» Banerová reklama

Banerová reklama

Umiestnenie bannerovej reklamy na Autoline je výborným spôsobom zväčšiť predaj tovarov a služieb, zvýšiť povedomie aj o známej spoločnosti ako aj novej , a taktiež prilákať kľúčových návštevníkov na Vašu stránku.
Pre umiestnenie bannera si musíte zvoliť vhodné miesta, a všetko ostatné pripravíme my, design a spracovanie bannera sú zahrnuté v cene!
Každodenne Autoline navštevuje viac ako 125 000 návštevníkov, ktorí sa môžu stať Vašimi klientami!


Čo je to banner ?
Banner je grafickým prvkom, ktorý obsahuje logo alebo fotografie techniky Vašej spoločnosti a obsahuje odkazy na Vašu stránku alebo na Vaše inzeráty na Autoline.
Príklady našich bannerov

Umiestnenie bannera v kategóriách

Umiestňovať bannerovú reklamu v oddieloch web stránky odporúčame predaváčom určitého druhu techniky alebo poskytovania služieb. Napríklad, keď Vaša spoločnosť sa zaoberá predajom nákladnej techniky, najlepšie Vám bude vyhovovať oddiel "predaj nákladných áut", pretože práve tento oddiel si prezerajú ľudia, ktorí si chcú kúpiť nákladné autá a oni určite uvidia Váš banner.

Umiestnenie bannera na hlavnej stránke

Bannerová reklama na hlavnej stránke zachytáva široký okruh návštevníkov a je určená pre reklamu zovšeobecnených služieb. Napríklad, keď Vaša spoločnosť poskytuje lízingové služby – Váš banner bude zaujímavý pre 90% ľudí, ktorí navštívili hlavnú stránku. Rovnako umiestnenie bannera na hlavnej stránke sa výborne hodí v prípade, keď Vaša spoločnosť len vstupuje na trh a vytyčujete si za cieľ zvýšenie povedomia aj o znáčke, ako aj o poskytovaných službách.
Linemedia
Kontakt:
tel: +421 940 866 785
tel: +48 505 110 455
Otváracie hodiny: Pon. - Pt. 9.00 - 17.00
Odoslať správu
captcha
Vaša správa bola poslaná. Ďakujeme
Naši operátori Vás budú kontaktovať v čo najkratšom čase
Kliknutím sem vyjadrujete súhlas s našimi zásadami ochrany osobných údajov a používateľskými dohodami.