Autoline » Aukcia predajov motocyklov » Aukcia predajov UTV » Aukcia predajov UTV Captok » Nový UTV Captok CK-GC22S »

Predám UTV Captok CK-GC22S prostredníctvom aukcie

Captok CK-GC22S
dražba
Obráťte sa na predajcu
Zavolajte mi späť
Nový UTV Captok CK-GC22S - Autoline
1/1
Požiadať o dodatočné fotografie
Cena:
— (dražba)
prejsť do aukcie
Informujte ma o zmene ceny
Značka: Captok
Model: CK-GC22S
Druh: UTV
Rok výroby: 2026
Vlastná hmotnosť: 2 200 kg
Lokalizácia: Veľká Británia Dromore
Dražba 1
Dátum trvania: 2026-10-09 11:00
Dátum zakončenia: 2026-10-10 20:00
Do začiatku zostalo: 35 dní 15:17
Dátum umiestnenia: 1. 9. 2026
Autoline ID: PQ52165
Nápravy
Počet náprav: 2
Stav
Stav: nový
Dodatočné informácie
VIN: XF-YYGEF22S261174
V sklade 1

Dodatočné informácie — Nový UTV Captok CK-GC22S

Unused 2026 Captok CK-GC22S Golf Cart - XF-YYGEF22S261174
Požiadať o dodatočné informácie
Dôležité
Popis poskytol predajca. Všetky podrobnosti si prosím overte priamo u predajcu.
Tipy na kúpu
Tipy pre bezpečnosť
Overenie predávajúceho

Ak sa rozhodnete kúpiť zariadenie za nízku cenu, uistite sa, že komunikujete so skutočným predajcom. Zistite čo najviac informácií o majiteľovi zariadenia. Jedným zo spôsobov podvádzania je predstaviť sa ako skutočná spoločnosť. V prípade podozrenia nás o tom informujte o ďalšej kontrole prostredníctvom formulára spätnej väzby.

Cenová kontrola

Pred rozhodnutím o kúpe si pozorne prečítajte niekoľko predajných ponúk, aby ste poznali priemerné ceny zvoleného zariadenia. Ak je cena ponuky, ktorá sa vám páči, oveľa nižšia ako podobné ponuky, popremýšľajte o tom. Významný cenový rozdiel môže naznačovať skryté chyby alebo pokus predajcu o spáchanie podvodných činov.

Nekupujte výrobky, ktorých cena je príliš odlišná od priemernej ceny podobných zariadení.

Nedávajte súhlas s pochybnými prísľubmi a predplateným tovarom. V prípade pochybností sa nebojte nechať si objasniť detaily, požiadať o ďalšie fotografie a dokumenty o zariadeniach, skontrolovať pravosť dokumentov, klásť otázky.

Pochybná platba vopred

Najčastejší typ podvodu. Neféroví predajcovia môžu požiadať o určitú čiastku preddavku na "rezerváciu" vášho práva na nákup zariadenia. Týmto spôsobom, podvodníci môžu zhromaždiť veľké množstvo peňazí a zmiznúť, a už sa im nedovoláte.

Spôsoby tohto podvodu môžu zahŕňať:
  • Prevod zálohy na kartu
  • Nevyplácajte zálohu bez písomného dokladu, ktorý potvrdzuje proces prevodu peňazí, ak počas komunikácie predávajúci vzbudzuje pochybnosti.
  • Prevod na účet "správcu"
  • Takáto žiadosť by mala byť alarmujúca, s najväčšou pravdepodobnosťou komunikujete s podvodníkom.
  • Prevod na firemný účet s podobným názvom
  • Buďte opatrní, podvodníci sa môžu zamaskovať ako dobre známe spoločnosti a robiť menšie zmeny názvu. Neposielajte prostriedky, ak máte pochybnosti o názve spoločnosti.
  • Nahradenie vlastných údajov vo faktúre údajmi skutočnej spoločnosti
  • Pred uskutočnením prevodu sa uistite, že zadané údaje sú správne a že sa týkajú určenej spoločnosti.
Máte podozrenie na podvod?
Dajte nám vedieť
Tipy pre bezpečnosť
Podobné inzeráty
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Výkon 4.76 HP (3.5 kW) Palivo elektr.
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Výkon 4.76 HP (3.5 kW) Palivo elektr.
Veľká Británia, Doncaster
Commercial Vehicle Auctions Ltd
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Stav nový
Palivo elektr.
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
Predávate stroje alebo vozidlá?
Predávajte u nás!
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Stav nový
Palivo elektr. Počet miest 4
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Stav nový
Počet miest 6
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Stav nový
Počet miest 6
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Golfový vozík
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack
2
dražba Dražba
UTV
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack
2
dražba Dražba
UTV
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack
2
dražba Dražba
UTV
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack
2
dražba Dražba
UTV
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Motorka
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Motorka
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový skúter Skyway F10
1
dražba Dražba
Skúter
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nová štvorkolka YKGO Beast 450L
1
dražba Dražba
Štvorkolka
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
dražba Dražba
Motorka
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack
2
dražba Dražba
UTV
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack nový UTV 2026 YKGO 200cc Petrol Buggy, Aluminium Wheels, LED Pack
2
dražba Dražba
UTV
2026
Stav nový
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu
nová štvorkolka YKGO Beast 450L
1
dražba Dražba
Štvorkolka
2026
Stav nový
Palivo benzín
Veľká Británia, Leeds
Euro Auctions GB
Obráťte sa na predajcu