Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov crossoverov » Aukcia predajov crossoverov Mitsubishi » Crossover Mitsubishi ASX »

Predám automobil Mitsubishi ASX prostredníctvom aukcie

Mitsubishi ASX
1 389 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Mitsubishi ASX - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 1 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 2 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 3 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 4 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 5 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 6 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 7 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 8 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 9 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 10 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 11 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 12 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 13 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 14 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 15 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 16 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 17 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 18 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 19 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 20 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 21 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 22 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 23 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 24 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 25 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 26 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 27 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 28 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 29 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 30 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 31 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 32 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 33 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 34 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 35 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 36 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 37 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 38 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 39 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 40 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 41 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 42 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 43 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 44 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 45 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 46 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 47 - Autoline
Automobil Mitsubishi ASX | Obraz 48 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/48
Začiatočná ponuka:
1 389 €
15 500 SEK
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Mitsubishi
Model: ASX
Druh: crossover
Rok výroby: 2012
Prvá registrácia: 2011-12
Kilometrový výkon: 132 420 km
Počet miest: 5
Nosnosť: 461 kg
Vlastná hmotnosť: 1 599 kg
Celková hmotnosť auta: 2 060 kg
Lokalizácia: Švédsko Åkersberga
Identifikačné číslo predajcu: 7285468
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-08-31 17:45
Dátum zakončenia: 2026-09-03 20:20
Dátum umiestnenia: 26. 8. 2026
Opis
Druh karosérie: crossover
Celkový rozmer: 4,4 m × 1,77 m × 1,625 m
Počet dverí: 4/5
Motor
Výkon: 116 HP (85 kW)
Palivo: diesel
Spotreba paliva: 5,1 l/100km
Prevodovka
Druh: manuálna
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Dažďový senzor
Elektrické regulovanie zrkadiel
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Elektrický zdvihák skla
Ohrev sedadiel
Multimédiá
Autorádio: CD
Bezpečnostné prvky
Isofix
ESP
Doplnkové vybavenie
Hák
Stav
Stav: pojazdené
Počet predchádzajúcich vlastníkov: 5 - predávajúci je piatym vlastníkom
Technická prehliadka do: 2027-07
Dodatočné informácie
VIN: JMBXJGA6WCZ401026
Farba: strieborný, metalik

Dodatočné informácie — Automobil Mitsubishi ASX

Anglický
Summer gets longer with this silver metallic Mitsubishi ASX that offers safe driving and manual gearbox. Four-wheel drive provides extra mobility year-round, while cruise control, air conditioning and engine heater make everyday life comfortable. Inspected until July 2027.
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 6 319 € 70 500 SEK
Crossover
2015
159 280 km
Výkon 68 HP (49.98 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
2 740 USD ≈ 2 367 €
Crossover
2012
129 000 km
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Japonsko
EVERY TRADING Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
dražba 537,80 € 6 000 SEK
Crossover
2011
177 220 km
Výkon 174 HP (128 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Kungälv
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
3 100 USD ≈ 2 677 €
Crossover
2012
213 000 km
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Japonsko
EVERY TRADING Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
3 040 USD ≈ 2 626 €
Crossover
2011
95 000 km
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Japonsko
EVERY TRADING Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 826 € 65 000 SEK
Crossover
2014
127 470 km
Výkon 197 HP (145 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 887 € 88 000 SEK
Crossover
2015
200 520 km
Výkon 258 HP (190 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 793 € 20 000 SEK
Minivan
2013
207 850 km
Výkon 163 HP (120 kW) Palivo diesel Druh karosérie minivan
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 820 € 176 500 SEK
Crossover
2015
105 580 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Luleå
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 13 440 € 150 000 SEK
Crossover
2016
258 320 km
Výkon 385 HP (283 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Sundsvall
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 490 € 172 800 SEK
Crossover
2016
149 570 km
Výkon 190 HP (140 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
2 490 € Vrátane DPH
Crossover
2009
369 000 km
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Česko, Štěpánovice
A U T O Petr Šimánek
Obráťte sa na predajcu
dražba 20 660 € 230 500 SEK
Crossover
2016
164 560 km
Výkon 258 HP (190 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Bromölla
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 980 € 144 800 SEK
Crossover
2016
143 100 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Sundsvall
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 11 640 € 129 900 SEK
Crossover
2016
81 590 km
Výkon 120 HP (88 kW) Palivo benzín Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
4 580 USD ≈ 3 956 €
Crossover
2013
77 000 km
Palivo benzín Druh karosérie crossover
Japonsko
EVERY TRADING Co Ltd
Obráťte sa na predajcu
7 945 € Vrátane DPH
Crossover
2014
223 053 km
Euro 5
Výkon 203 HP (149 kW) Palivo elektr. Druh karosérie crossover
Holandsko, Teuge
Obráťte sa na predajcu
dražba 11 630 € 129 800 SEK
Crossover
2017
128 890 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Svedala
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
8 267 € 200 000 CZK
Crossover
2014
211 637 km
Euro 5
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel Pohon 4x4 Druh karosérie crossover
Česko, Praha 9 - Prosek
Autosalon Šedivý & Šmejkal s.r.o.
Obráťte sa na predajcu
dražba 15 420 € 172 000 SEK
Crossover
2017
99 460 km
Výkon 120 HP (88 kW) Palivo diesel Druh karosérie crossover
Švédsko, Åkersberga
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu