Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov automobilov Mercedes-Benz » Automobil Mercedes-Benz GLE 350 »

Predám automobil Mercedes-Benz GLE 350 prostredníctvom aukcie

Mercedes-Benz GLE 350
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Mercedes-Benz GLE 350 - Autoline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Mercedes-Benz
Model: GLE 350
Druh: automobil
Rok výroby: 2022
Vlastná hmotnosť: 1 800 kg
Lokalizácia: Veľká Británia Leeds
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-30 10:00
Dátum zakončenia: 2026-10-03 20:00
Do začiatku zostalo: 24 dní 01:0
Dátum umiestnenia: 4. 9. 2026
Autoline ID: AU52247
Kabína a komfort
Regulátor rýchlosti (tempomat)
Ďalšie možnosti
Klimatizácia
Parkovací asistent
Kamera spätného chodu
Predná kamera
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
VIN: SB22 LCW - W1N1671172A72
V sklade 1

Dodatočné informácie — Automobil Mercedes-Benz GLE 350

2022 Mercedes Benz GLE 350 EQ-P 2.0 AMG Line Premium 4M, Auto, Paddle Shift,Full Leather Electric Heated Seats, Cruise Control, Bluetooth, Sat Nav, Reverse Camera, A/C (Tested 07/27) (PLUS VAT) - SB22 LCW - W1N1671172A725329
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Automobil
2025
31 842 km
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Automobil
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2022
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
automobil Mercedes-Benz Spinter 314 CDI
1
dražba Dražba
Automobil
2017
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
10 420 € 8 950 GBP
Automobil
2019
Euro 6
Veľká Británia, Stoke on Trent
Law Trucks
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2023
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
automobil Ford Transit Custom 300
1
dražba Dražba
Automobil
2023
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2021
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
automobil Range Rover Sport
1
dražba Dražba
Automobil
2023
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2023
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
Cena na požiadanie
Športové úžitkové vozidlo
2025
9 654 km
Palivo plug-in hybrid Druh karosérie športové úžitkové vozidlo
Veľká Británia, London
GERICIA INTERNATIONAL LTD
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2021
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
automobil Peugeot Partner
1
dražba Dražba
Automobil
2021
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2023
43 511 km
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2024
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu