Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov pick-upov » Aukcia predajov pick-upov Mitsubishi » Pick-up Mitsubishi L200 »

Predám automobil Mitsubishi L200 prostredníctvom aukcie

Mitsubishi L200
11 540 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Mitsubishi L200 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 1 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 2 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 3 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 4 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 5 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 6 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 7 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 8 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 9 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 10 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 11 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 12 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 13 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 14 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 15 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 16 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 17 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 18 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 19 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 20 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 21 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 22 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 23 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 24 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 25 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 26 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 27 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 28 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 29 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 30 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 31 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 32 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 33 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 34 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 35 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 36 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 37 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 38 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 39 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 40 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 41 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 42 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 43 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 44 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 45 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 46 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 47 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 48 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 49 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 50 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 51 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 52 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 53 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 54 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 55 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 56 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 57 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 58 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 59 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 60 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 61 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 62 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 63 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 64 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 65 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 66 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 67 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 68 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 69 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 70 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 71 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 72 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 73 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 74 - Autoline
Automobil Mitsubishi L200 | Obraz 75 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
1/75
Začiatočná ponuka:
11 540 €
Cena bez DPH
128 000 SEK
14 425 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Mitsubishi
Model: L200
Druh: pick-up
Prvá registrácia: 2018-11
Kilometrový výkon: 146 220 km
Celková hmotnosť auta: 2 910 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3263574
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-08-31 13:13
Dátum umiestnenia: 24. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: pick-up
Celkový rozmer: 5,285 m × 1,815 m × 1,775 m
Typ pohonu: celkový pohon
Počet dverí: 4/5
Karoséria
Veľkosť karosérie: dĺžka - 1,52 m
Motor
Palivo: diesel
Euro: Euro 6
Prevodovka
Druh: automat
Brzdy
ABS
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Ďalšie možnosti
Klimatizácia: ovládanie klimatizácie
Elektrický zdvihák skla
Posilňovač riadenia: hydraulický
Bezpečnostné prvky
Centrálny zámok
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: biely

Dodatočné informácie — Automobil Mitsubishi L200

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartKommentar om användning:Kommer brukas under auktionstidenInformation från nuvarande ägare:Inga kända fel mer än normalt glapp och läckage för ett begagnat fordonKommentar om skick från nuvarande ägare:Skönhetsfel rost och skavanker förekommer
Se bilder och film för mer infoService:Se kommentar om serviceKommentar om service:Nyservad 2026-08 med olja filter, kupé och luft
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2018
Körkortsbehörighet: B (Totalvikt upp till 3500 kg)
Fordonsstatus: Påställd
Senaste godkända besiktning: 20260310
Besiktigad till och med: 20270430
Skatt/årsavgift: 5129 kr
Årsskatt betald t o m: 20260831
Antal registrerade ägare: 1
Antal nycklar: 2
Antal passagerare: 4
Fordonskategori EU: N1G
Max släpvagnsvikt: 3100 kg
motoreffekt: гидравлический
Året runt-däck (Godkända för vinterbruk)
Bluetooth
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 11 720 € 130 000 SEK
Pick-up
2018
238 240 km
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 12 630 € 140 000 SEK
Pick-up
2018
188 428 km
Euro 6
Palivo benzín Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 10 370 € 115 000 SEK
Pick-up
2016
300 378 km
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Mitsubishi
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 14 610 € 162 000 SEK
Pick-up
2019
125 767 km
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 7 485 € 83 000 SEK
Pick-up
2014
257 164 km
Euro 5
Palivo benzín Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 27,06 € 300 SEK
Pick-up
2014
195 815 km
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 780 € 53 000 SEK
Pick-up
2017
260 624 km
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 037 € 11 500 SEK
Pick-up
2012
350 730 km
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 058 € 45 000 SEK
Pick-up
2014
279 794 km
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 34 450 € 382 000 SEK
Pick-up
2022
106 082 km
Euro 6
Palivo benzín Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 108,20 € 1 200 SEK
Pick-up
2011
268 488 km
Euro 4
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18 670 € 207 000 SEK
Pick-up
2019
121 524 km
Euro 6
Palivo benzín Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 509 € 50 000 SEK
Pick-up
2016
124 213 km
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 6 764 € 75 000 SEK
Pick-up
2015
265 206 km
Euro 5
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 36 160 € 401 000 SEK
Pick-up
2022
75 698 km
Euro 6
Výkon 401 HP (295 kW) Palivo benzín Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 894 € 21 000 SEK
Pick-up
2016
285 167 km
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 18 040 € 200 000 SEK
Pick-up
2018
189 473 km
Výkon 401 HP (295 kW) Palivo benzín Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
11 990 €
Pick-up
2011
213 603 km
Euro 4
Výkon 136 HP (100 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Slovensko, Stará Turá
Autorro
Obráťte sa na predajcu
dražba 8 234 € 91 300 SEK
Pick-up
2018
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 255 € 25 000 SEK
Pick-up
2012
Euro 5
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden