Autoline » Aukcia predajov automobilov » Aukcia predajov automobilov Ford » Automobil Ford Grand C-Max »

Predám automobil Ford Grand C-Max prostredníctvom aukcie

Ford Grand C-Max
1 000 €
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Automobil Ford Grand C-Max - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 1 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 2 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 3 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 4 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 5 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 6 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 7 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 8 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 9 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 10 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 11 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 12 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 13 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 14 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 15 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 16 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 17 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 18 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 19 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 20 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 21 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 22 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 23 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 24 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 25 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 26 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 27 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 28 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 29 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 30 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 31 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 32 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 33 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 34 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 35 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 36 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 37 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 38 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 39 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 40 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 41 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 42 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 43 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 44 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 45 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 46 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 47 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 48 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 49 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 50 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 51 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 52 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 53 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 54 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 55 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 56 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 57 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 58 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 59 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 60 - Autoline
Automobil Ford Grand C-Max | Obraz 61 - Autoline
Zaujal vás inzerát?
Požiadať o dodatočné fotografie
1/61
Začiatočná ponuka:
1 000 €
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Ford
Model: Grand C-Max
Druh: automobil
Rok výroby: 2018
Prvá registrácia: 2018
Kilometrový výkon: 271 339 km
Lokalizácia: Belgicko Antwerp6502 km do "United States/Columbus"
Identifikačné číslo predajcu: 352786684
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-09-03 18:00
Dátum zakončenia: 2026-09-08 21:00
Dátum umiestnenia: 3. 9. 2026
Motor
Výkon: 125 HP (92 kW)
Palivo: benzín
Objem: 999 cm³
Prevodovka
Druh: manuálna
Stav
Stav: pojazdené
Dodatočné informácie
Farba: čierny

Dodatočné informácie — Automobil Ford Grand C-Max

Slovenský
Aukcia:
- Dátum uzávierky: 8 sep. 2026
Štýl karosérie: Sedan
Všeobecný stav: veľmi dobrý
Technický stav: veľmi dobrý
Optický stav: veľmi dobrý
DPH/marža: Neodpočítateľná DPH pre podnikateľov (režim marže)
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba 2 500 €
Automobil
2015
258 154 km
Výkon 161 HP (118 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 500 €
Automobil
2019
65 950 km
Výkon 85 HP (62.48 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 12 000 € Bez DPH
Automobil
2018
223 775 km
Výkon 369 HP (271 kW)
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba 1 000 €
Automobil
2015
154 228 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 €
Automobil
2015
161 802 km
Výkon 70 HP (51.45 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 750 €
Automobil
2015
83 662 km
Výkon 125 HP (92 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 000 €
Automobil
2018
128 760 km
Výkon 75 HP (55.13 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 000 €
Automobil
2017
163 447 km
Výkon 125 HP (92 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 000 €
Automobil
2016
80 693 km
Výkon 68 HP (49.98 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 500 €
Automobil
2017
108 196 km
Výkon 120 HP (88 kW) Palivo diesel
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 7 000 € Bez DPH
Automobil
2019
155 051 km
Výkon 400 HP (294 kW) Palivo elektr.
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 000 €
Automobil
2019
135 773 km
Výkon 130 HP (96 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Automobil
2021
123 611 km
Palivo benzín
Belgicko, Lokeren
VAVATO BVBA
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 000 €
Automobil
2017
184 535 km
Výkon 136 HP (100 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 6 000 € Bez DPH
Automobil
2019
137 454 km
Výkon 150 HP (110 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 3 000 €
Automobil
2019
155 423 km
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 1 837 € 20 500 SEK
Pick-up
2017
185 673 km
Euro 6
Palivo diesel Druh karosérie pick-up
Švédsko, Karlstad
Klaravik Sweden
dražba 9 000 €
Automobil
2016
255 778 km
Výkon 368 HP (270 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu
dražba 2 050 €
Kombi
2018
174 519 km
Euro 6
Výkon 116 HP (85 kW) Palivo diesel Druh karosérie kombi
Belgicko, Antwerpen
Legal Brokers BVBA
dražba 2 500 €
Automobil
2020
131 314 km
Výkon 110 HP (81 kW) Palivo benzín
Belgicko, Antwerp
AuctionPort
Obráťte sa na predajcu