Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov automobilov Hyundai » Automobil Hyundai TUCSON »

Predám automobil Hyundai TUCSON prostredníctvom aukcie

Hyundai TUCSON
2 500 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Hyundai TUCSON - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 1 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 2 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 3 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 4 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 5 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 6 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 7 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 8 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 9 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 10 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 11 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 12 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 13 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 14 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 15 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 16 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 17 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 18 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 19 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 20 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 21 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 22 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 23 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 24 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 25 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 26 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 27 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 28 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 29 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 30 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 31 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 32 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 33 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 34 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 35 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 36 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 37 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 38 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 39 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 40 - Autoline
Automobil Hyundai TUCSON | Obraz 41 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/41
Začiatočná ponuka:
2 500 €
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Hyundai
Model: TUCSON
Druh: automobil
Rok výroby: 2014
Prvá registrácia: 2014
Kilometrový výkon: 153 736 km
Lokalizácia: Belgicko Antwerp6502 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 352462071
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-01 20:00
Dátum zakončenia: 2026-09-10 20:00
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Motor
Výkon: 135 HP (99 kW)
Palivo: benzín
Objem: 1 591 cm³
Prevodovka
Druh: manuálna
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: sivý

Dodatočné informácie — Automobil Hyundai TUCSON

Slovenský
Aukcia:
- Dátum uzávierky: 10 sep. 2026
Štýl karosérie: SUV
Všeobecný stav: veľmi dobrý
Technický stav: veľmi dobrý
Optický stav: veľmi dobrý
DPH/marža: Neodpočítateľná DPH pre podnikateľov (režim marže)
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 500 €
Automobil
2015
258 154 km
Výkon 161 HP (118 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 500 €
Automobil
2015
112 247 km
Výkon 109 HP (80 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 000 €
Automobil
2015
174 013 km
Výkon 115 HP (85 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
Objednajte si pridávanie nových inzerátov tejto rubriky
automobily Hyundai rok výroby: od 2011 do 2017
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.
dražba 2 000 € Bez DPH
Automobil
2014
248 873 km
Výkon 89 HP (65.42 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 500 € Bez DPH
Automobil
2016
295 227 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 000 €
Automobil
2016
153 635 km
Výkon 130 HP (96 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 4 000 €
Automobil
2014
361 500 km
Výkon 181 HP (133 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 500 €
Automobil
2014
79 631 km
Výkon 82 HP (60.27 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 500 €
Automobil
2015
195 011 km
Výkon 136 HP (100 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 €
Automobil
2013
107 554 km
Výkon 92 HP (67.62 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 €
Automobil
2015
154 228 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 750 €
Automobil
2015
83 662 km
Výkon 125 HP (92 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 €
Automobil
2015
161 802 km
Výkon 70 HP (51.45 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 500 €
Automobil
2015
124 924 km
Výkon 110 HP (81 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 000 €
Automobil
2016
63 541 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 750 €
Automobil
2015
137 818 km
Výkon 85 HP (62.48 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 5 000 €
Automobil
2015
191 717 km
Výkon 163 HP (120 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 000 €
Automobil
2017
163 447 km
Výkon 125 HP (92 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 750 €
Automobil
2016
63 871 km
Výkon 70 HP (51.45 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 9 000 €
Automobil
2016
255 778 km
Výkon 368 HP (270 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
Ďalšie modely v sekcii "automobily Hyundai"