkosť karosérie: dĺžka - 1,511 m
Motor
Výkon: 171 HP (126 kW)
Palivo: diesel
Prevodovka
Druh: manuálna
Nápravy
Pohon: 4x4
Brzdy
ABS
Ďalšie možnosti
Elektrický zdvihák skla
Bezpečnostné prvky
Centrálny zámok
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Automobil Nissan King cab Navara 2.5 dCi 4WD

Information om användning:Objektet har inte varit i bruk under de senaste 6 månadernaInformation från nuvarande ägare:Objektet fungerar, men har anmärkningarKända anmärkningar och fel:Körförbud på grund av utebliven kontrollbesiktning.
Kopplingen behöver bytas, tar högt upp.
Vibrationer förekommer i kardan.
Går ibland ojämnt på tomgång.
Diverse rostskador finns.Service:Se kommentar om serviceServicebok:Ja, se bilder
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2010
Registrerad som: Lätt lastbil
Dragkrok: Kula
Fordonsstatus: Påställd
Körförbud: Ja, 2026-02-01
Senaste godkända besiktning: 20241213
Besiktigad till och med: 20260131
Skatt/årsavgift: 5041 kr
Årsskatt betald t o m: 20261130
Antal registrerade ägare: 5
Antal nycklar: 2
Antal passagerare: 4
Fordonskategori EU: N1
Max släpvagnsvikt: 3000 kg
Sommardäck
Vinterdäck
ACC Ur funktion
Dieselvärmare
Frontbåge
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 3 854 € 43 000 SEK
Automobil
2011
158 758 km
Euro 5
Výkon 211 HP (155 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 927 € 21 500 SEK
Automobil
2012
265 814 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 031 € 11 500 SEK
Pick-up
2008
104 866 km
Výkon 171 HP (126 kW) Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Švédsko, Eskilstuna
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Nissan rok výroby: od 2007 do 2013
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 681,20 € 7 600 SEK
Automobil
2011
199 691 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 627,40 € 7 000 SEK
Automobil
2007
263 283 km
Výkon 171 HP (126 kW) Palivo diesel Pohon 4x4
Švédsko, Fors
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 896,30 € 10 000 SEK
Automobil
2013
251 507 km
Euro 5
Výkon 67.98 HP (49.97 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 750 € 53 000 SEK
Automobil
2013
224 628 km
Euro 5
Palivo diesel Podvozok pneumatický/pneumatický
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 106 € 23 500 SEK
Automobil
2011
275 663 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 941,10 € 10 500 SEK
Hatchback
2013
118 460 km
Výkon 80 HP (58.8 kW) Palivo benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 915 € 66 000 SEK
Automobil - sklápač < 3.5t
2011
179 494 km
Výkon 129 HP (95 kW) Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 420 € 27 000 SEK
Automobil - minivan dodávka
2009
121 615 km
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Automobil - skriňové auto
2010
756 493 km
Euro 5
Výkon 218 HP (160 kW) Palivo diesel
Švédsko, Trelleborg
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 854 € 43 000 SEK
Automobil
2012
133 906 km
Euro 5
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 349 € 82 000 SEK
Automobil
2010
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden