Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov automobilov Land Rover » Automobil Land Rover Discovery Sport »

Predám automobil Land Rover Discovery Sport prostredníctvom aukcie

Land Rover Discovery Sport
2 734 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Land Rover Discovery Sport - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 1 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 2 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 3 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 4 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 5 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 6 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 7 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 8 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 9 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 10 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 11 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 12 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 13 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 14 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 15 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 16 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 17 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 18 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 19 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 20 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 21 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 22 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 23 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 24 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 25 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 26 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 27 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 28 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 29 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 30 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 31 - Autoline
Automobil Land Rover Discovery Sport | Obraz 32 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
1/32
Začiatočná ponuka:
2 734 €
Cena bez DPH
30 500 SEK
3 417,50 €
Cena s DPH
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Land Rover
Druh: automobil
Prvá registrácia: 2017-03
Kilometrový výkon: 204 562 km
Doba prevádzky: 204 562 m/h
Počet miest: 4
Celková hmotnosť auta: 2 505 kg
Lokalizácia: Švédsko Karlstad6609 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 3271097
Dražba 1
Dátum zakončenia: 2026-09-09 11:04
Dátum umiestnenia: 4. 9. 2026
Opis
Celkový rozmer: 4,589 m × 1,894 m × 1,69 m
Motor
Výkon: 150 HP (110 kW)
Palivo: diesel
Euro: Euro 6
Prevodovka
Druh: automat
Stav
Stav: pojazdené

Dodatočné informácie — Automobil Land Rover Discovery Sport

Information om användning:Objektet har brukats fram till auktionsstartInformation från nuvarande ägare:Begagnad, inga kända fel eller anmärkningarService:Service har genomförts de senaste 12 månaderna på verkstad
Fordonsår hämtat från Transportstyrelsen: 2016
Karosstyp: SUV
Antal nycklar: 2
Antal registrerade ägare: 9
Fordonsstatus: Avställd, fordonsskatt tillkommer vid påställning
Körförbud: Ja, 2026-08-01
Senaste godkända besiktning: 20250526
Besiktigad till och med: 20260731
Årsskatt: 2563 kr
Fordonskategori EU: M1G
Max släpvagnsvikt: 2200 kg
Registrerad hos Transportstyrelsen
Importerad
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 734 € 30 500 SEK
Pick-up
2013
253 752 km
Euro 5
Palivo diesel Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 913 € 32 500 SEK
Automobil
2010
111 557 km
Euro 5
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 823 € 31 500 SEK
Automobil
2011
128 585 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Land Rover
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 13 350 € 149 000 SEK
Automobil
2015
184 756 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 052 € 101 000 SEK
Automobil
2021
195 228 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 092 € 34 500 SEK
Automobil
2016
108 462 km
Euro 6
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 8 514 € 95 000 SEK
Automobil
2017
218 788 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 375 € 26 500 SEK
Automobil
1970
318 297 km
Výkon 81.58 HP (59.96 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 300 € 14 500 SEK
Automobil
2017
197 905 km
Euro 6
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 899 € 43 500 SEK
Automobil
2014
201 170 km
Euro 5
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 1 658 € 18 500 SEK
Automobil
2012
220 167 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 4 974 € 55 500 SEK
Hatchback
2016
209 640 km
Výkon 73 HP (53.66 kW) Palivo elektrický/benzín Druh karosérie hatchback
Švédsko, Karlstad
Kvdbil
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 106 € 23 500 SEK
Automobil
2011
275 663 km
Euro 5
Palivo diesel
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 599 € 29 000 SEK
Automobil
1938
53 123 km
Výkon 82.94 HP (60.96 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 630 € 40 500 SEK
Automobil
2011
266 979 km
Euro 5
Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
Cena na požiadanie
Športové úžitkové vozidlo
2019
8 km
Výkon 250 HP (184 kW) Palivo benzín Druh karosérie športové úžitkové vozidlo
Švédsko
NEEXT AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 11 020 € 123 000 SEK
Pick-up
2016
157 562 km
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 2 778 € 31 000 SEK
Pick-up
2004
359 397 km
Výkon 102 HP (75 kW) Pohon 4x4 Druh karosérie pick-up
Švédsko, Bräkne-Hoby
Blinto AB
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 854 € 43 000 SEK
Automobil
2012
133 906 km
Euro 5
Výkon 156 HP (115 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 3 854 € 43 000 SEK
Automobil
2011
158 758 km
Euro 5
Výkon 211 HP (155 kW) Palivo benzín
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden